Modlitwy do rozbitych kamieni. Czas wszystek, światy wszystkie. Miłość i śmierć

Dan Simmons ...
Modlitwy do rozbitych kamieni. Czas wszystek, światy wszystkie. Miłość i śmierć
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Od upiornego pola bitwy w wojnie secesyjnej, przez wojenny park tematyczny w Wietnamie i wszechpotężny mózg autystycznego chłopca, po wstrząsającą historię psychowampirów - oto podróż do świata strachu i tajemnicy, umysłowej strefy zmroku, w której wizyta przyprawia o dreszcz.

Dan Simmons to nadzwyczajny artysta, z którym w wybranej przez niego dziedzinie niewielu może się równać. Nieograniczony talent każe mu stale przekraczać granice gatunków, a przy tym pozwala drażnić umysły i poruszać serca. Przedstawiamy dziś zbiór jego znakomitych opowiadań, olśniewających arcydzieł szeroko rozumianej fantastyki (zawierający między innymi "Sieroty z Helisy", czyli nagrodzony Locusem powrót do uniwersum Hyperiona), których autor popisuje się niepowtarzalnym mistrzostwem stylu, zapierającą dech w piersiach pomysłowością i bezbłędnym wykonaniem. To jeden z prawdziwych gigantów współczesnej fantastyki.
Tytuł oryginalny: Prayer to Broken Stones. Worlds Enough and Time. Lovedeath
Data wydania: 2023-12-08
ISBN: 978-83-67793-50-6, 9788367793506
Wydawnictwo: MAG
Seria: Artefakty
Stron: 944
dodana przez: janusz.szewczyk

Autor

Dan Simmons Dan Simmons
Urodzony 4 kwietnia 1948 roku w USA (Peoria)
Amerykański pisarz science fiction. Laureat wielu nagród i wyróżnień (m.in. Nagrody Hugo i Nagrody Locusa w 1990 r. za powieść Hyperion). Stopnie naukowe zdobywał w Webash College – licencjat oraz na Uniwersytecie Waszyngtona w St. Louis – stopień ma...

Pozostałe książki:

Hyperion Upadek Hyperiona Terror Endymion Triumf Endymiona Letnia noc Abominacja Pieśń bogini Kali Zimowe nawiedzenie Olimp Trupia otucha Ilion Dzieci nocy Drood Wydrążony człowiek / Muza ognia Ostrze Darwina Eden w ogniu Czarne góry Fazy grawitacji Kierunek 3001 Kroki w nieznane. Almanach fantastyki 2012 Wydrążony człowiek Dalekie horyzonty Elm Haven Pieśni Umierającej Ziemi Piąty kier Fabryka Kanciarzy Hard As Nails Hard Freeze Hardcase Modlitwy do rozbitych kamieni. Czas wszystek, światy wszystkie. Miłość i śmierć The Endymion Omnibus The Hyperion Omnibus
Wszystkie książki Dan Simmons

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Modlitwy do rozbitych kamieni. Czas wszystek, światy wszystkie. Miłość i śmierć aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Modlitwy do rozbitych kamieni. Czas wszystek, światy wszystkie. Miłość i śmierć. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl