Recenzja książki Oszukany czas

Oszukany czas

Autor: @Zakochana_w_Romansach ·{}3 minuty
{} 2021-12-13 {} Skomentuj {} Polub, jeżeli recenzja Ci się spodobała!
(..)prawdziwa miłość nigdy nie była czymś złym. Miłość była najpotężniejszym uczuciem na tym świecie. I jeśli kochało się kogoś naprawdę, to nic nie powinno stanąć na drodze do szczęścia”

Czy uważasz, że prawdziwa miłość ma szansę przetrwać upływ czasu? Czy mając w pamięci żal oraz ból, jaki czuła Marta przed laty, gdy Kamil zerwał z nią kontakt i nigdy nie wrócił do Polski z misji w Afganistanie, można wybaczyć i zapomnieć o wszystkich troskach?

Marta to kobieta, która, choć z pozoru jest zadowolona ze swojego życia, zawsze czuła, że czegoś, a właściwie kogoś w tym życiu jej brakuje. Związana ze starszym od siebie mężczyzną, szuka w jego ramionach spokoju oraz stateczności i jest przekonana o tym, że czuje do Roberta coś więcej.
W jej uporządkowane życie nagle wkrada się chaos, gdy na jednym ze spotkań biznesowych, na jakie udaje się z Robertem, spotyka Kamila – jej pierwszą miłość. Mężczyznę, który osiem lat temu wyjechał i choć obiecał, to jednak nigdy do niej nie wrócił.

Jaki jest powód nagłego pojawienia się Kamila w jej życiu? Czy ich spotkanie to czysty przypadek? Czy Marta zaryzykuje i pozwoli zbliżyć się Kamilowi? Co z jej związkiem z Robertem?

***

Kilkukrotnie powtarzałam już, że lubię poznawać nowych autorów. I choć Kinga Tatkowska nie jest debiutująca autorką, bo na swoim koncie ma już jedną wydaną powieść, to dla mnie „Oszukany czas” był pierwszą okazją do zapoznania się z jej piórem, i już teraz wiem, że z pewnością nie ostatnią.

Tak naprawdę nie wiedziałam czego się spodziewać po tej historii, jednak już hasła: spotkanie po latach, tajemnice i mafia wystarczyły mi , by poczuć chęć poznania tej historii. Dzięki Wydawnictwu Jakbook miałam możliwość zapoznać się z książką przedpremierowo i objąć ją patronatem medialnym, i naprawdę nie żałuję, że się zgłosiłam, bo to, co w niej znalazłam, z pewnością przewyższyło moje oczekiwania.

„Oszukany Czas” to z pewnością nie jest zwykła historia mafijna. Według mnie to świetnie napisany i przemyślany romans z wątkiem kryminalnym, który dodawał tej historii potrzebnej adrenaliny.
Największym plusem tej historii jest jej fabuła, która zaciekawiła mnie od pierwszej strony a dzięki naprawdę dopracowanemu i lekkiemu stylowi, czytanie jej to była czysta przyjemność.

Bardzo polubiłam głównych bohaterów. Od samego początku im kibicowałam i może nie wszystkie ich decyzje pochwalałam, to jednak byłam w stanie je zrozumieć. Podobało mi się, jak autorka kawałek po kawałku odkrywała karty i pokazała nam, co takiego wydarzyło się przed laty i dlaczego Kamil odszedł i nie wrócił do Marty. Jego postawa i chęć walki o kobietę była godna podziwu, i choć od początku byłam pewna, że cos ukrywa, to był to tylko jeden z dodatkowych czynników, który sprawiał, że nie mogłam doczekać się tego, co znalazłam na końcu.

Cała książka dostarczyła mi wielu emocji. Nie raz czułam się zła, były chwilę, gdy byłam zwyczajnie smutna, ale tez zaintrygowana czy choćby przestraszona. Losy bohaterów na pewno nie należą do tych łatwych i z tego, co autorka ukazała nam na końcu, wychodzi na to, że jeszcze sporo przed nimi.

Podsumowując, uważam, że Kinga Tatkowska stworzyła historię, która dostarcza czytelnikowi wielu wrażeń. Lekka, a zarazem przepełniona emocjami i napisana naprawdę fajnym stylem historia o miłości, przyjaźni, tajemnicach i przede wszystkim nadziei, że nie wszystko jeszcze stracone..

Mnie ta książka porwała i oczarowała. Spędziłam z nią naprawdę udane chwile i z niecierpliwością będę wyczekiwać kontynuacji, bo coś czuje, że przed Martą jeszcze nie jedna próba.

Całym zakochanym serduszkiem POLECAM.

Moja ocena:

{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
Data przeczytania: 2021-08-09

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}
Oszukany czas
Oszukany czas
Kinga Tatkowska
{}8.4/10
Marta jest kobietą, która głęboko w sercu nosi tęsknotę za tym, co wydarzyło się w przeszłości. Próbując na nowo ułożyć swoje życie, wiąże się z o wiele starszym Robertem, bardzo dobrze sytuowanym cz...
Komentarze
Oszukany czas
Oszukany czas
Kinga Tatkowska
{}8.4/10
Marta jest kobietą, która głęboko w sercu nosi tęsknotę za tym, co wydarzyło się w przeszłości. Próbując na nowo ułożyć swoje życie, wiąże się z o wiele starszym Robertem, bardzo dobrze sytuowanym cz...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Zobacz inne recenzje

Kinga Tatkowska w książce Oszukany czas przedstawia historię Marty. Dziewczyna jest w związku z dużostarszym od siebie mężczyzną Robertem. Dzięki niemu zapomniała już w dużej mierze o smutnej przeszł...

@Aleksandra_99 @Aleksandra_99

"Oszukany czas" Kingi Tatkowskiej to powieść obyczajowa połączona z romansem, ale co mnie zaskoczyło, także nutą kryminału. Myślałam, że historia Marty i Wilka mnie nie zaskoczy, a jednak. Czy uczuc...

@G
@gdzie_ja_tam_ksiazka

Pozostałe recenzje @Zakochana_w_Roma...

Start a Fire. Runda pierwsza
"Start a Fire. Runda pierwsza"

„Jeśli przekroczymy granicę raz, przekroczymy ją także po raz drugi. Tylko że czasem w momencie jej przekraczania jeszcze o tym nie wiemy”. „Czasami musimy coś poczuć, ...

{} Recenzja książki Start a Fire. Runda pierwsza
Zapach pokusy
Zapach pokusy

„Czasami pojawiamy się w złym miejscu o złym czasie i nasze przeznaczenie staje pod znakiem zapytania”. Macie czasami tak, że widzicie autora i bierzecie książkę w ciem...

{} Recenzja książki Zapach pokusy

Nowe recenzje

Niedoskonały
Romans połączony z ważnymi tematami.
@caly_swiat_...:

„Splotłem jej palce z moimi, dziękując za pomoc, której teraz mi udzieliła. Kiedyś to ja nie pozwoliłem jej się rozsypa...

{} Recenzja książki Niedoskonały
Małe zbrodnie
"Małe zbrodnie"
@tatiaszaale...:

„Okazała się za słaba. Nie umiała znaleźć słów, aby wytłumaczyć im, że w pewnym momencie życie postawiło ją przed wybor...

{} Recenzja książki Małe zbrodnie
Pokochaj albo zabij
Imponujący debiut mafijny
@marta.boniecka:

”Pokochaj albo zabij“ Zanim dostałam egzemplarz tej książki, wpadło mi w oko już wiele pozytywnych opinii na jej te...

{} Recenzja książki Pokochaj albo zabij
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl