Niezwyciężone. Antologia opowiadań science fiction

Jakub Żulczyk, Marta Kisiel, Bartek Biedrzycki, Ewa Białołęcka ...
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Niezwyciężone. Antologia opowiadań science fiction
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Antologia „Niezwyciężone” to dziewięć opowiadań science fiction zainspirowanych twórczością Stanisława Lema. Tytuł zbioru nawiązuje do „Niezwyciężonego”, jednej z najsłynniejszych powieści pisarza, której tematami przewodnimi są: spotkanie z Innymi, przezwyciężanie własnych słabości i przekraczanie granic. Autorzy i autorki zaproszeni do projektu interpretują lemowskie światy i ukazują je z perspektywy postaci kobiecych. Doświadczymy obyczajowych wizji życia po zmianach klimatycznych i apokalipsie, cyberpunkowych obrazów triumfu megakorporacji, socjologicznych fantazji o osiągnięciu przez człowieka długowieczności, wyzwań macierzyństwa przyszłości.
Data wydania: 2021-12-07
ISBN: 978-83-272-9884-3, 9788327298843
Wydawnictwo: Empik Go
Stron: 290
dodana przez: u2003

Autor

Jakub Żulczyk
Urodzony 12 sierpnia 1983 roku w Polsce (Szczytno)
Jakub Żulczyk - pisarz, felietonista, scenarzysta. Pochodzi z Mazur, studiował w Olsztynie i Krakowie, mieszka i pracuje w Warszawie. Zadebiutował w 2006 r. w wydawnictwie Lampa i Iskra Boża powieścią młodzieżowo-romantyczną Zrób mi jakąś krzywdę. A...

Pozostałe książki:

Ślepnąc od świateł Zrób mi jakąś krzywdę Zmorojewo Instytut Wzgórze psów Informacja zwrotna Inne Światy Czarne słońce Radio Armagedon Zabójczy Pocisk. Polska krew. Świątynia Dawno temu w Warszawie Pismo. Magazyn opinii, nr 11 /listopad 2018 Pożądanie. Antologia opowiadań miłosnych, zmysłowych, erotycznych i dziwnych Niezwyciężone. Antologia opowiadań science fiction ORWO. Antologia Utopay. Przyszłość wystawia rachunek Zdarzenie nad strumykiem
Wszystkie książki Jakub Żulczyk

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Niezwyciężone. Antologia opowiadań science fiction? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Polin
@Polin
2022-07-28
5 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Niezwyciężone. Antologia opowiadań science fiction. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl