Ukarane zło

Tanya Valko
Książka Ukarane zło
Książka Ukarane zło
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Marysia i Dorota odwiedzają rodzinę w Trypolisie. Spotykają się z bardzo ciepłym przyjęciem. Tymczasem w Libii sytuacja jest napięta. W końcu wybuchają zamieszki. Dorota i Marysia usiłują jak najszybciej wyjechać z kraju. Dorotę porywa były mąż, Ahmed. Okazuje się, że w ogóle się nie zmienił... Dorota staje w rozkroku nad człowiekiem, który był przyczyną wszystkich jej nieszczęść i cierpienia. Nadal jest, ale to się musi skończyć, postanawia. Raz na zawsze, nie ma co się zastanawiać. Definitywny finał. Poprawia uścisk dłoni na twardym kamieniu. Bierze głęboki wdech. - Do widzenia, kochasiu, już nie zrobisz krzywdy ani mnie, ani mojej córce, ani nikomu innemu. Dobrych snów.  
Data wydania: 2013-12-17
ISBN: 978-83-7839-590-4, 9788378395904
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Cykl: Saga Arabska, tom 11
Stron: 154
dodana przez: Mirko

Autor

Urodzona 13 września 1963 roku

Tanya Valko to pseudonim absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Była nauczycielką w Szkole Polskiej w Trypolisie w Libii, następnie asystentką Ambasadora RP, obecnie mieszka w Arabii Saudyjskiej. Jest autorką książek o Libii: Libia od kuchni, Ż...

Książki Tanya Valko

Wszystkie książki Tanya Valko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Ukarane zło aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ukarane zło. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}