Tysiąc odcieni bieli

Agnieszka Kowalska-Bojar
9.4 /10
Ocena 9.4 na 10 możliwych
Na podstawie 10 ocen kanapowiczów
Tysiąc odcieni bieli
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9.4 /10
Ocena 9.4 na 10 możliwych
Na podstawie 10 ocen kanapowiczów

Opis

Tysiąc odcieni bieli to historia zależności emocjonalnej pomiędzy dwojgiem ludzi o zupełnie odmiennych charakterach i poglądach na życie. Zależności, która nigdy się nie kończy, chociaż oboje próbują się z niej uwolnić. Toksycznego nienasycenia własnymi emocjami, bezkresnym pożądaniem i fascynacją graniczącą z obsesją.

Agnieszka poznaje Rafała, gdy za namową koleżanki, zgadza się zagrać rolę płatnej towarzyszki podczas firmowej kolacji. Nie spodziewa się tylko, że on zaproponuje jej seks za pieniądze. Pomimo zauroczenia odrzuca propozycję, lecz mężczyzna nie zamierza się poddać. Ściąga ją do piekła, nie zdając sobie sprawy, że to właśnie ta kobieta i to, co zaczyna do niej czuć, wepchną go w prawdziwy mrok, wypełniony cierpieniem i szaleństwem. Czy ona zdoła pomóc mu się stamtąd wydostać? Czy on zasługuje na ocalenie?

Czy wystarczy wiara, że tylko ona potrafi zburzyć mur, jaki zbudował wokół swojej duszy, zniszczyć kolczaste zasieki wokół serca? A może za tym murem wcale nie ma duszy?

Książka ze względu na treść, zalecana jest dla dojrzałych czytelników, dlatego posiada na okładce znaczek 18+. Prosimy o rozważne dokonywanie zakupu!
Data wydania: 2024-03-21
ISBN: 978-83-66821-38-5, 9788366821385
Wydawnictwo: motylewnosie.pl
Stron: 222
dodana przez: books_.and_.citations

Autor

Agnieszka Kowalska-Bojar Agnieszka Kowalska-Bojar jest autorką wydającą teksty w self publishingu. Zbierają one niezwykle przychylne opinie oraz recenzje wśród czytelniczek. Autorka jest chwalona głównie za oryginalne pomysły, lekkość pióra, styl, a przede wszystkim za umie...

Pozostałe książki:

Nie ten dzień Drań Nie ten czas Wygrana Nie ta kobieta Nikita Nie ten mężczyzna The queen of fight Bo tylko czarne oczy Nie ta chwila Dobry zwyczaj, nie pożyczaj Tysiąc odcieni bieli Anioł stróż Jak pies z kotem Demony Nie to miejsce Sportowe Love Bestseller Nataniel Nikolaj Randka Przyrodnia siostra Tajemnica Coś optymistycznego Nemezis Dług
Wszystkie książki Agnieszka Kowalska-Bojar

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Tysiąc odcieni bieli

14.05.2024

RECENZJA „TYSIĄC ODCIENI BIELI” WSPÓŁPRACA REKLAMOWA — AUTOR: AGNIESZKA KOWALSKA-BOJAR WYDAWNICTWO: MOTYLEWNOSIE „... wciąż była piękna, miała eteryczną, anielską urodę, trudną do opisania za pomocą zwykłych stów. Gdyby miał użyć do tego kolorów, byłaby to biel. Ta biała jak śnieg i ta z domieszką szarości. Nie, nawet tysiąc odcieni ... Recenzja książki Tysiąc odcieni bieli

✧ 𝑅𝑒𝑐𝑒𝑛𝑧𝑗𝑎 ✧

4.05.2024

''Tysiąc odcieni bieli'' Agnieszka Kowalska-Bojar ✧ Wiecie co? Ciężko mi zebrać myśli po przeczytaniu tej książki, ale dam z siebie wszystko, aby opisać swoje odczucia bez spojlerów. Chociaż nie będę ukrywać, będzie ciężko, ale proszę Was, wczytajcie się w opinie. ✧ ''Tysiąc odcieni bieli'' to historia dwójki osób, które pochodzą z różnych świat... Recenzja książki Tysiąc odcieni bieli

Będzie bolało

10.04.2024

“Marzenia były niebezpieczne, bo prowadziły na manowce, bezdroża wyobraźni. Podsycały nadzieję, której już dawno powinna się pozbyć.” Agnieszka to serdeczna osoba. Dziewczyna pracuje w małej cukierni i przyjaźni się z Beatą, która jest dla niej jak siostra. Gdy pewnego dnia dostaje od przyjaciółki propozycje, aby zastąpiła ją na spotkaniu, jako d... Recenzja książki Tysiąc odcieni bieli

