Ostatni Wykład Randy Pausch

Okładka Ostatni Wykład
autorzy:
Randy Pausch, Jeffrey Zaslow
wydawnictwo:
Nowa proza
data wydania:
2008
ISBN:
9788375340525

Opis

SPRZEDAŻ OD 07-11-2008! Czy spełniłeś swoje marzenia z dzieciństwa? To miał być zwykły, pożegnalny wykład nieznanego szerzej profesora kończącego pracę na prestiżowym amerykańskim uniwersytecie Carnegie Mellon w Pittsburghu. I pewnie przemówienie zapamiętałaby jedynie grupka najwierniejszych studentów, gdyby nie to, że zostało ono umieszczone w internecie. Ostatni wykład pod tytułem "Jak spełniłem swoje marzenia z dzieciństwa" błyskawicznie stał się jednym z najchętniej oglądanych nagrań w serwis..ie YouTube. Bo wykład, który uczynił ze skromnego specjalisty od programów komputerowych osobę znaną i podziwianą, nie był jednak całkiem zwykły - pisze Renata Kim, publicystka Dziennika.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Jak spełnić swoje marzenia
Recenzent: laureina
Randy Pausch był profesorem informatyki na prestiżowym amerykańskim uniwersytecie Carnegie Mellon University w Pittsburghu. Był wielokrotnie nagradzanym wykładowcą i badaczem. Pracował dla Adobe, Google, Electronics Arts i Walt Disney Imagineering, był też jednym z kreatorów programu „Alic... więcej »
Przyznam, że po książkę sama bym nie sięgnęła. Nie lubię sensacji, polityki, ani pozycji, w których pierwsze skrzypce gra amerykańska agencja rządowa. Poza tym przygodę z Mitchem Rappem – bohaterem cyklu o tej samej nazwie, zaczęłam od czwartego tomu. Niemniej jednak nie była to dla mnie męcząca ... więcej »
Dodali do kolekcji
mef44
Betsy93
yankes
mru
enga
Lidhaf
Skrawek
sossua
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!