Avatar @Lady_in_Red

@Lady_in_Red

14 obserwujących.
Kanapowicz od 3 lat. Ostatnio tutaj 2 dni temu.
Napisz wiadomość
Obserwuj
14 obserwujących.
Kanapowicz od 3 lat. Ostatnio tutaj 2 dni temu.

Cytaty

Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar.
- Źle pan wygląda - zawyrokował.
- Niestrawność - odparłem.
- A co panu zaszkodziło?
- Życie.
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Nie zamierzam cię przekonywać, powiem ci tylko tyle: usiłujesz – w sytuacji nieludzkiej – zachować się jak człowiek. Może to i piękne, ale daremne. Zresztą i tego piękna nie jestem pewny, bo czy to, co głupie, może być piękne.
(...) jak się człowiek starzeje , to zaczyna rozumieć, że jest częścią większego świata. Wszystko ma swoje konsekwencje. To co robisz i to, czego nie robisz. Można skrzywdzić ludzi, których się nie zna. I to skrzywdzić bardzo mocno.Problem z sumieniem jest taki, że jak się go unika przez lata, to ono potem staje w progu i ma sporo pytań. Naprawdę sporo.
Wszyscy jesteśmy ulepieni z tej samej gliny, z obojętności i zła, pół na pół.
(...) od niej i tak nie można oderwać wzroku. Niektóre kobiety takie są, kradną ci oczy i wabią tajemnicą.
Kiedy nie wiesz, o co zapytać dziecko, bo nie macie żadnych tematów wspólnych, pytasz, jak było w szkole. Męża pytasz, jak było w pracy. Proste.
Ale nawet one przykuwają twoją uwagę tylko na chwilę. Później zostawiasz je i idziesz dalej. Koncentrujesz się tylko na sobie. Niby z kimś, ale cały czas solo, niby jesteś mężem i ojcem, ale żyjesz jak kawaler. Nie jesteś zdolny do żadnych zobowiązań. Jesteś jak taki... (...) miły, sympatyczny współokator.
Według prawa międzynarodowego istnieją trzy najgroźniejsze rodzaje broni, których użycie jest zakazane przez konwencje genewską: kobieta oszukana, kobieta zdradzona i kobieta, której się nudzi.
© 2007 - 2024 nakanapie.pl