@p.grelewicz

Kanapowicz od ponad roku. Ostatnio tutaj 11 miesięcy temu.
{} romansprzerwaodrzeczywistosci
{} Napisz wiadomość
Kanapowicz od ponad roku. Ostatnio tutaj 11 miesięcy temu.
piątek, 16 października 2020

Mafia to ja

Siergiej Szewczenko to bezwzględny i brutalny mężczyzna. Jest szefem mafii i bez mrugnięcia okiem zarządza całą organizacją. Wydarzenia z przeszłości ukształtowały go takiego jakim jest. Lecz do czasu, aż pod gruzami jednego z domów znajduje młodą kobietę. Wtedy przeszłość powraca ze zdwojoną siłą. Odżywają emocje i uczucia.

Tą kobietą jest Ava. To słaby punkt Siergieja. Mężczyzna postanawia zabrać ją do siebie i się nią zaopiekować. Gdy tylko dziewczyna odzyskuje przytomność okazuje się, że niczego nie pamięta. Szef mafii stara się przypomnieć dziewczynie kim dla siebie byli w przeszłości. Ava jest przestraszona i nie pamięta swojego imienia, ani skąd pochodzi. Nie potrafi nawet wyjaśnić dlaczego była przetrzymywana w piwnicy pod domem. Szef mafii stara się dokopać do informacji o ukochanej. Ale nigdzie nie może nic znaleźć. Nie ma po niej żadnego śladu. To tak jak by nigdy nie istniała. Siergiej zleca zadanie Antonowi jednemu z braci Tarasow. Doszukuje się on kilku zdjęć, które przekazuje szefowi. I wtedy dopiero wszystko zaczyna się układać. Na jednej z fotografii Siergiej rozpoznaje mężczyznę stojącego obok Avy. To jej przyrodni brat. Ava w przeszłości była dla Siergieja kimś naprawdę ważnym i bliskim. Zapamiętał ją jako kruchą, niewinną i bezbronną dziewczynę. Lecz nie tylko on zmienił się przez te lata o sto osiemdziesiąt stopni.

Ava odzyskuje pamięć. Pamięta wszystko dokładnie. Okazuje się, że dziewczyna została przeszkolona na zabójcę. Jej ponownie pojawienie się w życiu Siergieja oznacza wojnę między organizacjami. Aby uchronić ukochanego przed śmiercią Ava postanawia zniknąć ponownie. Nie wie tylko, że Siergiej również się zmienił i teraz jest potężniejszy i bardziej nieustraszony niż kiedykolwiek w życiu.

Jak rozwinie się sytuacja? Czy Ava ucieknie Siergiejowi? Czy mężczyzna ją sobie odpuści?

Historia bardzo wciągająca. Jest tu wiele niedomówień i tajemnic, które z czasem nabierają tępa. Książka wciąga od pierwszej strony i trzyma w napięciu do ostatniej. Znajdziemy tu akcje, tajemnice, napięcie, miłość i poświęcenie. Zwroty akcji zaskakują, za co wielkie gratulacje dla autorki. Książkę czytałam jednym tchem i z niecierpliwością czekam na kolejne. Gorąco polecam.

#tajemnice#mafia#ryzyko#milosc#przeszlosc
{}
Komentarze
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe