Perfekcyjna żona

JP Delaney
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Perfekcyjna żona
Książka Perfekcyjna żona
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Perfekcyjna żona. Perfekcyjne życie. Na zawsze. Abbie budzi się w szpitalu. Jest oszołomiona. Nie pamięta, kim jest ani jak się tu znalazła. Mężczyzna przy jej boku twierdzi, że jest jej mężem. Mówi, że jest tytanem nowych technologii, założycielem jednego z najbardziej innowacyjnych start-upów w Dolinie Krzemowej. A Abbie jest utalentowaną artystką, zapaloną surferką, kochającą matką i doskonałą żoną. Że pięć lat temu miała straszny wypadek i dzięki ogromnemu przełomowi technologicznemu udało się przywrócić ją do normalnego życia. Teraz jest cudem nauki. Gdy Abbie dociera do nowych informacji o swojej przeszłości, przedstawiona przez męża wersja wydarzeń coraz mniej do nich pasuje... Czy mąż na pewno mówi jej wszystko?
ISBN: 978-83-7515-583-9, 9788375155839
Wydawnictwo: Wydawnictwo Otwarte

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Perfekcyjna żona nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
✍️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@WolneLitery
@WolneLitery 2019-08-13
Przeczytane (2019-08-09)
Jak zaczęłam czytać tę książkę, to jak zawsze przy powieściach autorki nie mogłam się od niej oderwać! Przerażająca historia, mrożąca krew w żyłach i zdecydowanie skłaniająca nas do przemyśleń, nad tym jak za kilkadziesiąt może wyglądać świat i rzeczywistość. Abbie, zdezorientowana i zagubiona kobieta budzi się pewnego dnia w szpitalu. Na początku sama nie wie gdzie jest i co najważniejsze KIM jest. Tim twierdzi, że jest jej mężem, że zaraz zabierze ją do domu i, że są szczęśliwym i kochającym się małżeństwem. Nie zapominajmy, że w domu czeka na nich jeszcze autystyczny chłopiec, który jest jej synem! Co najgorsze, kilka lat temu zdarzył się wypadek, od tamtego czasu kobiety po prostu nie ...
serce  1 Polubienie | link |

Co czytać po książce “Perfekcyjna żona”- JP Delaney

Książka W żywe oczy
W żywe oczy JP Delaney
7/10
Spotkał ją. Uwierzył jej. Nie powinien. Nawiąż rozmowę z wyz...
Książka Lokatorka
Lokatorka JP Delaney
8.1/10
Idealne mieszkanie. Wymarzona lokatorka. Doskonała zbrodnia....

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się