Dolina umarłych Tess Gerritsen

Okładka Dolina umarłych
autor:
Tess Gerritsen
wydawnictwo:
Albatros
data wydania:
2011
ISBN:
9788376595177

Opis

Maura Isles wyjeżdża do Wyoming na konferencję lekarzy patologów. Spotyka tam kolegę ze studiów, który zaprasza ją na wycieczkę w góry z grupą przyjaciół. Podczas jazdy zaskakuje ich śnieżyca. Auto wypada z drogi. Przypadkiem trafiają do opuszczonej osady z identycznymi domami, której mieszkańcy musieli zniknąć w dziwny sposób, bowiem pozostawili po sobie otwarte okna oraz jedzenie na stołach. Kiedy jeden z przyjaciół zostaje ranny podczas próby wydostania się stamtąd, Maura wyrusza po pomoc. Po ..drodze zostaje uprowadzona…

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Sensacja Thriller
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  „Dolina umarłych” to ósmy tom z serii „Isles & Rizzoli”. Jednak w tej części na główny plan wysuwa się doktor Maura Isles i to właśnie wokół jej osoby skupiają się wszystkie najważniejsze wydarzenia z powieści. W czasie zjazdu patologów w Jackson Hole, Wyoming; Maura spotyka starego znajomego ... więcej »
  "Dolina Umarłych" to kolejny thriller opowiadający o przygodach duetu Maura Isles i Jane Rizzolli, patolog i policjantki. Duet, który uwielbiam - dwie silne i odważne kobiety. Za oknem upał, a ja przeniosłam się do zasypanego śniegiem stanu Wyoming, gdzie patolog Maura Isles wybrała się na k... więcej »
  Od zawsze byłam fanką książek, które sprawiają, że boję się otworzyć oczy po przebudzeniu się w nocy w obawie, że coś czyha na mnie w ciemności. Ten niepokój i adrenalina, które powodują u mnie mieszankę strachu i podekscytowania są tym, czego oczekuję od dobrej książki. "Dolina umarłych" jest zd... więcej »
  Dodali do kolekcji
  jotgol
  margo22
  bastet
  karka10
  tala86
  tempestad
  zaczytanaaa
  basima
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!