Mroczny Książę Christine Feehan

Okładka Mroczny Książę
autor:
Christine Feehan
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2010
ISBN:
9788324136025

Opis

Raven, młoda Amerykanka o parapsychicznych zdolnościach, ucieka na koniec świata - przed niechęcią i uprzedzeniami. W mrocznych Karpatach spotyka Mikhaila, księcia Karpatian - ginącej pradawnej rasy. Tylko Raven może ocalić go przed nim samym i rozświetlić noc spowijającą jego duszę. Tylko Mikhail może uleczyć jej rany i obdarzyć wieczną miłością. Łączy ich wyrok przeznaczenia i potęga uczucia. Lecz przeciwko sobie mają tych, w których budzą lęk i nienawiść. Którzy nie spoczną, póki Karpatianie n..ie znikną ze świata śmiertelników... Najnowsza książka Christine Feehan STREET GAME na liście bestsellerów.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Ostatnio mam takiego pecha, że trafiam na naprawdę nieciekawe książki. Myślałam, że ta książka jakoś mnie wciągnie i sprawi, że mile spędzę czas. Cóż, niestety myliłam się. Ta książka jest tak przesiąknięta romansem, miłością, słodzeniem (szczeniaczkami) i seksem, że aż mi się niedobrze robi. Nie... więcej »
Co byś zrobił, gdyby w twojej głowie zaczęły się pojawiać obce myśli? Gdyby zamiary każdej osoby którą dotkniecie przytłaczały cię i przyprawiały o zawrót głowy? A gdybyś czuł ból i samotność osoby która chce targnąć na swoje życie czy zareagowałbyś? Młoda amerykanka Raven musi żyć ze swoją um... więcej »
Książkę przeczytałam już kilka lat temu (wtedy było to chyba nieoficjalne tłumaczenie) i pamiętam, że bardzo mi się podobała. Warto nadmienić, że wtedy dopiero zaczynałam przygodę z romansem paranormalnym i nie zdawałam sobie sprawy, że istnieją lepsze książki z tego gatunku. „Mroczny Książę” ... więcej »
Najlepsze słowo, które opisywałoby moje uczucia, gdy czytałam ,,Mrocznego księcia" to odraza. Jestem zdegustowana treścią tej książki. Powieść opiera się na erotycznych popędach bohaterów, praktycznie żadnej akcji, tylko seks. Na 350 stron (z czego chyba 50 to czysta akcja) przypada ok. 11 st... więcej »
Dodali do kolekcji
monia311295
Niji
tala86
Moira
Black_Vampire
Kimberlyyy
rodynka
Jaremina
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!