Szatan i Judasz (Tom 4). Szatan i Judasz. Klęska Szatana

Karol May
Książka Szatan i Judasz (Tom 4). Szatan i Judasz. Klęska Szatana
Książka Szatan i Judasz (Tom 4). Szatan i Judasz. Klęska Szatana
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Szatan i Judasz. Klęska Szatana to czwarta część z 11-tomowego cyklu przygodowego autorstwa Karola Maya. Grupa dzielnych bohaterów odbywa wspólnie szalone podróże, aby mierzyć się z wszelkiej maści niegodziwcami, walczyć o sprawiedliwość i odnajdywać zaginione skarby. Dzięki pracy zespołowej, zaufaniu i wzajemnej pomocy udaje im się wyjść obronną ręką z najgorszych opresji.
Data wydania: 2016-11-16
ISBN: 978-83-7903-519-9, 9788379035199
Wydawnictwo: Ventigo Media
Cykl: Szatan i Judasz, tom 4
dodana przez: bookkeeper

Autor

(ur. 25 lutego 1842 w Ernstthal, zm. 30 marca 1912 w Radebeul pod Dreznem) – powieściopisarz niemiecki, znany głównie z powieści przygodowych o "Dzikim Zachodzie". Jeden z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się pisarzy w historii literatur...

Książki Karol May

Wszystkie książki Karol May

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Szatan i Judasz (Tom 4). Szatan i Judasz. Klęska Szatana aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Szatan i Judasz (Tom 4). Szatan i Judasz. Klęska Szatana. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}