Zbuduj swoje szczęście

Grażyna Tallar
9.5 /10
Ocena 9.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Zbuduj swoje szczęście
Książka Zbuduj swoje szczęście
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9.5 /10
Ocena 9.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Szczęście! To coś, co każdy chce i może mieć. Jednak niewielu z nas osiąga satysfakcjonujący poziom tego uczucia, szczególnie w dzisiejszym świecie chaosu i tempa zmian socjoekonomicznych. Jednak dzięki współczesnym, naukowym odkryciom z dziedziny neurobiologii możemy tę sytuację zmienić. Doczekaliśmy się bowiem czasów, kiedy to nauka zajęła się na poważnie kwestią szczęścia. Być szczęśliwym. Okazuje się, że to pragnienie tylko w jakimś stopniu determinują nasze cechy wrodzone, i że jest to umiejętność, której możemy się nauczyć, którą możemy zmieniać i rozwijać. Zbuduj swoje szczęście to książka, która wyjaśnia wiele neurologicznych i psychologicznych zależności. Generuje wzór szczęścia i podpowiada, jak żyć szczęśliwie i świadomie. Czytelnik podczas wykonywania praktycznych ćwiczeń przechodzi własny proces odkrywania siebie, swoich mocnych stron i systemu wartości. Uczy się rozpoznawania i oceny zachowań innych osób, aby posiąść umiejętność łagodzenia napięć i rozwiązywania konfliktów. Poznaje, rozwija oraz podnosi swój poziom kompetencji inteligencji emocjonalnej, najważniejszego czynnika sukcesu i szczęścia. Przekazana w tej książce wiedza jest oparta na bogatej, światowej literaturze naukowej oraz na ponad trzydziestoletnim doświadczeniu autorki nabytemu dzięki prowadzeniu wykładów, treningów i badań w różnych środowiskach i wielu krajach. Ludzie szczęśliwi są zdrowsi, rozumieją sens życia, umieją sobie świetnie radzić z przeciwnościami losu, egzystują dłużej, a ich życie nieustannie nabiera wyższej jakości, bez względu na ich status, wiek czy wykształcenie. Autorka krok po kroku analizuje sekrety życia szczęśliwego, przedstawiając dziesięć praktycznych zasad, które rozwijają nasz pełen potencjał i pokazują jak i gdzie patrzeć, aby go spożytkować na drodze do szczęścia. Ta lektura może stać się Twoją znakomitą „życiową” inwestycją!
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-65068-83-5, 9788365068835
Wydawnictwo: Studio Emka
Stron: 184

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Recepta na szczęśliwe życie.

18.03.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Niestety, nie ma magicznego zaklęcia ani sposobu, by bez wysiłku i pracy nad sobą stać się w pełni szczęśliwym. Aczkolwiek, ten poradnik, krok po kroku pokazuje, odkrywa, uczy nas - co możemy zrobić, by poprawić nasz komfort psychiczny i czuć się usatysfakcjonowanymi. Czy książka jest dobra?To zależy od tego, co czytający wyniesie z niej. Co zroz... {} Recenzja książki Zbuduj swoje szczęście

@Magdabial@Magdabial {}× 2

Nasze szczęście

23.04.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

„Spośród wszystkich tajemnic natury największą zagadką jest człowiek.“ Każdy z nas chciałby prowadzić szczęśliwe, satysfakcjonujące życie, które toczy się według naszych pragnień. Jednak rzeczywistość odbiega najczęściej od naszych wyobrażeń. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że wiele dziejących się spraw zależy od nas i naszej woli działani... {} Recenzja książki Zbuduj swoje szczęście

@Mirka@Mirka {}× 1

Moja opinia o książce

Opinie

@Mirka
2019-04-22
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

„Spośród wszystkich tajemnic natury największą zagadką jest człowiek.“

Każdy z nas chciałby prowadzić szczęśliwe, satysfakcjonujące życie, które toczy się według naszych pragnień. Jednak rzeczywistość odbiega najczęściej od naszych wyobrażeń. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że wiele dziejących się spraw zależy od nas i naszej woli działania.

Szczęście dla każdego oznacza coś innego. Dla jednych jest to wspaniała rodzina, dla innych poczucie bezpieczeństwa albo spełnienie marzeń. Bez względu na to co sprawia nam radość nie można tego mylić ze szczęściem. Szczęście to stan umysłu ale i duszy, dlatego by naprawdę można było poczuć tę energię, trzeba zacząć od siebie. Problem tkwi w tym, że nie każdy potrafi odnaleźć szczęście w sobie i go utrzymać bez względu na okoliczności. Książka pt.: „Zbuduj swoje szczęście“ pomaga wyzwolić własny potencjał, dzięki któremu szczęście na stałe zagości w naszym życiu.

Wzór na szczęście został opracowany przez dr Robb’a Rutledger’a, który twierdzi, że „poziom szczęścia zależy głównie od stopnia oczekiwań.“ Autorka stworzyła własną recepturę, która powstała na podstawie wiedzy z inteligencji emocjonalnej, badań naukowych oraz ponad trzydziestoletniego doświadczenia prowadzenia zajęć i wielu lat coachingu.

Jej wzór na szczęście opiera się na pracy nad sobą i obejmuje poznanie siebie, umiejętność zarządzania emocjami, odnalezienie sensu życia, duchowość i wyznaczenie sobie świadomych celów. W poszczególnych ...

{} | link |
@Magdabial
2019-03-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane

Co czytać po książce “Zbuduj swoje szczęście”- Grażyna Tallar

Książka Odważne dusze
Odważne dusze Robert Schwartz
{}8.3/10
Niniejsze wydanie to druga odsłona książki "Odważne dusze". ...
Książka Moc kryształów
Moc kryształów Kiera Fogg
{}10/10
Przyciągnij szczęście i zdrowie dzięki mocy zaklętej w krysz...
Książka W kierunku zachodzącego słońca
W kierunku zachodzącego słońca
{}8/10
Wielka namiętność z nutką erotyzmu i nieoczekiwane zwroty wy...
Książka Zdrowe odkwaszanie. Jak bezpiecznie przywrócić równowagę kwasowo-zasadową
Zdrowe odkwaszanie. Jak bez... Hermann Straubinger
{}8/10
Jak pozbyć się przykrych skutków niedoborów snu, niezdrowej ...
Książka Święta nauka przodków. Droga do uzdrowienia. Pierwotne rytuały, szamańskie praktyki i medycyna ludowa
Święta nauka przodków. Drog... Nick Polizzi
{}10/10
Ty sam lub ktoś z Twoich bliskich cierpi na poważną chorobę,...

Cytaty z książki

“Szczęście = (Poznanie siebie3 + Zarządzanie emocjami + Sens życia/Duchowość + Świadome cele2 + Wsparcie otoczenia + Aktywność + Kreatywność2) - (Wygórowane oczekiwania + Strach + Pesymizm)”
{}
#
“„Spośród wszystkich tajemnic natury największą zagadką jest człowiek.“”
{}
#
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe