Zła miłość Aleksander Sowa

Okładka Zła miłość
autor:
Aleksander Sowa
wydawnictwo:
Self Publishing
data wydania:
2011
ISBN:
9788393255337

Opis

Lepiej tego nie czytać...
„Zła miłość” to powieść psychologiczna o tym, co w życiu jest najważniejsze. O miłości, pięknie, tajemnicy, przeznaczeniu, grzechu, nadziei, złu, wspomnieniach, czasie i samotności.Piękna historia o niezwykłej miłości, która zdarzyła się kiedyś naprawdę. Jest historią uniwersalną, pełną ukrytych znaczeń. Można do niej wracać wielokrotnie, bowiem jak rzadko która książka, zmusza do myślenia i zastanowienia się nad sobą, własnymi decyzjami i życiem.„Zła miłość” niesie.. ogromny ładunek piękna, emocji i symboliki. Jest też niebezpieczna, bo nie pozostawi czytelnika takim, jakim był przed jej przeczytaniem. Nie można przejść obok niej obojętnie.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

„Złą miłość” pochłonęłam chyba w godzinę. I zabrakło mi słów. Nie podejrzewałabym, że autor - mężczyzna, potrafi tak pięknie opisać miłość i inne uczucia towarzyszące człowiekowi w życiu. Chwilami wydaje się to niemo... więcej »
Zła miłość
Recenzent: archer81
To moje pierwsze spotkanie z Panem Aleksandrem Sową i mam nadzieję, że nie ostatnie. "Zła miłość" to już czternasta powieść Pana Aleksandra. W Jego dorobku literackim znaleźć można nie tylko powieści, ale t... więcej »
Książka autorstwa Aleksandra Sowy to najprościej mówiąc opowieść o miłości, jej dobrych i złych stronach, przeznaczeniu, nadziei, rozczarowaniu czy też samotności. Opowieść tą poznajemy oczyma 6-letniej dziewczynki,... więcej »
„Zła miłość”. Dlaczego zła? Z jakiego powodu ma być zła? Co złego może się kryć w miłości? Ona jest zła czy ci, którzy ją czują, a może Ci, do których jest skierowana są źli? Jest zła czy toksyczna? Wiele pytań, ... więcej »
Czym jest miłość? Można zadać wielu ludziom to pytanie i każdy odpowie inaczej. Każdy odpowie tak, jak ją postrzega. Jednak czy wszyscy postrzegają ją tak jak powinni? Jeden człowiek opowie wszystkie swoje uczucia. To... więcej »
Widzieliście kiedyś film „Efekt motyla”? Jest chłopak i jest dziewczyna. Jest wielka, wszechogarniająca miłość. Są wyznania i przysięgi, że już na zawsze razem, że nigdy osobno. Jest wycieczka. Jest wypadek. Jest stra... więcej »
Jeśli chodzi o szybkość czytania to może mistrzem świata nie jestem ale 60-stronnicową książkę jestem w stanie przeczytać w ciągu ok. półtorej godziny. Takie też czasowe założenie przyjęłam biorąc do ręki „Złą miłość”... więcej »
Tą książkę przeczytałam już parę dni temu, ale nadal zupełnie nie wiem co mam o niej napisać. Mała, cienka książeczka, a wywołała taką burzę myśli. Na początku czytania i gdy skończyłam czułam pustkę. Nic, żadnych ucz... więcej »
Jak wiadomo nie od dziś niezbyt przepadam za polskimi autorami. Jak dla mnie nie mają wyobraźni i talentu (oczywiście nie wszyscy). Ostatnio spotkała mnie miła niespodzianka i spotkałam się z książką, które mnie niezw... więcej »
"Zła miłość" to moje pierwsze spotkanie z twórczością Aleksandra Sowy. Zastanawiam się czy to dobry wybór na początek, ponieważ słyszałam pozytywniejsze opinie o innych książkach tego autora. Jak na taką ilość stron c... więcej »
Dodali do kolekcji
Kasia9
anek7
Ingie
Lady_Renegade
catarina78
marijka
Potania
gudrun
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!