Avatar @Lady_in_Red

@Lady_in_Red

10 obserwujących.
Kanapowicz od ponad roku. Ostatnio tutaj około 5 godzin temu.
Napisz wiadomość
Obserwuj
10 obserwujących.
Kanapowicz od ponad roku. Ostatnio tutaj około 5 godzin temu.
wtorek, 28 września 2021

Międzynarowody Festiwal Komiksu i Gier już w najbliższy weekend!

W dniach 1-3 października 2021 w Łodzi odbędzie się już 32-gi Festiwal Komiksu i Gier. W tym roku odbędzie się on w Atlas Arenie. Dla fanów fantastyki i wielbicieli historyjek rysunkowych i mangi na pewno nie zabraknie atrakcji.

Wydarzenie uatrakcyjni obecność wielu znamienitych gości związanych ze światem komiksów i gier - zarówno tych na konsole i komputery, jaki i tych planszowych i karcianych. Wśród zaproszonych gości znajdziecie znanego autora polskiej fantastyki, Michała Gołkowskiego czy choćby reżysera gier wideo z polskiego studia People Can Fly, Rolanda Lesterlina. Poza tym weekend uświetni obecność wielu rysowników, projektantów gier, aktorów dubbingowych czy wydawców – pełna lista wszystkich zaproszonych gości dostępna jest na oficjalnej stronie wydarzenia.

W ramach festiwalu będziecie mogli wziąć udział w różnorakich wystawach, prelekcjach, panelach dyskusyjnych czy też spotkaniach z zaproszonymi gośćmi. Ponadto, będzie można skorzystać ze strefy gier gdzie będzie można zasiąść razem do planszówek czy przetestować ulubione gry na PC czy konsole. Nie zabraknie też konkursów dla miłośników cosplay, dla których przewidziane są nagrody.

Program festiwalu jest naprawdę bogaty, po szczegóły warto udać się na dedykowaną stronę: https://komiksfestiwal.com/

Bilety wstępu również dostępne na stronie organizatora, pod linkiem:  https://komiksfestiwal.com/dla-uczestnika/

× 2
Komentarze
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl