Kubuś Puchatek. Wesoły ogon Kłapouchego

Walt Disney
Książka Kubuś Puchatek. Wesoły ogon Kłapouchego
Książka Kubuś Puchatek. Wesoły ogon Kłapouchego
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wesoło merda ogon psa,pies wielką frajdę z tego ma.Bóbr klepie muł ogonem swym-każdy by klepnął razem z nim.A małpek ogon,rzecz wszystkim znana,jest do bujania i do skakania. Paw ,gdy roztoczy wachlarz ogona ,z zazdrości wszelkie ptactwo kona.Tak jest wśród zwierząt.Ogony mają co się do różnych rzeczy nadają.A Kłapouchy?Ogon kłapciaty,więc smutne myśli snuje na raty,siedząc samotnie,tocząc wzrok kołem i o ogonie marząc wesołym...  
Tytuł oryginalny: Wesoły ogon Kłapouchego
Data wydania: 1996
ISBN: 83-7123-880-0, 8371238800
Wydawnictwo: Klub Książki Kubusia Puchatka
Seria: Kubuś Puchatek
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 41
dodana przez: kazal_ka

Autor

Urodzony 5 grudnia 1901 roku w USA (Chicago)

Amerykański producent filmowy, reżyser, scenarzysta, aktor dubbingowy, animator, przedsiębiorca, wizjoner i filantrop. Jeden z największych twórców przemysłu rozrywkowego w historii, legenda animacji i filmu. Zdobył rekordową liczbę 59 nominacji do ...

Książki Walt Disney

Wszystkie książki Walt Disney

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Kubuś Puchatek. Wesoły ogon Kłapouchego aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kubuś Puchatek. Wesoły ogon Kłapouchego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}