Gringo wśród dzikich plemion Wojciech Cejrowski

Okładka Gringo wśród dzikich plemion
autor:
Wojciech Cejrowski
wydawnictwo:
Bernardinum
data wydania:
2011
ISBN:
9788373809406

Opis

Jest to książka przygodowa i podróżnicza. Mądra, a jednocześnie pełna humoru. Sprawia, że czytelnik zaczyna się głośno śmiać. Jest to także album niezwykłych fotografii z wypraw w najdziksze rejony świata. Wojciech Cejrowski zabierze Państwa na wyprawę do ostatnich dzikich plemion.

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Powieść podróżnicza
  Geografia » Nauki przyrodnicze. Matematyka. Geografia » Podróżnictwo. Historia odkryć geograficznych
  Biografie » Literatura faktu » Pamiętniki. Wspomnienia
  Reportaż » Literatura faktu » Reportaż polski
  Geografia » Nauki przyrodnicze. Matematyka. Geografia » Ameryka Południowa
  Geografia » Nauki przyrodnicze. Matematyka. Geografia » Ameryka Środkowa
  Jeśli nie wiesz, że niektóre granice można przekraczać bez paszportu, a daty na wizach przerabiać za pomocą zwykłego długopisu, jak działa “tupet jak taran”, ani czym jest śmiercionośny Schmetterling to może warto byś przesłuchał tego audiobooka (tym bardziej, jeśli nie wiesz skąd wziąć fundusze ... więcej »
  Wojciecha Cejrowskiego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Skandalista, znana twarz, znana z takich programów jak: "Boso przez świat", czy "Z kamerą wśród ludzi", ale mało osób wie, że ten człowiek jest również świentym pisarzem! Studiował aktorstwo, historię sztuki, socjologię i archeologię, ... więcej »
  Czytając książkę zastanawiałam się nad sprawami "technicznymi" i zadawałam mnóstwo pytań. Jak długo planuje się podróż do dżungli? Co ze sobą zabrać? Ile pieniędzy potrzeba na taką wyprawę? I w końcu, co skłania człowieka do opuszczenia cywilizowanego świata i pojechania w miejsce, gdzie nie dzia... więcej »
  Gringo!
  Recenzent: Bujaczek
  O Cejrowskim nie muszę chyba nic pisać, prawda? Podejrzewam, że każdy o nim słyszał lub oglądał jego program w telewizji. Zapewniam Was, że oglądać, a czytać to zupełnie dwie różne rzeczy. Już od dawna miałam chrapkę na jakąś książkę Pana Wojtka no i udało mi się ;). „Posłuchajcie…”, tak posłu... więcej »
  Gringo
  Recenzent: mad28
  Uwielbiam programy Wojciecha Cejrowskiego. Oglądam je w miarę systematycznie, dlatego z wielką przyjemnością sięgnęłam po książkę tego autora "Gringo wśród dzikich plemion". Czytając tę książkę wydawało mi się, jakbym oglądała jeden z jego programów. Autor zabrał mnie w podróż po Amazonii w poszu... więcej »
  Tytuł: Gringo wśród dzikich plemion Autor: Wojciech Cejrowski Wydawnictwo: Poznaj świat Rok wydania: 2006 Wojciecha Cejrowskiego znają chyba wszyscy i wątpię, żeby ktokolwiek przeszedł obok niego obojętnie. Nie tylko ze względu na hawajską koszulę, krótkie spodenki i bose stopy, które są ni... więcej »
  Dzisiaj zabiorę was w podróż po kilku zakątkach świata, gdzie cywilizacja jeszcze nie dotarła. Wyruszymy do miejsc, gdzie trzeba czasem mocno kombinować, aby przeżyć. Gdzie często kreatywność i trochę szczęścia mogą uratować nam życie. Poznamy bowiem ziemie, na których mieszkają ostatnie, dzikie ... więcej »
  Albo się go uwielbia, albo nienawidzi – wobec Wojciecha Cejrowskiego obojętnym być nie można. Jednak nawet najbardziej zagorzali antyfani przyznać muszą, że jego książkom doprawdy ciężko jest coś zarzucić. Autora przedstawiać nie trzeba. Cejrowski to znany dziennikarz, fotograf, publicysta ... więcej »
  Chyba nikomu nie muszę przedstawiać Wojciech Cejrowskiego. Znakomity podróżnik i wspaniały pisarz. „Gringo wśród dzikich plemion” to jedna z pierwszych książek opowiadająca przygody, których doświadczył sam autor. Już od dawna byłam pełna podziwu dla talentu, który posiada „WC”. Niesamowity da... więcej »
  „Gringo wśród dzikich plemion” to kolejna książka autorstwa Wojciecha Cejrowskiego,którą miałam przyjemność przeczytać. Książka została wydana nakładem wydawnictwa Bernardinum w serii „Poznaj świat”. Oczywiście jak zwykle przy recenzji pozycji podróżniczej nie będę streszczać jej fabuły,gdyż ... więcej »
  Znając już historię opowiadającą o tym, kim jest pan Wojciech Cejrowski i jak doszedł do tego kim jest (patrz: Grzegorz Brzozowicz - Cejrowski. Biografia) postanowiłam zasięgnąć twórczości samego pana Wojciecha i tak w moje ręce wpadła książka "Gringo wśród dzikich plemion". Historia rozgrywa się... więcej »
  Dodali do kolekcji
  BP
  gosiaw
  Lilia
  szumo
  jolmirek
  Fantazja
  rissy
  dzirbus
  Cytaty z książki+ Dodaj cytat
  Mój znajomy mawia tak: Uda są zawsze dwa- albo się uda, albo się nie uda.

  Dodane przez mag85

  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!