Houston, mamy problem Katarzyna Grochola

Okładka Houston, mamy problem
autor:
Katarzyna Grochola
wydawnictwo:
Wydawnictwo Literackie
data wydania:
2012
ISBN:
9788308050002

Opis

Katarzyna Grochola zmienia front! Czytelnicy z pewnością będą zaskoczeni, gdyż bestsellerowa pisarska bohaterem swej najnowszej książki uczyniła… mężczyznę!

Szykuje się pełna przygód, zaskakująca powieść – jak zwykle utrzymana w błyskotliwym, pełnym humoru stylu – która nie tylko z pewnością podbije serce dotychczasowych czytelniczek Katarzyny Grocholi, ale ma szansę zdobyć nowych fanów – także wśród mężczyzn.

Bohaterem powieści jest Jeremiasz, sympatyczny i błyskotliwy trzy..dziestodwulatek, który znalazł się na tzw. życiowym zakręcie. Jest piekielnie zdolnym operatorem filmowym, ale okazał się zbyt prawy i bezkompromisowy, by zrobić karierę w filmie. Nie ma pracy, przędzie więc cienko, a kredyt za mieszkanie spłacać trzeba. Bo przecież nie może mieszkać z matką, która ciągle wtrąca się w jego życie. Jeremiasz wie dużo o kobietach, ba! wie o nich wszystko, a może nawet więcej, bo gdzie się obróci, tam jakaś pani – a to matka, a to sąsiadka z piętra, a to córka sąsiadki, a to Zmora mieszkająca piętro niżej, a to kumpela, z którą można pogadać jak z najlepszym przyjacielem. A wszystkie od niego czegoś żądają i każda sprawi mu jakaś niespodziankę

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Nie mogłam się doczekać najnowszej książki Katarzyny Grocholi. Byłam bardzo ciekawa, jak napisała ją, jak wcieliła się w rolę mężczyzny, bo zawsze według mnie pisała bardzo kobieco. Na początku zaśmiewałam się do łez, a że czytałam wieczorem, moje najmłodsze dzieciątko, jak też mąż śpiący obok ni... więcej »
Katarzyna Grochola jest najpopularniejszą autorką polskiej literatury obyczajowej. Każda jej książka zyskuje miano bestsellera, na który w zupełności zasługuje. Każda książka porusza problem miłości, rozczarowania i przyjaźni, lecz każda opowiada zupełnie inną historię, z innego punktu widzenia. ... więcej »
O Katarzynie Grocholi słyszał chyba każdy, choćby ze względu na filmy ,,Nigdy w życiu”, czy ,,Ja Wam pokażę”. Sama ich ekranizację oglądałam wielokrotnie, jednak nigdy wcześniej nie zetknęłam się ze stylem pisarskim autorki. Dość długo zwlekałam z przeczytaniem ,,Houston, mamy problem”, zawsze zn... więcej »
Przez pierwsze 20 minut nie mogłam przestać się śmiać. Szłam szarymi, zimowymi (choć już wiosna) ulicami do pracy i radośnie rechotałam. Ludzie na ulicy patrzyli na mnie jak na wariatkę. A ja ze słuchawkami w uszach poznawałam Jeremiasza i jego perypetie. Jest 29 lutego. Taki dzień zdarza się ... więcej »
Wiem, że obiecywałam, że mój blog będzie typowo filmowy, ale ta książka zasługuje na reklamę tutaj. Grochola niejako związana jest z kinem, bo zekranizowano przecież jej dwa dziełka : ' Ja wam pokażę ! ' , oraz 'Nigdy w życiu'. Oba filmy są niezłe, ale nigdy nie czytałam książek tej autorki. Przy... więcej »
Chyba każdy z nas zna Katarzynę Grocholę. Jej dorobek, jako pisarki jest imponujący, co roku wydaję nową książkę, która zaraz rozchodzi się niczym świeże bułeczki. Setki egzemplarzy sprzedanych książek, które zostały też przetłumaczone na inne języki. Trafia szczególnie do serc kobiecych, jednak ... więcej »
W nocy skończyłam czytać. Tak jak niektóre czytelniczki powyżej, też na początku musiałam się przebić przez ten "męski punkt widzenia", ale warto było! Dalej czytało się świetnie. Dla mnie było to dodatkowe emocje. Czytałam to z pozycji matki - dorosłego syna też mieszkającego samodzielnie oraz ... więcej »
Katarzyna Grochola jest najpopularniejszą autorką polskiej literatury obyczajowej. Każda jej książka zyskuje miano bestsellera, na który w zupełności zasługuje. Każda książka porusza problem miłości, rozczarowania i przyjaźni, lecz każda opowiada zupełnie inną historię, z innego punktu widzenia. ... więcej »
Dodali do kolekcji
coolmamma
Castiel
jotgol
asymaka
Maynard
Layla
renqosia
kasandra
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!