Zła miłość Aleksander Sowa

Okładka Zła miłość
autor:
Aleksander Sowa
wydawnictwo:
Self Publishing
data wydania:
2011
ISBN:
9788393255337

Opis

Lepiej tego nie czytać...
„Zła miłość” to powieść psychologiczna o tym, co w życiu jest najważniejsze. O miłości, pięknie, tajemnicy, przeznaczeniu, grzechu, nadziei, złu, wspomnieniach, czasie i samotności.Piękna historia o niezwykłej miłości, która zdarzyła się kiedyś naprawdę. Jest historią uniwersalną, pełną ukrytych znaczeń. Można do niej wracać wielokrotnie, bowiem jak rzadko która książka, zmusza do myślenia i zastanowienia się nad sobą, własnymi decyzjami i życiem.„Zła miłość” niesie.. ogromny ładunek piękna, emocji i symboliki. Jest też niebezpieczna, bo nie pozostawi czytelnika takim, jakim był przed jej przeczytaniem. Nie można przejść obok niej obojętnie.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

„Złą miłość” pochłonęłam chyba w godzinę. I zabrakło mi słów. Nie podejrzewałabym, że autor - mężczyzna, potrafi tak pięknie opisać miłość i inne uczucia towarzyszące człowiekowi w życiu. Chwilami wydaje się to niemożliwe. A jednak, tutaj wyszło to niesamowicie. Przeżywamy wraz z 6 letnia Anią ... więcej »
Zła miłość
Recenzent: archer81
To moje pierwsze spotkanie z Panem Aleksandrem Sową i mam nadzieję, że nie ostatnie. "Zła miłość" to już czternasta powieść Pana Aleksandra. W Jego dorobku literackim znaleźć można nie tylko powieści, ale także poradniki techniczne. Bardzo ciężko ustalić gatunek literacki "Złej ... więcej »
Książka autorstwa Aleksandra Sowy to najprościej mówiąc opowieść o miłości, jej dobrych i złych stronach, przeznaczeniu, nadziei, rozczarowaniu czy też samotności. Opowieść tą poznajemy oczyma 6-letniej dziewczynki, towarzysząc jej podczas przepięknego snu, snu właśnie o miłości. Ktoś by mógł ... więcej »
„Zła miłość”. Dlaczego zła? Z jakiego powodu ma być zła? Co złego może się kryć w miłości? Ona jest zła czy ci, którzy ją czują, a może Ci, do których jest skierowana są źli? Jest zła czy toksyczna? Wiele pytań, a ich źródłem jest tytuł opowiadania, teraz czas na jego zawartość. Pierwsza str... więcej »
Czym jest miłość? Można zadać wielu ludziom to pytanie i każdy odpowie inaczej. Każdy odpowie tak, jak ją postrzega. Jednak czy wszyscy postrzegają ją tak jak powinni? Jeden człowiek opowie wszystkie swoje uczucia. To jak się czuje, gdy jest się zakochanym, to jak miłość zmienia życie. Inny zaś p... więcej »
Widzieliście kiedyś film „Efekt motyla”? Jest chłopak i jest dziewczyna. Jest wielka, wszechogarniająca miłość. Są wyznania i przysięgi, że już na zawsze razem, że nigdy osobno. Jest wycieczka. Jest wypadek. Jest strata najbliższej osoby. Jest ogromna rozpacz i obsesyjne pragnienie cofnięcia wska... więcej »
Jeśli chodzi o szybkość czytania to może mistrzem świata nie jestem ale 60-stronnicową książkę jestem w stanie przeczytać w ciągu ok. półtorej godziny. Takie też czasowe założenie przyjęłam biorąc do ręki „Złą miłość” Aleksandra Sowy. Niestety plany wzięły w łeb, nad książką spędziłam prawie 3 go... więcej »
Tą książkę przeczytałam już parę dni temu, ale nadal zupełnie nie wiem co mam o niej napisać. Mała, cienka książeczka, a wywołała taką burzę myśli. Na początku czytania i gdy skończyłam czułam pustkę. Nic, żadnych uczuć, przemyśleń. Nawet nie potrafiłam stwierdzić czy książka mi się podobała. ... więcej »
Jak wiadomo nie od dziś niezbyt przepadam za polskimi autorami. Jak dla mnie nie mają wyobraźni i talentu (oczywiście nie wszyscy). Ostatnio spotkała mnie miła niespodzianka i spotkałam się z książką, które mnie niezwykle zaintrygowała i zaciekawiła. Mimo że jest uboga w treść, jej znaczenie mówi... więcej »
"Zła miłość" to moje pierwsze spotkanie z twórczością Aleksandra Sowy. Zastanawiam się czy to dobry wybór na początek, ponieważ słyszałam pozytywniejsze opinie o innych książkach tego autora. Jak na taką ilość stron czytałam ją dosyć długo. Kilkakrotnie musiałam powracać do zdania, które wcześnie... więcej »
Dodali do kolekcji
Kasia9
anek7
Ingie
Lady_Renegade
catarina78
marijka
Potania
gudrun
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!