@dosia1709@dosia1709 × 1

Tysiąc odcieni bieli

6.05.2024

Agnieszka jest ciepłą,troskliwa i zwyczajną dziewczyną,która na codzień prowadzi piekarnię odziedziczoną po dziadkach.Jednak wisi nad nią widmo utraty miejsca pracy,gdyż kamienicę ma przejąć krewny właścicielki. Dostając propozycję od przyjaciółki o zastąpienie jej na kolacji firmowej jako kobieta do towarzystwa jest pełna obaw.Jednak chęć przeży... Recenzja książki Tysiąc odcieni bieli

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@ewela_czyta
2024-05-04
9 /10

"Kochałam go. Pomimo tych wszystkich złych rzeczy, kochałam go. Pragnęłam, aby się zmienił, aby też mnie pokochał. Nie chciałam jego pieniędzy, nawet małżeństwa. Chciałam jedynie miłości. Nie mogłam gorzej wybrać".

Czy byłam przygotowana na tę książkę? Oczywiście, że nie! Wiecie co dostałam, bardzo, ależ to bardzo mocną historię, która wywarła na mnie ogromne wrażenie, była emocjonalną bombą, która doprowadziła mnie do łez i z pewnością nie pozwoli o sobie zapomnieć na długo. Opowiada historię Agnieszki, która za namową koleżanki zgadza się zagrać rolę płatnej towarzyszki podczas jednej kolacji firmowej. Nie spodziewała się tylko jednego, że mężczyzna, z którym się umówiła zaproponuje jej seks. Kobieta odrzuca propozycję i od tego momentu jej życie to istne piekło, które zgotuje jej Rafał, mężczyzna bez uczuć, bez jakiegokolwiek sumienia. On nie wie co to znaczy słowo NIE! Nie przyjmuje sprzeciwów, nie znosi porażek. Jest diabelnie brutalny i niebezpieczny. Powiedziałabym, że ma coś z głową. Niestety nie polubiliśmy się.

Czy książka mnie poruszyła? Oczywiście, że tak! Czy mną wstrząsnęła? Oczywiście, że tak! Pokazała, że w trudnej sytuacji nie ma rzeczy niemożliwych, poruszy się niebo i ziemię by uratować drugą osobę. Historia straszna jednocześnie poruszająca i przemyślana. Autorka przedstawia mężczyznę, który niby nie ma uczuć, który potrafi manipulować, mieć kontrolę oraz nie panuje nad agresją. Jak myślicie, czy to mu na dobre wyjdzie? Autorka w prz...

× 1 | link |
@dosia1709
2024-04-10
10 /10

“Marzenia były niebezpieczne, bo prowadziły na manowce, bezdroża wyobraźni. Podsycały nadzieję, której już dawno powinna się pozbyć.”

Agnieszka to serdeczna osoba. Dziewczyna pracuje w małej cukierni i przyjaźni się z Beatą, która jest dla niej jak siostra. Gdy pewnego dnia dostaje od przyjaciółki propozycje, aby zastąpiła ją na spotkaniu, jako dziewczyna do towarzystwa na kolacji firmowej Agnieszka się waha.
Jednak pokusa poznania czegoś nowego zwycięża.
Gdy poznaje Rafała nie, zdaje sobie sprawy, jaką zgubą będzie dla niej ten chłodny, wyrachowany i pewny siebie mężczyzna, który pociągnie ją za sobą na samo dno.

"Pragnęła tego wbrew zdrowemu rozsądkowi, na przekór wszystkiemu. Pragnęła tak bardzo, że była gotowa zaprzedać duszę i narazić się na złamanie serca.I to właśnie ta determinacja tak ją przeraziła ".

Czy uda jej się wypłynąć na powierzchnię?
Czy uratuje również zepsutą duszę Rafała?

OMG, ale to było zaje***** inaczej tego nie można opisać.
“ Tysiąc odcienie bieli” historia zdecydowanie dla czytelników 18+ ponieważ zawiera elementy gwałtu, przemocy fizycznej i psychicznej.
Nie jest to również książka dla osób o słabych nerwach.
Rozgrywająca serca historia, przez którą wylałam wiele łez. Emocje to istny rollercoaster. Autorka serwuje tu takie wrażenia, że nieraz siedziałam z rozdziawioną buzią co tu się do h*** odje***. Bohaterowie o tych to mogłabym się rozpisać, ale tego nie zrobię. Powiem Wam, tylko ż...

