@p.grelewicz

Kanapowicz od ponad roku.
{} romansprzerwaodrzeczywistosci
{} Napisz wiadomość
Kanapowicz od ponad roku.
piątek, 16 października 2020

Zasady w Mafii

Aria Scuderi to córka consignee najbardziej wpływowej rodziny mafijnej w Chicago. Jest to dziewczyna dobrze wychowana, delikatna i posłuszna. Nie sprawia kłopotów i wie jak się zachowywać. W wieku zaledwie piętnastu lat dowiaduje się, że rodzice postanowili wydać ją za mąż za syna szefa nowojorskiej Cosa Nostry. Data ślubu jest zaplanowana zaraz po ukończeniu przez Arię osiemnastego roku życia. Dziewczyna jest przerażona decyzją najbliższych. Jej zamążpójście ma zapewnić pokój między dwiema rodzinami mafijnymi.

Przyszły małżonek Arii to Luca Vitello. To najbardziej pożądana partia Nowego Yorku. Kobiety go pożądają ze względu na wygląd, majątek, tajemniczy urok oraz drapieżny styl bycia. Interesuje się nim sama nowojorska śmietanka towarzyska. Luca idealnie to wykorzystuje. Może mieć każdą kobietę, ale żadna z nich nie jest w stanie dotrzeć do jego serca. W mężczyźnie kryje się tylko mrok, krew i śmierć. Jest to człowiek z zasadami i reputacją bezwzględnego gangstera.

Aria jest przerażona wizją zbliżającego się ślubu, a co za tym idzie nocy poślubnej. Tradycja w nowojorskiej rodzinie mafijnej nakazuje zwyczaj prezentacji prześcieradła. Na prześcieradle jest prezentowana krew dziewicy. Jest ono dowodem, iż mniej nocy związek został skonsumowany. A także, że przyszła żona zachowała czystość do ślubu.

Dziewczyna w akcie desperacji rozważała próbę ucieczki, ale za bardzo kocha swoje rodzeństwo. Nie wywiązanie się z obowiązku małżeńskiego sprowadziło by na nią śmierć. Jej rodzina straciła by reputację, a ojciec był by rozczarowany jej zachowaniem. Nic by jej nie uratowało.

Aria dotychczas żyła pod kloszem. Nie miała kontaktów z mężczyznami, wiec nie bardzo wie czego może się spodziewać po przyszłym mężu. Tym bardziej, że Luca ma ksywę imadło. Wzięła się ona zabicia mężczyzny. Młody Vitello zmiażdżył dłonią krtań człowiekowi, który próbował go zabić. Mężczyzna jest bezwzględny i zdolny do najokrutniejszego morderstwa. Zabija ludzi bez mrugnięcia okiem. Co bardzo przeraża Arię. Dziewczyną targają sprzeczne emocje, ale postanawia się podporządkować woli ojca i przełamuje strach.

Początki są bardzo trudne dla młodych małżonków. Aria bardzo się stara zaufać mężowi. W końcu to z nim ma spędzić resztę życia. Próbuje zaakceptować sytuację i się dostosować. Z czasem, widząc starania Arii. Luca również zaczyna postrzegać swoją żonę inaczej. Stara się dla niej zmienić. Pragnie, by żona nie wzdragała się za każdym razem, gdy ten chce jej dotknąć.

Jak potoczą się losy bohaterów? Co z nocą poślubną? Czy Luca okaże się sadystą i skrzywdzi Arię ten pierwszy raz?
Gorąco zachęcam do czytania. Tom 1 serii bardzo dużo obiecuje. To będzie wspaniała przygoda z Cyklem Born In Blood Mafia Chronicles.

#mafia#milosc#pieniadze#ryzyko#kochankowie
{}
Komentarze
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe