W objęciach chłodu

Sandra Brown
9.2 /10
Ocena 9.2 na 10 możliwych
Na podstawie 17 ocen kanapowiczów
Książka W objęciach chłodu
Książka W objęciach chłodu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9.2 /10
Ocena 9.2 na 10 możliwych
Na podstawie 17 ocen kanapowiczów

Opis

thriller psychologiczny kobieta uwięziona z seryjnym mordercą w górskiej chacie podczas zamieci rosnące napięcie, niespodziewane zwroty akcji, erotyka Komisarz Dutch Burton gorączkowo poszukuje seryjnego mordercy, zwanego ?Błękitnym? ? od niebieskiej wstążki, jaką zostawia w miejscach, gdzie znikają kolejne kobiety. Następną ofiarą może być Lilly, była żona Dutcha. Czy znajomy, z którym schroniła się przed śnieżną zamiecią w górskiej chacie, to Błękitny?
Data wydania: 2007-05-01
ISBN: 978-83-247-0439-2, 9788324704392
Wydawnictwo: ŚWIAT KSIĄŻKI
Stron: 416
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Urodzona 12 marca 1948 roku w USA

Pisarka amerykańska. Jest główną konkurentką Danielle Steel w dziedzinie tzw. literatury kobiecej, choć jej książki to literatura zdecydowanie wyższego lotu. Urodziła się w 1948 roku w USA. Ukończyła anglistykę na Texas Christian University. Pierwsz...

Książki Sandra Brown

Wszystkie książki Sandra Brown

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

W zimowej zawieji

Sandra Brown nie po raz pierwszy udowodniła mi, że tworzy wspaniałe, fascynujące historie. Potrafi z misterną precyzją spleść ze sobą wiele wątków i postaci. Wprawić czytelnika w stan nerwowego oczekiwania, kiedy to z niecierpliwością przewraca się kolejne kartki, by jak najszybciej odkryć jak potoczą się losy bohaterów. Cleary to małe, senne miasteczko położone w górach. Idylliczna sceneria, spokojni mieszkańcy, czasem nawet zdarza się, ze powieje nudą. Niestety, jakiś czas temu, spadał na tą miejscowość cień grozy. Zaginęło pięć kobiet i żadnej nie odnaleziono. Policja podejrzewa porwania,... czytaj dalej »

@Fonin @Fonin

Moja opinia o książce

Opinie
GO
@koziolek
2010-08-09
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
SUPER!!!Książkę wzięłam na urlop (gdyby padało ,to sobie poczytam) a ona zabrała mi dwa dni z urlopu,nie mogłam się oderwać! Bardzo lubię książki tej autorki i jak do tej pory jest to najlepsza jej książka(wg mnie)POLECAM
{} | link |
@bunia
@bunia
2010-09-15
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
Świetna książka, trzyma w napięciu, jednak dlaczego prawda nie została odkryta wcześniej? Przecież mogło do tego dojść w naturalny sposób. No cóż - gdyby tak sie stało, to nie byłoby już thrillera a jedynie romansidło.
{} | link |
@Fonin
@Fonin
2011-09-27
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
Książka cudowana, ale w sumie niemal wszystkie książki tej autorki takie są. Intryga, tajemnica, miłość i zbrodnia. Wszystko co mnie zadowala. Szczególnie spodobał mi sie wątek z rodziną Hamerów, a zwłaszcza Scott.
{} | link |
@beata87
2019-11-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
Bardzo dobry thillerek. Autorka myli nas tropami, zastawia pułapki i szybko prowadzi do rozwiązania. Książka ma wszystko czego potrzeba: zagadki, szybkie tempo akcji, lekkie pióro.
{} | link |
@Da-Nutka
@Da-Nutka
2009-12-29
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
Pierwsza dla mnie książka tej autorki, ale na pewno nie ostatnia. Dawno nie czytałam czegoś tak wspaniale trzymającego w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Polecam gorąco.
{} | link |
@SYSTEM
@SYSTEM
2009-07-07
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
Genialna, po prostu genialna !! Do końca trzyma w napięciu, nie da się przewidzieć żadnych wydarzeń. Najlepsza książka Brown, jestem pod ogromnym wrażeniem.
{} | link |
@jotgol
@jotgol
2014-05-31
W ksiazce duzo sie dzieje. Nie mozna sie przy niej nudzic. Czyta sie szybko. Do konca nie wiadomo kto jest zabojca. Polecam.
{} | link |
@diabolicalady
@diabolicalady
2010-01-21
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane Moja biblioteczka
Genialna! i sensacja i thriller i erotyka i napięcie i zwroty akcji... Czyta się rewelacyjnie dobrze. Gorąco polecam!
{} | link |
@JasmineRagazza
@JasmineRagazza
2012-04-05
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
Książka jest niesamowita! Nie mogłam się od niej ani na chwilę oderwać. Dwa dni i przeczytana. Polecam wszystkim ;))
{} | link |
@dona35
@dona35
2011-04-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane Posiadam Thriller/Sensacja/Kryminał
Super książka i super autor! Trochę jej książek przeczytałam i wszystkie są świetne. Polecam
{} | link |
@karolinaLOL
@karolinaLOL
2012-02-09
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
MA
@Magles
2011-04-29
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane Posiadam/Wymienię
@joanna771
@joanna771
2011-03-11
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane Domowa biblioteczka
@magdalena1307
@magdalena1307
2011-03-02
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@Bells19
@Bells19
2010-08-30
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Co czytać po książce “W objęciach chłodu”- Sandra Brown

Książka Opowiedz mi swoje sny
Opowiedz mi swoje sny Sidney Sheldon
{}9.3/10
Wszystkie trzy są piękne i inteligentne. Wszystkie odnoszą s...
Książka Aż śmierć nas rozłączy
Aż śmierć nas rozłączy Jeff Abbott, Harlan Coben, Lee Child, Laura Lippman ...
{}7/10
Miłość, przyjaźń, rodzinne więzy i zbrodnia - zbiór wysmakow...
Książka Strefa światła. Walka o szczęście - historia prawdziwa
Strefa światła. Walka o szc... Wiktoria Zender
{}7.3/10
Kiedy Ula odzyskuje przytomność, jej twarz jest straszliwie ...
Książka Znów mnie kochaj
Znów mnie kochaj Anna Siwek
{}8.7/10
Współczesna polska powieść opowiadająca o romantycznej miłoś...
Książka Głębia
Głębia Lincoln Child
{}8.2/10
"Dla fanów Michaela Crichtona i Clive'a Cusslera. W czasie r...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}