Małżeńskie nieporozumienia

Tanya Valko
Książka Małżeńskie nieporozumienia
Książka Małżeńskie nieporozumienia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Hamid wybiera się z żoną na pielgrzymkę do Mekki. Ku zdziwieniu Marysi staje się mocno religijny i oschły wobec niej. Po powrocie do Rijadu Dorota zauważą, ze córka wręcz ucieka z domu. Radzi Marysi, by bardziej dbała o męża. Tymczasem w kraju wzrastają wpływy fundamentalistów. - Marysiu, jak cię nie wyganiam, ale przynajmniej weekendy powinnaś spędzać z mężem - troszczy się matka. - Nie wnikam, co zaszło między wami w Mekce, ale od tamtego czasu wygląda, jakbyście byli w separacji. - Daj spokój! - Dziewczyna bagatelizuje sprawę i macha lekceważąco ręką. - To moje małżeństwo funta kłaków nie jest warte - mówi już po polsku całkiem nieźle, choć jeszcze z mocnym cudzoziemskim akcentem. - Hamid czuje się ba pewno odsunięty i porzucony. Przynajmniej zaproś go tutaj na lunch czy kolację. Może chcesz, żebym ja zadzwoniła.  
Data wydania: 2013-12-10
ISBN: 978-83-7839-589-8, 9788378395898
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Cykl: Saga Arabska, tom 10
Stron: 155
dodana przez: Mirko

Autor

Urodzona 13 września 1963 roku

Tanya Valko to pseudonim absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Była nauczycielką w Szkole Polskiej w Trypolisie w Libii, następnie asystentką Ambasadora RP, obecnie mieszka w Arabii Saudyjskiej. Jest autorką książek o Libii: Libia od kuchni, Ż...

Książki Tanya Valko

Wszystkie książki Tanya Valko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Małżeńskie nieporozumienia nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Małżeńskie nieporozumienia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}