@p.grelewicz

Kanapowicz od ponad roku. Ostatnio tutaj 11 miesięcy temu.
{} romansprzerwaodrzeczywistosci
{} Napisz wiadomość
Kanapowicz od ponad roku. Ostatnio tutaj 11 miesięcy temu.
czwartek, 15 października 2020

Małżeństwo w świecie mafii to obowiązek


Złączeni obowiązkiem to drugi tom cyklu Born In Blood Mafia Chronicles. Jest to opowieść o innym członku mafii z innego oddziału niż Luca Vitello. Dante Cavallaro występuje już w pierwszej części serii. To 36 letni mężczyzna i ma zostać najmłodszym Donem chicagowskiej mafii. Jego żona zmarła 4 lata wcześniej i z tego powodu musi się jak najszybciej ożenić. Nową żoną Dantego zostanie Valentina. Oczywiście nie jest to małżeństwo z wyboru, czy miłości. To obowiązek.

Dziewczyna również była wdową. W wieku osiemnastu lat zgodziła się poślubić Antonia. Nikt jednak nie wie, że to małżeństwo było fikcją. Valentina pomogła mężowi zataić pewien sekret. Kobieta była lojalna wobec swojego męża nawet po śmierci, ale teraz prawda może wyjść na jaw. Antonio był gejem i kochał mężczyznę, który nie był związany ze światem mafijnym. Więc Valentina w dalszym ciągu pozostała dziewicą.

Dante po mimo młodego wieku już wzbudza strach wśród innych członków rodziny mafijnej. Przyszła małżonka mężczyzny bardzo się go boi. Wiele o nim słyszała, głównie złych rzeczy. Dante nie znosi sprzeciwu i zawsze dostaje to czego chce. Jej obawy okazują się jednak bezpodstawne. Dante nie jest zainteresowany dziewczyną, ponieważ w dalszym ciągu kocha swoją zmarłą żonę.

Valentina jest sfrustrowana obojętnością męża. Chciałaby swój pierwszy raz mieć już za sobą. Przepełnia ją ciekawość i pożądanie, dlatego postanawia uwieść swojego męża. Chce nakłonić go do skonsumowania małżeństwa, nawet jeżeli nigdy jej nie pokocha. Możecie sobie tylko wyobrazić jakie ciężkie zadanie będzie miała Val do wykonania. Trudno przecież konkurować z miłością go zmarłej żony.

Osobiście pierwsza jak i druga część serii Born In Blood Mafia Chronicals skradły moje serce. Bohaterowie są różni, skomplikowani, co rozbudza tylko ciekawość czytelnika. Książkę czyta się szybko i ciężko się od niej oderwać. Zarwane noce to pewnik przy tej lekturze.

#Mafia#mi#obowi
{}
Komentarze
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe