Mroczny kochanek Ward J.R.

Okładka Mroczny kochanek
autor:
Ward J.R.
wydawnictwo:
Videograf II
data wydania:
2010
ISBN:
9788371838088

Opis

Pierwszy tom kultowego cyklu powieściowego, który zdobył miliony fanów w 17 krajach. Trzymająca w napięciu powieść grozy z fascynującym wątkiem miłosnym w tle. Barwna opowieść o bezlitosnej walce tajnego bractwa wampirów z ich odwiecznymi prześladowcami, rozgrywającej się w realiach współczesnej Ameryki.

Słowa kluczowe

"Mroczny kochanek" to lektura przede wszystkim dla starszych czytelników, biorąc pod uwagę często występujące przekleństwa i sceny erotyczne. Oj, dużo scen erotycznych. Jednak to w ogóle nie przeszkadza w czytaniu, bo zapewne dla niektórych czytelników wulgaryzmy i seks to dość... kłopotliwa spra... więcej »
Na samym początku przywitał mnie Glosariusz, i przedziwne nazewnictwo i jego wyjaśnienia. Fajna sprawa, przybliża nam i wyjaśnia niektóre pojęcia. Ale... Jak dodałam do tego imiona Braci - Hardhy, Ghrom, Rankohr, Vrhedny, Tohrtur, Furiath i Zbihr, To zaczęłam się zastanawiać, kto tutaj był naćpan... więcej »
Gdy przeczytałam ostatnie zdanie pomyślałam „I co? Już koniec?” . Nie mogłam uwierzyć, że już żegnam się z tymi bohaterami, czułam jakiś niedosyt, chciałam więcej i więcej. Dawno tak nie miałam, że w takim stopniu związałam się z bohaterami. Niby znowu o wampirach, i ich wrogach zwanymi Reduktora... więcej »
Wcale nie miałam zamiaru czytać tej książki, ale jednak ciekawość wzięła górę i kupiłam ją w wakacje. Nie spieszyło mi się jednak z czytaniem. Przeczytałam ją dopiero niedawno, korzystając z przerwy świątecznej. Jest to pierwszy tom cyklu powieściowego Bractwo Czarnego Sztyletu amerykańskiej a... więcej »
Już od jakiegoś czasu seria Bractwo Czarnego Sztyletu znajduje się na mojej liście książek 'do przeczytania'. W końcu jednak zdecydowałam się kupić pierwszą część przez księgarnie internetową. Wcześniej słyszałam, że książka jest świetna. Dochodziły mnie same dobre opinie o niej, ale nie lubię po... więcej »
Książki J.R.Ward już od dawna figurowały na mojej liście pozycji, które chcę przeczytać. „Mroczny kochanek” dostał się w moje łapki dzięki uprzejmości koleżanki. Ale wracając do rzeczy. Jest to pierwszy tom serii „Bractwo Czarnego Sztyletu” amerykańskiej pisarki J.R.Ward. Każda część opowiada ... więcej »
Książek ogłaszanych bestsellerami, mamy na dzisiejszym rynku ogromną ilość, zwłaszcza w dziedzinie tak popularnej jak fantastyka. Chcąc nie chcąc, czytając dość dużo książek tego typu, muszę przyznać, że moje oczekiwania z każdą kolejną propozycją czytelniczą rosną. Do pozycji tej byłam z początk... więcej »
Od dłuższego czasu chciałam przeczytać cykl "Bractwo Czarnego Sztyletu" i kiedy nadarzyła się okazja - chętnie z niej skorzystałam. Każda kolejna część opowiada historię jednego z członków Bractwa. "Mroczny kochanek" to pierwsza część cyklu, w której poznajemy bliżej historię Ghroma, wampirz... więcej »
Mroczny
Recenzent: karolina.g
Poznajcie nową historię wampirów, które żywią się tylko swoim gatunkiem. Stańcie oko w oko z potworem zwanym Reduktorem. Zajrzyjcie, a dowiecie się kto tak na prawdę jest zły w tej historii. Wejdźcie do świata pełnego miłości, zbrodni i zemsty. Przespacerujcie się ścieżkami wyobraźni wraz z młodą... więcej »
O wampirach się pisało i pisać będzie. Wszystko sprowadza się do tego, na ile oryginalnie autor podejdzie do tematu i co tym razem zaserwuje czytelnikowi. Moja przygoda z sagą J.R Ward dopiero się zaczyna i mam nadzieję, że nie skończy się szybko. Ghrom jest wampirem, ale nie byle jakim, jest ... więcej »
Kto z nas nie lubi odrobiny adrenaliny? I nie mam tutaj na myśli skakania na bungee, a raczej powieści rodem ze świata grozy i horroru. Ja osobiście takowe historie uwielbiam, a zwłaszcza, gdy pojawiają się w nich wątki, bądź paranormalne postacie. Tak też jest z „Mrocznym kochankiem”. Jest to... więcej »
Dodali do kolekcji
LeShan
xShex
MirandaKorner
Violet
Vein
Rebellish
bluebell
SlumberGirl
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!