Obżartuchy i opilce. Przewodnik po stołach, garach i innych krainach Wielkiej I Rzeczypospolitej. Dodatek specjalny

Jacek Komuda
Obżartuchy i opilce. Przewodnik po stołach, garach i innych krainach Wielkiej I Rzeczypospolitej. Dodatek specjalny
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

(E-wydanie I, Wydawnictwo Fabryka Słów, Lublin-Warszawa, 2024)

"Obżartuchy i opilce. Przewodnik po stołach, garach i innych krainach Wielkiej I Rzeczypospolitej. Dodatek specjalny" - W tym e-booku znajdziesz treści, krórych nie będzie w książce papierowej, audiobooku, ani e-booku właściwym: "Obżartuchy i opilce. Przewodnik po stołach, garach i innych krainach Wielkiej I Rzeczypospolitej".

"Zapraszam do podwójnego przewodnika - geograficznego i kulinarnego, w którym jak rodzynki w cieście znaleźć można miejsca i obiekty, których nie opisano w zwykłych bedekerach. I zabytki kuchni, które możemy dzisiaj bez większych kłopotów odtworzyć z dostępnych składników."
Jacek Komuda
Data wydania: 2024-07-12
ISBN: 978-83-8375-014-9, 9788383750149
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Cykl: Almanachy Szlacheckie, tom 2.5
Stron: 200
dodana przez: Proteus

Autor

Jacek Komuda Jacek Komuda
Urodzony 23 czerwca 1972 roku w Polsce
Jacek Lech Komuda – polski pisarz, z wykształcenia historyk. Zafascynowany jest historią Rzeczypospolitej szlacheckiej, autor powieści i opowiadań historycznych osadzonych w realiach XVII wieku. Bohaterem wielu jego opowiadań i powieści jest Jacek D...

Pozostałe książki:

Banita Bohun Czarna bandera Wilcze gniazdo Czarna szabla Galeony Wojny Niech żyje Polska. Hura! Tom 1 (Antologia opowiadań) Samozwaniec. tom 1 Diabeł Łańcucki Opowieści z Dzikich Pól Imię Bestii Wizna Krzyżacka zawierucha Westerplatte Zborowski A.D. XIII. Tom 1 Herezjarcha Jeszcze nie zginęła Samozwaniec, tom 2 Samozwaniec. Tom 3 Zawisza I. Czarne krzyże Bajki dla dorosłych (Antologia opowiadań) Epidemie i zarazy Jaksa. Zobaczyć zemstę i przeżyć Małodobry (Antologia opowiadań) Hubal Księga strachu 2 Samozwaniec, tom 4 Warchoły, złoczyńcy i pijanice: czyli spis hultajów z czasów Rzeczypospolitej Szlacheckiej Zawisza II. Złamany półksiężyc Demony (Antologia opowiadań) Idiota skończony (Antologia opowiadań) Jaksa. Bies idzie za mną Ostatni honorowy Dzikie Pola: Rzeczpospolita w ogniu Obżartuchy i opilce. Przewodnik po stołach, garach i innych krainach Wielkiej I Rzeczypospolitej Obżartuchy i opilce. Przewodnik po stołach, garach i innych krainach Wielkiej I Rzeczypospolitej. Dodatek specjalny Voyager #5 (Zima 1992/93) Voyager #7 (Zima 1993/1994)
Wszystkie książki Jacek Komuda

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Obżartuchy i opilce. Przewodnik po stołach, garach i innych krainach Wielkiej I Rzeczypospolitej. Dodatek specjalny aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Obżartuchy i opilce. Przewodnik po stołach, garach i innych krainach Wielkiej I Rzeczypospolitej. Dodatek specjalny. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Warchoły i pijanice: czyli poczet hultajów z czasów Rzeczypospolitej Szlacheckiej
Warchoły i pijanice: czyli ...
Jacek Komuda
8/10
(Wydanie I, Wydawnictwo Fabryka Słów, Lublin-Warszawa, 2004) "Warchoły i pijanice: czyli poczet hu...
Obżartuchy i opilce. Przewodnik po stołach, garach i innych krainach Wielkiej I Rzeczypospolitej
Obżartuchy i opilce. Przewo...
Jacek Komuda
(Wydanie I, Wydawnictwo Fabryka Słów, Lublin-Warszawa, 2024) "Obżartuchy i opilce. Przewodnik po s...
© 2007 - 2024 nakanapie.pl