Zbuduj swoje szczęście

Grażyna Tallar
9.5 /10
Ocena 9.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Zbuduj swoje szczęście
Książka Zbuduj swoje szczęście
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9.5 /10
Ocena 9.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Szczęście! To coś, co każdy chce i może mieć. Jednak niewielu z nas osiąga satysfakcjonujący poziom tego uczucia, szczególnie w dzisiejszym świecie chaosu i tempa zmian socjoekonomicznych. Jednak dzięki współczesnym, naukowym odkryciom z dziedziny neurobiologii możemy tę sytuację zmienić. Doczekaliśmy się bowiem czasów, kiedy to nauka zajęła się na poważnie kwestią szczęścia. Być szczęśliwym. Okazuje się, że to pragnienie tylko w jakimś stopniu determinują nasze cechy wrodzone, i że jest to umiejętność, której możemy się nauczyć, którą możemy zmieniać i rozwijać. Zbuduj swoje szczęście to książka, która wyjaśnia wiele neurologicznych i psychologicznych zależności. Generuje wzór szczęścia i podpowiada, jak żyć szczęśliwie i świadomie. Czytelnik podczas wykonywania praktycznych ćwiczeń przechodzi własny proces odkrywania siebie, swoich mocn...
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-65068-83-5, 9788365068835
Wydawnictwo: Studio Emka
Stron: 184

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Recepta na szczęśliwe życie.

Niestety, nie ma magicznego zaklęcia ani sposobu, by bez wysiłku i pracy nad sobą stać się w pełni szczęśliwym. Aczkolwiek, ten poradnik, krok po kroku pokazuje, odkrywa, uczy nas - co możemy zrobić, by poprawić nasz komfort psychiczny i czuć się usatysfakcjonowanymi. Czy książka jest dobra?To zal... czytaj dalej »

@Magdabial @Magdabial

Nasze szczęście

„Spośród wszystkich tajemnic natury największą zagadką jest człowiek.“ Każdy z nas chciałby prowadzić szczęśliwe, satysfakcjonujące życie, które toczy się według naszych pragnień. Jednak rzeczywistość odbiega najczęściej od naszych wyobrażeń. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że wiele dziejąc... czytaj dalej »

✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@Mirka
@Mirka 2019-04-22
Przeczytane (2019-04-20)
„Spośród wszystkich tajemnic natury największą zagadką jest człowiek.“ Każdy z nas chciałby prowadzić szczęśliwe, satysfakcjonujące życie, które toczy się według naszych pragnień. Jednak rzeczywistość odbiega najczęściej od naszych wyobrażeń. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że wiele dziejących się spraw zależy od nas i naszej woli działania. Szczęście dla każdego oznacza coś innego. Dla jednych jest to wspaniała rodzina, dla innych poczucie bezpieczeństwa albo spełnienie marzeń. Bez względu na to co sprawia nam radość nie można tego mylić ze szczęściem. Szczęście to stan umysłu ale i duszy, dlatego by naprawdę można było poczuć tę energię, trzeba zacząć od siebie. Problem tkwi w tym, że ...
serce | link |
@Magdabial
@Magdabial 2019-03-18
Przeczytane (2019-03-18)

Co czytać po książce “Zbuduj swoje szczęście”- Grażyna Tallar

Książka ABC biometrów
ABC biometrów Leszek Matela
10/10
Książka ta w sposób jasny wprowadza czytelnika do świata pra...
Książka Magia Słońca na co dzień
Magia Słońca na co dzień Morrison Dorothy
10/10
Autorka opisuje rytuały słoneczne oraz podaje pomysły na gry...
Książka Odmładzanie organizmu
Odmładzanie organizmu "Lumira"
8/10
Czy czujesz, że czas odbija na Tobie piętno? Czy ciało wydaj...
Książka Duchowi przewodnicy
Duchowi przewodnicy Sonia Choquette
7.7/10
Duchowi przewodnicy to istoty, których zadaniem jest czuwani...
Książka Celtowie
Celtowie Botheroyd Paul, Sylvia Botheroyd
8/10
Książka ma pomóc czytelnikowi odnaleźć jego własną drogę do ...

Cytaty z książki

Szczęście = (Poznanie siebie3 + Zarządzanie emocjami + Sens życia/Duchowość + Świadome cele2 + Wsparcie otoczenia + Aktywność + Kreatywność2) - (Wygórowane oczekiwania + Strach + Pesymizm)
„Spośród wszystkich tajemnic natury największą zagadką jest człowiek.“

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się