Avatar @jula7202

Jula_kocha_ksiazki

@jula7202
4 obserwujących.
Kanapowicz od 3 lat. Ostatnio tutaj 16 dni temu.
Jula_kocha_ksiazki
Napisz wiadomość
Obserwuj
4 obserwujących.
Kanapowicz od 3 lat. Ostatnio tutaj 16 dni temu.

Cytaty

Uciekając od samego siebie, nigdy nie zaznasz pełni szczęścia
Przebrnij przez dzisiaj i miej w sercu nadzieję, że jutro będzie lepiej.
Twoje przeznaczenie z pewnością Cię nie ominie
Bardzo łatwo jest stracić wszystko, co uważało się za dane na zawsze.
Kiedy masz do podjęcia jakąś decyzję, zapytaj kogoś o radę. Zapytaj żony, przyjaciela, rodzica. A potem zrób tak, jak podpowiada ci serce
Szkoda tracić czas na kogoś, dla kogo nie znaczy się nic.
Zazwyczaj ci uśmiechnięci i radośni na co dzień, skrywają w sobie wielki mrok i cierpienie, którym nie chcą, bądź nie potrafią podzielić się z innymi
Brzydota człowieku nigdy nie była wrodzona, lecz nabyta
Wiedza najlepiej zwalcza strach
Teraz każdy musi troszczyć się o siebie! [...] Nie najem się współczuciem, nie włożę do garnka równości, a w sprawiedliwość się nie ubiorę!
Wojna rozdziela ludzi... Nie udało nam się trzymać razem, chociaż się modliłam. I najgorszy los niestraszny, kiedy rodzina razem.
Dowódców zatrzymali. Obstawili, przyłożyli cekaemy, dali łopaty i kazali dół kopać. Żywcem ich zasypali, a jak kto próbował uciekać, dobijali na miejscu. Ale kilku się udało [...] Gadali, że więcej było takich mogił, ziemia się długo unosiła i jęki słychać było, jak z czyśćca.
Wszystko, co robimy, może nas czegoś nauczyć
Kiedy piloci zawiodą, trafia to na pierwsze strony gazet. Kiedy jednak udaje im się rozwiązać drobne problemy, zanim staną się poważne, przechodzi to zazwyczaj bez echa
Spod skrzydła wyciekał strumień rozpylonego paliwa. Niektórzy pasażerowie wyciągnęli telefony i filmowali przerażający widok, uważając niewątpliwie, że uwieczniają ostatnie chwile swojego życia
Zniszczyli swój świat i musieli znaleźć kolejny
W chwilach, gdy widziałam, jak wpatruje się w coś za oknem, myślałam, że jest najsmutniejszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałam.
Wyślą tam naszą Lou, żeby dotrzymywała mu towarzystwa! Jakby wylądowanie na przeklętym wózku nie było wystarczająco okropne.
Wszyscy musimy być gotowi umrzeć dla wielkiej miłości
Wielki grzech może wejść małymi drzwiami
Gdyby każdy głupiec nosił koronę, wszyscy bylibyśmy królami
Zbyt szanuję kobiety, by wykorzystywać je po alkoholu, a ostatnie czego potrzebuję, to skandal z udziałem całej mojej rodziny.
Jej tu nie ma, a Maze wychowuje się bez matki, więc masz poczucie, że nie możesz być szczęśliwy. Nie ważne, czy to dlatego, że dla ciebie pracuję, czy dlatego, że weszłam w twoje życie, ale nie chcesz przekroczyć pewnej granicy, bo to mogłoby cię doprowadzić do czegoś, co w twoim mniemaniu ci się nie należy.
Oglądając wspomnienie miękkich ust męża na mojej szyi, poczułam okropną nostalgię - to rozpoczęło ból. Był nie do wytrzymania, tak jakby wszechświat chciał mi udowodnić, że wolę umrzeć niż tak cierpieć.
© 2007 - 2024 nakanapie.pl