Złodziejska magia

autor: Trudi Canavan
Złodziejska magia
9.0
Ocena 9.0 na 10 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów
Pierwszy tom niecierpliwie wyczekiwanej kolejnej trylogii najpopularniejszej aut...
Pierwszy tom niecierpliwie wyczekiwanej kolejnej trylogii najpopularniejszej autorki fantasy ostatniego dziesięciolecia. W świecie, w którym magia napędza rewolucję przemysłową, student archeologii, Tyen, odkopuje księgę zwaną Vella, która posiada zdolność odczuwania. Vella – niegdyś młoda czarodzie...
Pełny opis
Data wydania: 2014
Wydawnictwo: Galeria Książki
puchar @alexia998 @alexia998 pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.

Recenzje

Zapomnij wszystko, co wiesz o istocie magii...
Jestem pod niebywałym wrażeniem tego, co stworzyła autorka. Zarówno historie bohaterów, jak i oni sami, ale przede wszystkim podejście do samej magii są niesamowite. Język, styl, konstrukcja całości, zaskakujące zwroty akcji – wszystko to sprawia, że książki tej się nie czyta – ją się po prostu poch...
Napisz swoją opinię

Opinie

@Edhiel
@Edhiel 2014-10-03
Przeczytane (2014-10-03)
Autorka po raz kolejny pokazała na co ją stać! Stworzyła całkiem nowy świat/światy przepełnione bardziej lub mniej magią. Bohaterowie dają się lubić i potrafią zaintrygować i zaciekawić czytelnika. Denerwujące było dla mnie podzielenie książki na poszczególne części, bo gdy akcja zaczynała się porządnie rozkręcać i bardzo zaciekawić część się kończyła i przeskakiwaliśmy do innego bohatera. Myślę, że to na prawdę fajny początek nowej trylogii, której świat jest bardziej skomplikowany niż w innych książkach autorki. Czyta się łatwo i przyjemnie. Jak najbardziej polecam.
@alexia998
@alexia998 2014-09-11
Przeczytane (2014-09-11)
Na poczatku wydawala mi sie nudna, potem jednak wciagnela i juz do samego konca nie moglam sie oderwac. Spodziewalam sie innego zakonczenia, kocham taka nieprzewidywalnosc. Postacie mnie troche zawiodly, takie nijakie. Poza tym, polecam.
**
@alepil01 2015-08-14
Jak dla mnie nie była powalająca ale warta przeczytania. Jej książki ogólnie takie są na początku takie nudne, a potem powoli coś zaczyna się dziać. Powalać nie powalała. Ale jeszcze raz mówię warta przeczytania.
@coconut
@coconut 2015-08-09
Przeczytane (2015-07-28)
"Złodziejska magia" stoi na podobnym poziomie co poprzednie książki Trudi Canavan - jednakże jest też do nich bardzo podobna, a czytanie po raz kolejny niemal tego samego takie ciekawe już nie jest.