Para zza ściany

Shari Lapeña
7.7 /10
Ocena 7.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Para zza ściany
Książka Para zza ściany
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.7 /10
Ocena 7.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Komu zaufasz, jeśli nie możesz zaufać najbliższym… Twoja sąsiadka powiedziała, że nie życzy sobie, abyś zabrała sześciomiesięczną córkę na przyjęcie urodzinowe. To nic osobistego – nie chciała, by jej płacz zepsuł urodziny męża. Niania w ostatniej chwili jednak odwołała przyjście. Twój mąż uważa, że wszystko będzie dobrze. W końcu mieszkacie za ścianą. Będziesz miała elektroniczną niańkę i na zmianę z mężem co pół godziny będziesz wychodzić do dziecka. Twoja córka spała, kiedy byłaś u niej ostatni raz. Teraz, gdy biegniesz po schodach, słyszysz tylko dźwięk swoich kroków. Wszystkie twoje najgorsze lęki stały się rzeczywistością. Dziecka nie ma. Nigdy dotąd nie musiałaś telefonować na policję. Teraz jest w twoim domu i nikt nie wie, co tutaj znajdzie… Do czego byłabyś zdolna, gdyby ktoś doprowadził cię do ostateczności? Anne i Marco Conti ...
Data wydania: 2016-10-24
ISBN: 978-83-65521-76-7, 9788365521767
Wydawnictwo: ZYSK I S-KA
Stron: 336

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Do czego jesteś zdolny?

Żyjemy według pewnych schematów, sądzimy, że dobrze znamy osoby z najbliższego otoczenia. Wytykamy błędy, osądzamy i obwiniamy innych za nasze niepowodzenia, bez większych wyrzutów patrzymy na ręce innych, lecz na swoje zapominamy spoglądnąć. Kim jestem? Osądzam. Oceniam. Obwiniam. Zanim zaczniesz m... czytaj dalej »

EH
@czarno_bialaem

Kompletnie nieprzewidywalne

"Prawda leży blisko. Zawsze jest blisko. Trzeba tylko ją zauważyć". Po przeczytaniu tej książki obiecałam sobie, że nigdy, przenigdy nie dopuszczę do tego, by stracić z oczu choć na krótką chwilę swoje dziecko. Motyw przewodni tego thrillera bowiem dość mocno wpłynął na moją psychikę. Jestem pewna... czytaj dalej »

✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@KIRIKIJO
@KIRIKIJO 2019-02-03
Przeczytane (2018-02-03)
Nie wyobrażam sobie by dopuścić do straty z oczu choć na krótką chwilę swoje dziecko, już nigdy więcej... zdarzyło mi się raz... Jeden raz! I o jeden za dużo! Stres, szok, szaleństwo kilku minut, kilka minut, które wyprowadziły mnie z równowagi i wyryły ogromną ranę w sercu... Zostaną w pamięci 5cio latki, a ja również nigdy nie zapomnę. Anne i Marco Conti pozostawiają sześciomiesięczną córeczkę Corę w domu, a sami bawią się na przyjęciu urodzinowym u sąsiadów tuż za ścianą. "Odpowiedzialnie" co pół godziny sprawdzają, czy z dzieckiem wszystko dobrze... było dobrze. Jednak po powrocie, rodzice orientują się, że Cora zniknęła... choć jeszcze pół godziny temu była-przecież sprawdzali! Porwani...
serce | link |
@szary_willk
@szary_willk 2019-02-12
Przeczytane (2019-01-24)
@awiola
@awiola 2016-10-22
Przeczytane (2016-10-22)

Co czytać po książce “Para zza ściany”- Shari Lapeña

Książka Milczenie chłopców
Milczenie chłopców Casey Watson
7/10
Historia prawdziwa: Dwaj porzuceni chłopcy, bez szans na mi...
Książka Wyjątkowy dzień
Wyjątkowy dzień Julliand Anne-Dauphine
8/10
29 lutego to szczególna data. Z co najmniej dwóch powodów: p...
Książka Ostatni całus dla mamy
Ostatni całus dla mamy Casey Watson
10/10
Dramatyczna i wzruszająca historia nastoletniej matki szukaj...
Książka Wróć do mnie
Wróć do mnie Daniel Glattauer
7.6/10
Kontynuacja bestsellerowej powieści N@pisz do mnie. "Jeden ...
Książka Mali więźniowie
Mali więźniowie Casey Watson
10/10
Casey Watson tak jak Cathy Glass opisuje najtragiczniejsze d...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się