× 1 | link |
KA
@czytam_kiedymoge
2024-05-03
9 /10
Przeczytane

Bezdyskusyjnie "Tysiąc odcieni bieli" zostanie w moim sercu na długie lata. Dosłownie złamało mi serce, ilość bólu, nadziei, złości, nienawiści, brutalności w tej książce przekroczyło chyba jakąkolwiek granice.

Agnieszka po namowie przyjaciółki zgodziła się przyjąć zlecenie jako płatna dziewczyna do towarzystwa. Tym sposobem poznaje Rafała - mężczyznę bez jakichkolwiek pozytywnych uczuć. Przepełnia go obojętność i surowość. Agnieszka przyjmując to zlecenie nie zdaje sobie sprawy, że Rafał zaproponuje seks za pieniądze. Pomimo tego, że dziewczyna zauroczyła się w Towarzyszu to odrzuca propozycję, jednak Rafał nie poddaje się. Ściągnięta na samo dno piekła, gdzie ON miał nad nią władze. Ich relacja nie jest zdrowa lecz bardzo toksyczna.
Czy Agnieszce uda się dotrzeć do serca Rafała?
Czy Rafał zniszczy doszczętnie Agnieszkę?

Czytając książkę miałam istny rollercoster uczuć. Był moment gdzie próbowałam zrozumieć zachowanie Agnieszki i Rafała ale nie udało mi się. Agnieszka w pierwszej części bardzo mnie denerwowała ale to typowe u kobiet które myśl, że "łobuza" usidlą. Rafała nie da się lubić, nie wiem czy jego zachowanie można tłumaczyć trudnym dzieciństwem i matką która wpajała mu takie uczucia.
To było moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, dużo słyszałam o jej twórczości i nie zawiodłam się.
Ta powieść na pewno nie jest dla każdego.

× 1 | link |
@basiaa22.86
2024-03-28
10 /10
Przeczytane

🤬Mieliście pragnienie zakopania głęboko pod ziemią bohatera po przeczytaniu książki,a wcześniej zadać mu cierpienia,by wreszcie się opamiętał i zaczął zachowywać się jak człowiek?Ja tak mam po zakończenie tej książki.Rafała skazałabym na wieczne cierpienie w otchłani ognia piekielnego!

🤬Autorka zrzuca na czytelnika ogrom emocji i wydarzeń z którymi ciężko nadążyć.Jest brutalnie,bezwzględnie i nieczuło.W tej książce nie możemy przewidzieć tego,co stanie się za moment,a uwierzcie,że dzieje się naprawdę dużo!

🔞Zagłębiając się głębiej w historię moje serce krwawiło coraz mocniej.Razem z bohaterką cierpiałam w czasie poznawania jej cierpienia.Łzy poleciały po policzkach…bo jak można być takim draniem i diabłem bez jakikolwiek sumienia!Być mężczyzną,którego nie poruszy nic,by pomóc osobie,która powinna być dla niego bliska.A jednak Rafał to demon z piekła rodem!Nawet jego dzieciństwo nie można tłumaczyć z tego jak zachowywał się wobec naszej Agnieszki!

🔞Podzielenie powieści na dwie części daje nam jedną historię w dwóch fascynujących momentach z życia bohaterów.Przy pierwszej miałam nadzieję na zmianę i częściowe wybaczenie za krzywdy,które zadał Rafał-Agnieszce.Natomiast druga nie dała mi żadnych złudzeń,powodując szok i złamanie serca na pół…

🤬Jest to historia,która w sercu pozostawia ślad na sercu i duszy.To musisz przeczytać🤍
P O L E C A M

| link |
@paulinkusia1991
2024-06-11
8 /10
@marcinekmirela
2024-05-14
10 /10
Przeczytane
@grazyna.podbudzka
2024-05-08
10 /10
@zaczytana_kociara87
2024-05-06
10 /10
Przeczytane
@magdalenagrzejszczyk
2024-04-19
10 /10
@books_.and_.citations
2024-05-04
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

wciąż była piękna, miała eteryczną, anielską urodę, trudną do opisania za pomocą zwykłych stów. Gdyby miał użyć do tego kolorów, byłaby to biel. Ta biała jak śnieg i ta z domieszką szarości. Nie, nawet tysiąc odcieni bieli nie wystarczyłoby do opisania jej urody.
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl