W pogoni za...

Daria Jędrzejek, Klaudia Leszczyńska, W.S. James, Klaudia Max
9.5 /10
Ocena 9.5 na 10 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów
W pogoni za...
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9.5 /10
Ocena 9.5 na 10 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów

Opis

Pieniądze, sława, pozornie idealne życie… To wszystko okazuje się nie mieć znaczenia, gdy uświadomimy sobie, że czegoś nam brak. Cztery Autorki, cztery różne spojrzenia na świat i jeden wspólny mianownik: pogoń za czymś, co skryte jest głęboko w ludzkim sercu.

Droga do osiągnięcia celu nie zawsze jest prosta, a bohaterowie „W pogoni za...” wiedzą o tym doskonale. Czy mimo przeciwności losu uda im się dogonić swoje pragnienia?

Data wydania: 2022-08-12
ISBN: 978-83-963950-0-9, 9788396395009
Wydawnictwo: Literatka
Stron: 286
dodana przez: kazal_ka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"...tak silni jak teraz nie czuli się jeszcze nigdy." - W POGONI ZA...

9.08.2022

"Oboje zrozumieli to niemal w tym samym momencie. Emocje nie są słabością, to właśnie one dodają sił, bo tak silni jak teraz nie czuli się jeszcze nigdy." "W pogoni za..." to książka, która składa się z czterech podobnych do siebie, choć tak bardzo różnych opowiadań. Łączy je jedno- chęć odnalezienia swojego miejsca na Ziemi. Każdy z bohaterów s... Recenzja książki W pogoni za...

A Ty za czym podążasz w życiu?

5.08.2022

W pogoni za... emocjami ~ Daria Jędrzejek Cudowna historia przepełniona (tak jak w tytule opowiadania) emocjami! Aż się od nich roiło! Dosłownie! Zdrada, smutek, żal, niepewność, szczęście i wreszcie miłość – to wszystko znajdziecie w tym krótkim opowiadaniu. Opowiadaniu, które swoją delikatnością oplatało mnie niczym puch. Było tak cudowne, tak ... Recenzja książki W pogoni za...

W pogoni za...

1.08.2022

" W pogoni za..." ~ D. Jędrzejczak, K. Max, K. Leszczyńska, W. S James "W pogoni za.. " to dzieło czterech autorek, które poruszyły w swoich historiach bardzo ważne tematy życiowe. Czemu historiach? Bo cała książka to cztery różne historie. °°°°°°°°°°°°°°° "W pogoni za... °°°°°°°°°°°°°°° 💕... emocjami " to historia pisarki i sławnego mężczyzny z ... Recenzja książki W pogoni za...

Emocjonujące chwile

10.08.2022

‘W pogoni za..’ to antologia przedstawiająca cztery wyjątkowe historie napisane przez cztery wspaniałe kobiety. Każda historia opowiada losy innych bohaterów, przedstawia ich pragnienia oraz przeciwności losu, z jakimi muszą sobie poradzić. Każda przepełniona emocjami, wciągająca, zakradająca się do serca czytelnika a przede wszystkim każda z głęb... Recenzja książki W pogoni za...

Moja opinia o książce

Opinie

@paula_9191
2022-08-06
Przeczytane

"W pogoni za..."
Antologia @literatka

- za... emocjami"
@daria.jedrzejek

Główni bohaterowie uciekają z dużego miasta do małego miasteczka. Mateo jest reżyserem i ucieka przed skandalem w który może zostać wplątany. Nina jest pisarką która po rozwodzie nie ma ochoty siedzieć w wielkim mieście i przyjeżdża w rodzinne strony. Los sprawia że się spotykają.
Czy przeszłość dosięgnie Mateo?
Jaką rolę odegra przystojny szeryf?

- za... szczęściem"
@klaudialeszczynska

Główny bohater, Dave, na zajęciach terapeutycznych dla uzależnionych, spotyka Melisę. Pochodzą z zupełnie innych światów - on bogaty piosenkarz, ona biedna dziewczyna z domu dziecka. Dave chce Jej pomóc bo łączy Ich samotność.
Czy miłość może odmieniać ludzi?
Jaka tragedia spotka Tych dwoje?

- za... nadzieją"
@w.s.james

Maya od młodych lat była wykorzystywana do robienia pieniędzy żyjąc w złotej klatce. Matka oraz ojczym (który miał ochotę dobrać się do majtek dziewczyny) nie liczyli się z Jej zdaniem. W dniu 18 urodziny dziewczyna ucieka, zmienia tożsamość oraz wyglad.
Co wymyslila?
I kogo pozna?

-za... wolnością"
@mklaudiamax

Eva, szefowa dużej firmy, przyłapuje swojego męża na miłosnym uniesieniu z sekretarką. Pół roku po rozwodzie poznaje Davisa, studenta który ratuje Ją z opresji na imprezie. Tą dwójkę łączy więcej niż myślą. Gdy chłopak dowiaduje się o chorobie Evy sprawy się komplikują.
Czy s...

| link |
@za.czyta.na
2022-08-15
10 /10
Przeczytane
@za_czytamm
2022-08-12
10 /10
Przeczytane
@ksiazkowy_mruczek
2022-08-10
10 /10
Przeczytane
@read.my.heart
2022-08-09
8 /10
Przeczytane
@Zagubiona_w_swiecie_marze
2022-08-05
10 /10
Przeczytane
@Zaczytany.pingwinek
2022-08-01
9 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka W pogoni za.... czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl