Kronika PRL. PRL w kuchni

Iwona Kienzler
Książka Kronika PRL. PRL w kuchni
Książka Kronika PRL. PRL w kuchni
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kolekcja „Kronika PRL 1944-1989” to wyjątkowa seria 46 książek o nie tak dawnej przeszłości, o historii Polski Ludowej. W naszej kolekcji staramy się poruszać pełny wachlarz tematów związanych z tamtym okresem: zabawnych („W co się bawić”), mniej zabawnych („Życie codzienne”), czy zupełnie poważnych („Na straży systemu: Milicja Obywatelska i Służba Bezpieczeństwa”). Cała seria jest bogato ilustrowana fotografiami z największych polskich agencji fotograficznych, Narodowego Archiwum Cyfrowego, a także zdjęciami rożnego rodzaju eksponatów, przedmiotów z kolekcji muzealnych i zbiorów prywatnych, tak, aby jak najbardziej przybliżyć czytelnikowi specyfikę danego tematu.   źródło okładki: Zdjęcie własne
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-7989-437-6, 9788379894376
Wydawnictwo: Edipresse
Seria: Kronika PRL 1944-1989
Kategoria: Historia
Stron: 131
dodana przez: Mirko

Autor

Urodzona w 1956 roku w Polsce

Autorka ponad osiemdziesięciu książek – publikacji non-fiction z zakresu historii, jak również leksykonów i słowników. Pisze także reportaże z podróży oraz artykuły dotyczące spraw gospodarczych i historii Polski, a także odwiedzanych przez nią kraj...

Książki Iwona Kienzler

Wszystkie książki Iwona Kienzler

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Kronika PRL. PRL w kuchni nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kronika PRL. PRL w kuchni. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}