Moje rzymskie wakacje Kristin Harmel

Okładka Moje rzymskie wakacje
autor:
Kristin Harmel
wydawnictwo:
Otwarte
data wydania:
2010
ISBN:
9788375150285

Opis

Aromat prawdziwego cappuccino, smak lekkiego wina, dotyk słońca na twarzy... To wszystko czuje rozsądna Cat, kiedy w porywie serca wraca do Włoch, by odnaleźć młodzieńczą miłość. Jednak sprawy przybierają niespodziewany obrót. Przystojny nieznajomy powiedzie ją przez Wieczne Miasto śladami księżniczki Anny, bohaterki "Rzymskich wakacji", filmowego romansu z Audrey Hepburn. Zabawna i wzruszająca opowieść o tym, że warto zaryzykować, by spełnić marzenia i... odnaleźć prawdziwą miłość.Romantyczna hi..storia, malownicze zakątki Rzymu oraz przepisy na pachnące bazylią i rozmarynem włoskie przysmaki.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Fabuła jest prosta i bardzo przewidywalna, ale przecież nie chciałam się męczyć to narzekać na to nie będę. Choć większość akcji ma miejsce w Rzymie to powieść jest bardzo amerykańska, bo przecież od swoich korzeni nie ma ucieczki. Autorce jedynie udało się wychwycić, co niektóre zachowania Włoch... więcej »
„Może nie chodzi o zapomnienie i wybaczenie. (…) Może chodzi o pamiętanie i chęć rozpoczęcia wszystkiego od początku”* Jeden moment, jedna decyzja podjęta pod wpływem chwili może zmienić Twoje życie na zawsze. Podróż do miejsc z przeszłości w poszukiwaniu zagubionego. Takie podróże mogą się ... więcej »
Rzym to miasto o niezwykłym klimacie, niesamowite widoki, co krok zabytki pochodzące jeszcze za czasów starożytnych, ludzie o tak odmiennym od nas temperamencie i pyszne jedzenie. Jeżeli kochacie Rzym, chcecie poczuć tą charakterystyczną atmosferę włoskich miast zachęcam do lektury książki Krist... więcej »
Nie lubię Włoch. Nie pytajcie, dlaczego, po prostu nie lubię. Atmosfera tam panująca jest dla mnie przytłaczająca. Za dużo słońca, za dużo radości, za dużo beztroskich ludzi i rodzinnych uczuć. Dla takiego mizantropa jak ja to byłoby dla mnie prawdziwe piekło na ziemi, dlatego, gdy dostałam do re... więcej »
Bardzo lubię Włochy, to malowniczy kraj, przesycony kolorami i zapachami. Uwielbiam melodyczny gwar głównych ulic i kojąca ciszę schowaną w malutkich nastrojowych knajpkach. Sądziłam że powieść Kristin Harmel „Moje rzymskie wakacje”, zafunduje mi błogi relaks, dzięki któremu, przeniosę się do zmy... więcej »
Kristin Harmel to autorka przetłumaczonych na wiele języków powieści dla kobiet i książek dla nastolatków. Jest także dziennikarką magazynów „People”, „Glamour” i „Men’s Health”. Mieszka w Orlando na Florydzie. Główną bohaterką powieści jest Cat. To kobieta, dla której przede wszystkim liczy s... więcej »
Rzym wspominam z rozrzewnieniem. Wiele tam zobaczyłam, wiele poznałam, wiele się śmiałam - jak to bywa podczas wypraw ze znajomymi. Przyznaję jednak ze smutkiem, że nie potraktowałam Wiecznego Miasta należycie i nie wybrałam się na zwiedzanie niektórych słynnych miejsc. Rzym jednak urzekł mnie ty... więcej »
Dodali do kolekcji
erosz
freya1982
olunia
kejti1
Allan
ajlowiuuu
Tanashi
narratorka
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!