Z głębi serca

Agata Przybyłek
7.3 /10
Ocena 7.3 na 10 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów
Z głębi serca
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.3 /10
Ocena 7.3 na 10 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów

Opis

Mijają dwa lata od tragicznych wydarzeń. Emilia próbuje ułożyć sobie życie na nowo, dlatego przyjmuje propozycję kuzynki i przenosi się do leśnej głuszy, by pomóc w prowadzeniu ośrodka wypoczynkowego.

Poznaje tam Tomasza, który na co dzień pracuje w Lubece, ale jego miejsce na ziemi jest w domu odziedziczonym po rodzicach, do którego wraca każdego lata.
Mimo początkowej niechęci i uprzedzeń Emilia i Tomasz coraz bardziej się do siebie zbliżają. Okazuje się, że łączy ich więcej, niż początkowo zakładali, a zdobyte doświadczenia pozwalają lepiej zrozumieć siebie nawzajem.

Czy w życiu można przeżyć tylko jedną wielką miłość? Czy po wielu trudnych latach jest jeszcze szansa na szczęście?
Agata Przybyłek snuje opowieść o życiu zwykłych ludzi i udowadnia, że miłość i przyjaźń nie podlegają upływowi czasu. A nowych początków może być wiele.

Wydanie 1 - Wyd. Czwarta Strona
Data wydania: 2024-01-24
ISBN: 978-83-67974-14-1, 9788367974141
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Kategoria: Romans
Stron: 320
dodana przez: Vernau

Autor

Agata Przybyłek
Urodzona 19 grudnia 1994 roku w Polsce
Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, w przeszłości dziennikarka portalu rodzicielskiego. Debiutowała w 2015 roku, gdy tworzenie fabuły pełnej miłosnych perypetii i zaskakujących żartów potraktowała jako autoterapię. Od tamtej pory ukaz...

Pozostałe książki:

Gdy zasypie śnieg… Bądź moim światłem Ja chyba zwariuję! Masz wiadomość Gdybym cię nie spotkała Tak smakuje miłość Wierność jest trudna Droga, którą przeszłam Od pierwszych słów Wypożyczalnia Świętych Mikołajów Bądź przy mnie zawsze Siedem cudów Bez Ciebie Festiwal lodowych serc W promieniach szczęścia Kto by się spodziewał Nie zmienił się tylko blond Zrobię dla ciebie wszystko Będą z tego kłopoty Najlepsze,co mnie spotkało Pójdę za tobą wszędzie Miłość i inne nieszczęścia Recepta na szczęście Jeszcze raz Mimo twoich kłamstw Takie rzeczy tylko z mężem Jedyna na świecie Moje serce pamięta Szczęście na czterech łapkach Dlatego od ciebie odeszłam Gotowi na wszystko Historia naszych pożegnań Zawsze będę cię kochać Ta chwila jest nasza Żona na pełen etat I znowu cię zobaczę Kobiety wzdychają częściej Małżeństwo z odzysku Nieszczęścia chodzą stadami Kto jak nie ja! Przyjaciółki Grzechu warta I po co mi to było? Miłość spółka z.o.o. Z głębi serca Sięgnij ze mną gwiazd Przerwana melodia Na skrzydłach marzeń 24 dni do gwiazdki Nic piękniejszego od miłości
Wszystkie książki Agata Przybyłek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Z głębi serca

19.02.2024

Emilia po bardzo trudnych przeżyciach z przeszłości postanawia po raz kolejny postawić wszystko na jedną kartę. Opuszcza miasteczko, w którym spędziła całe swoje dorosłe życie i wyjeżdża do swojej kuzynki, Zosi, by pomóc jej w prowadzeniu ośrodka wypoczynkowego. Tomasz również ma za sobą ciężką przeszłość. Kiedy przed laty stracił bliskich, nic ju... Recenzja książki Z głębi serca

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@z_ksiazka_w_plecaku
2024-02-04
9 /10

„Z głębi serca” to kontynuacja losów głównej bohaterki, Emilii. Kobiety, która nie była szczęśliwa w małżeństwie i postanowiła odejść od męża. Emilia to ciepła, dobra i wrażliwa osoba, która jak nikt według mnie zasługuje na to by kochać i być kochanym. Pierwsza część książki zakończyła się jednak nie najlepiej dla niej. Za to druga sprawia, że jest nadzieja. Czytając zadawałam sobie pytanie ile razy w życiu można kochać? A może do miłości trzeba dorosnąć?

Emila dwa lata po wydarzeniach opisanych w „Nic piękniejszego od miłości” przeprowadza się do głuszy by wraz z kuzynka prowadzić ośrodek wypoczynkowy. Jednak samego prowadzenia tego ośrodka nie ma za wiele. Autorka skupiła się głównie na relacji głównej bohaterki z pewnym przystojniakiem. Emilia i Tomek nie od razu polubili się. Jednak gdy przełamują pierwsze lody i okazuje się, że łączy ich wiele niż myślą, zaczynają czuć się ze sobą coraz lepiej. I jak można się domyśleć zaczynają darzyć się uczuciem. Czy tym razem Emilii uda się zaznać trochę szczęścia? Czy w końcu trafiła na tego jedynego? Przekonacie się sami.

Książka zdecydowanie należy do tych lekkich i przyjemnych. Nie jest gruba, rozdziały są krótkie i ma wiele dialogów. Zabrakło mi jedynie opisów pracy w ośrodku wypoczynkowym. Czasami zapominałam gdzie w ogóle znajduje się główna bohaterka.

Książka pomimo swojej lekkości skłania do refleksji. Pokazuje, że warto walczyć o siebie i że czasami koniec cz...

× 1 | link |
@Suzbook.e
2024-06-16
6 /10
Przeczytane
@ejwa1960
2024-03-21
6 /10
Przeczytane Romans/obyczajowe/sensacja Ebook/audiobook /Legimi 2024
@ladybird_czyta
2024-02-19
6 /10
Przeczytane
@zaczytana_mama_dwojki
2024-02-13
7 /10
Przeczytane Przeczytane w 2024
MA
@mariola_k
2024-02-09
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

Widocznie jesteśmy dwójką rozbitków, która zamiast płynąć do przodu, chwilowo dryfuje po wodach życia i łapie oddech.
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl