Pretty Little Liars. Niewiarygodne Shepard Sara

Okładka Pretty Little Liars. Niewiarygodne
autor:
Shepard Sara
wydawnictwo:
Otwarte
data wydania:
2011
ISBN:
9788375151756

Opis

TĘSKNIŁYŚCIE?
DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TYM ŚLEDZTWEM ALBO I WAM STANIE SIĘ KRZYWDA.
A.
Wakacje w Iowa, zajęcia artystyczne ze „sztuki mimowolnej”, udział w prestiżowym konkursie - nic nie dorówna atrakcjom, jakie A. serwuje Arii, Hannie, Spencer i Emily. Myli tropy i wodzi dziewczyny za nos, a krąg podejrzanych wciąż się powiększa.
Niespodziewanie na jaw wychodzi nieznany epizod z życia Ali, który rzuca nowe światło na jej tajemnicze zniknięcie.
Teraz zaczyna się prawdziwa j..azda bez trzymanki. Kto wytrzyma to tempo?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

O tak. doskonały tytuł..bo NIEWIARYGODNE to są wydarzenia w tej części. W końcu wychodzi na jaw postać słynnego i tak bardzo znienawidzonego A. !! Ale czy na pewno? oczywistym jest że pani Shepard szykuje dla nas duże zaskoczenie, więc Ci najbardziej pewni .. powinni nie wyciągać tak szybko wnio... więcej »
Zawsze sądziłam, że długie serie - nie ważne telewizyjne czy książkowe - wcześniej czy później okażą się nudne, zaczną powielać utarte schematy. I oto przede mną czwarty tom "Pretty Little Liars" - czy moja opinia odnosi się także do nich? Aria Montgomery, Spencer Hastings, Hanna Marin i Emily... więcej »
Nic nie jest takie, jakim się wydaje… „Niewiarygodne” to już czwarty tom kultowej serii Pretty Little Liars, serii, która na całym świecie robi furorę również jako serial, który powstał na podstawie książek Sary Shepard. Znowu pochłaniają nas tajemnice, nierozwiązana zagadka i nieposkromiona c... więcej »
JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE* Bransoletka to nie tylko ładny dodatek dopełniający wyszukany strój. To symbol przyjaźni. Choć utworzona z różnych i tak odmiennych od siebie części, nadal pozostaje całością. Przyjaciółki mogą być swoim przeciwieństwem, ale tylko razem stanowić będą tak niewiarygodne... więcej »
„W Rosewood nic nie kończy się happy endem.”* Kłamstwo nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Nawet w dobrej wierze może odwrócić się przeciw Tobie i jego konsekwencje będą straszne w skutkach. Zastanawiające jest czemu kłamiemy skoro jesteśmy świadomi, że to złe i będziemy musieli za nie zapła... więcej »
Walka z niewidocznym wrogiem jest praktycznie niemożliwa. Bo jak mamy przeciwstawić się komuś, kto wie o nas wszystko, a my o nim nic? To wszystko daje A. szerokie pole do popisu. Zaskakujące smsy, ujawnione tajemnice, dziwne laleczki voodoo, czy potrącenie jednej z bohaterek samochodem to dopier... więcej »
Jest to już czwarty tom serii „Pretty Little Liars”, autorstwa Sary Shepard. Po raz kolejny mamy do czynienia z dziewczynami z Roosewood, których życie nie uległo poprawie. Wręcz przeciwnie, jest jeszcze gorzej... Po wstrząsającym zakończeniu trzeciego tomu z pewnością większości z nas serce p... więcej »
Sara Shepard jako dziecko chciała być wieloma osobami, ale bardzo dobrze dla nas (czytelników), że wybrała właśnie pisarską drogę. Sprawdza się w tym znakomicie. Pokochałem jej książki i bez wahania sięgam po kolejne książki z serii "Pretty Little Liars". Szkoda, że na kolejne części będziemy mus... więcej »
Oto nadszedł ten moment, kiedy emocje sięgają zenitu, a my poznajemy tożsamość A. Tylko czy to wystarczy, żeby życie dziewcząt wróciło do normy? Hanna dochodzi do siebie po wypadku, niestety zapomniała kilku istotnych szczegółów. Aria musi zmierzyć się z kłopotami rodzinnymi i skomplikowanym z... więcej »
Stwierdzam uroczyście, że seria PLL nie traci poziomu. Czwarty tom również zaskakuje, dzieje się bardzo wiele, A. nie odpuszcza i dziewczyny muszą mieć się na baczności, bo zabójca Ali jest nadal na wolności. Ale przecież Hanna jest w ciężkim stanie po wypadku - nie można tego zlekceważyć. Wię... więcej »
„Tęskniłyście? Dajcie sobie spokój z tym śledztwem albo i wam stanie się krzywda. A.” Jesteście ciekawi co nowego słychać u naszych przyjaciółek z Rosewood? Oj, nie mają lekko. Hanna leży w szpitalu i walczy o życie. Aria, po tym jak została bez dachu nad głową, zmuszona jest zamieszkać pod je... więcej »
Dodali do kolekcji
Castiel
Alison164
Serena
EmilyStrange
Philia
mallcziki
Etreinte
Sallymy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!