Wizualizacje architektoniczne. 3ds Max 2013 i 3ds Max Design 2013. Szkoła efektu

Joanna Pasek
Wizualizacje architektoniczne. 3ds Max 2013 i 3ds Max Design 2013. Szkoła efektu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Projektuj domy z 3ds Max Design 2013! Jak skonfigurować program 3ds Max (Design) 2013 i zacząć się nim posługiwać?Jak zaprojektować właściwe bryły i utworzyć potrzebne obiekty?Jak dobrać materiały i tekstury, by model architektoniczny był możliwie najbardziej realistyczny? Bez profesjonalnie przygotowanej wizualizacji architektonicznej trudno sprzedać nawet najbardziej funkcjonalny pomysł. Obecnie żaden klient nie zapłaci za projekt architektoniczny, który opierać się będzie wyłącznie na opisie czy schematycznym rysunku przyszłego domu. Dlatego jest rzeczą niezmiernie ważną, by każdy architekt umiał stworzyć szczegółową prezentację proponowanych rozwiązań, z uwzględnieniem dokładnego wyglądu budynku i rozkładu pomieszczeń, widoku z różnych stron (od wewnątrz i od zewnątrz) oraz materiałów, z których będą wykonane poszczególne elementy domu. Ta książka pomoże Ci wejść w świat projektowania w programie 3ds Max Design 2013 lub 3ds Max 2013. Jej autorka skupiła się na tym, by w serii praktycznych ćwiczeń stworzyć kompletną wizualizację domu jednorodzinnego, czyli krok po kroku zamienić pomysł na szczegółową prezentację projektu. Jeśli posłuchasz jej wskazówek, szybko nauczysz się obsługiwać program w zakresie najczęściej używanych narzędzi i funkcji. Dowiesz się, jak stworzyć i modelować obiekty czy bryły. Nauczysz się rysować bryłę budynku, wytłaczać w nim ściany i podłogi, wytyczać okna i drzwi oraz nakładać dach. Odkryjesz, jak przypisywać materiały do poszczególnych obiektów i jak ustawiać kamery, by wyeksponować to, co najciekawsze w projektowanym budynku. Zrozumiesz też, jak ważne jest ustawienie świateł i do czego służy rendering obrazu. Zacznij się uczyć już dziś! Interfejs programuTworzenie obiektów i tryby wyświetlaniaSplajny, bryły i precyzyjne transformacjeModelowanie bryły budynkuUstawienie widokuMateriałyŚwiatła i renderingKorzystanie z dołączonych plików Stwórz doskonałą wizualizację... Klienci to docenią!
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-246-8101-3, 9788324681013
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION
Stron: 336

Autor

Joanna Pasek Joanna Pasek Z wykształcenia jest architektem, ale zamiast budować domy, zajęła się grafiką komputerową i tłumaczeniem książek z tej dziedziny. Odkąd przeniosła się na wieś, zaczęła stopniowo wracać do papieru, ołówków i farb i w tej chwili komputer jest już dla...

Pozostałe książki:

3D Studio w praktyce 3ds max 2010. Animacja 3D od podstaw. Szkoła efektu 3D Studio MAX 2 w praktyce 3D Studio Max 3. Ćwiczenia praktyczne 3D Studio MAX
Wszystkie książki Joanna Pasek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Wizualizacje architektoniczne. 3ds Max 2013 i 3ds Max Design 2013. Szkoła efektu aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wizualizacje architektoniczne. 3ds Max 2013 i 3ds Max Design 2013. Szkoła efektu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl