Znowu razem

Tanya Valko
Książka Znowu razem
Książka Znowu razem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Hamid odnajduje Marysię w wiosce powstańców i ratuje ją przed śmiercią z rąk najemników Kaddafiego. Spędzają razem noc i jadą do szpitala, w którym pracuje Dorota. Kiedy matka odkrywa, że Marysia jest w ciąży, domyśla się, że to dziecko Raszida. Radzi jej, by ukryła przed mężem, że to nie on jest ojcem. W kółko zadaje sobie nurtujące ją pytania. Co ja teraz zrobię? Co ja zrobię? Jak z tego wybrnę? Co się stanie z tą małą istotką, którą noszę pod sercem? - Żyjesz? - Mężczyzna ubrany w brudnobiałą krótką galabiję i pantalony, z głową zawiniętą turbanem delikatnie dotyka pleców rozpaczającej dziewczyny. - Hamid?! - Marysia podnosi zdziwione oczy. - Ty tutaj?! - Zrywa się na równe nogi i stoi zaskoczona naprzeciwko swojego męża, nie wiedząc, czy po tym wszystkim co zrobiła, może rzucić się w jego objęcia. - Chodź do mnie kochana. - Mężczyzna otwiera ramiona, a Marysia wpada w nie bez tchu, wtulając się jak biedne przerażone kocię.  
Data wydania: 2014-01-07
ISBN: 978-83-7839-593-5, 9788378395935
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Cykl: Saga Arabska, tom 14
Stron: 154
dodana przez: Mirko

Autor

Urodzona 13 września 1963 roku

Tanya Valko to pseudonim absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Była nauczycielką w Szkole Polskiej w Trypolisie w Libii, następnie asystentką Ambasadora RP, obecnie mieszka w Arabii Saudyjskiej. Jest autorką książek o Libii: Libia od kuchni, Ż...

Książki Tanya Valko

Wszystkie książki Tanya Valko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Znowu razem aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Znowu razem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}