Romans bez przyszłości

Tanya Valko
Książka Romans bez przyszłości
Książka Romans bez przyszłości
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Marysia zostaje kochanką Raszida. Mężczyzna żałuje, że nawiązał romans z mężatką. Boi się kary za cudzołóstwo. Muaid chce, by kobiety opuściły Libię statkiem, który przybywa z pomocą humanitarną. Gdy Marysia widzi na statku Hamida, ucieka z kochankiem. Jednak powoli zaczyna żałować, że zdradziła męża. Wkrótce okazuje się, że jest w ciąży. - To nie byliście kochającym się małżeństwem? Nie rozstaliście się na dwa tygodnie urlopu wśród łez i pocałunków? - Dopiero teraz dochodzą do niego informacje, które Marysia już od jakiegoś czasu usiłuje mu przekazać. - No właśnie nie! Nasz związek szlag trafił! - Po tych słowach Raszid zrywa się i turlając na bok, przykrywa swoim ciałem kruchą kobietkę. - Taka jest prawda. Inaczej by mnie tutaj z tobą nie było - wyznaje Marysia szeptem, bo nie jest w stanie złapać oddechu, nie tyle z powodu ciężaru szczupłego mężczyzny, ile z podniecenia.  
Data wydania: 2013-12-31
ISBN: 978-83-7839-592-8, 9788378395928
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Cykl: Saga Arabska, tom 13
Stron: 158
dodana przez: bookkeeper

Autor

Urodzona 13 września 1963 roku

Tanya Valko to pseudonim absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Była nauczycielką w Szkole Polskiej w Trypolisie w Libii, następnie asystentką Ambasadora RP, obecnie mieszka w Arabii Saudyjskiej. Jest autorką książek o Libii: Libia od kuchni, Ż...

Książki Tanya Valko

Wszystkie książki Tanya Valko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Romans bez przyszłości nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Romans bez przyszłości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}