Zapałka na zakręcie Krystyna Siesicka

Okładka Zapałka na zakręcie
autor:
Krystyna Siesicka
wydawnictwo:
Akapit
data wydania:
2010
ISBN:
9788362199402

Opis

Magda poznaje chłopaka innego od wszystkich dotychczas jej znanych:jest nieufny, samotny, tajemniczy, niechętnie opowiada o sobie, szczególnie o przeszłości...Zapałka na zakręcie to książka o sprawach ważnych i niełatwych - o skomplikowanym językuuczuć, o tym jak trudno o miłości mówić, jak trudno spełniać czyjeś oczekiwania,nie zawieść zaufania najbliższych. Ta debiutancka powieść Krystyny Siesickiej chętnie czytana jest do dziśprzez dorastające dziewczyny ciekawe książek o miłości, szczególnie.. tej pierwszej, najbardziej emocjonującej i niepewnej.

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Słowa kluczowe

Zapałka na zakręcie
Recenzent: Adelia.
Autorką powieści pt. „Zapałka na zakręcie” jest Krystyna Siesicka, urodzona w 1928 roku, prozaik, pisząca utwory dla młodzieży. „Zapałka na zakręcie” to powieść młodzieżowa, która obejmuje czas dojrzewania Mady, dzi... więcej »
Krystyna Siesicka jest polską pisarką, autorką wielu książek dla młodzieży mi. „Jezioro osobliwości”, „Opowieści rodzinne”, „Dziewczyna Mistrza Gry”. W 1966r. zadebiutowała utworem „Zapałka na zakręcie”, który przynió... więcej »
Chyba zauważyliście, że ostatnio powracam do starych książek. I tak jak pisałam we wcześniejszym poście, znalazłam „Zapałkę na zakręcie”, pierwszą książkę Siesickiej, dzięki której rozpoczęła się moja przygoda z autor... więcej »
Mada razem z młodszą siostrą i mamą wyjeżdża na wakacje do Osady. Nie jest to jej pierwszy pobyt w tym miejscu, więc zna doskonale wszystkich. Wszystko jest w jak najlepszym porządku dopóki nie spotka nieznajomego chł... więcej »
Dodali do kolekcji
beatta
arwena
CzarnaWdowa
mpaquerette
Cytrynowaaa
Cocophilia
aagula
oshin
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!