Avatar @Lady_in_Red

@Lady_in_Red

14 obserwujących.
Kanapowicz od 3 lat. Ostatnio tutaj około 3 godziny temu.
Napisz wiadomość
Obserwuj
14 obserwujących.
Kanapowicz od 3 lat. Ostatnio tutaj około 3 godziny temu.
środa, 22 września 2021

Uwaga! Groźny czytelnik!

Dwa dni temu dzień umilił mi Pan Kurier przynosząc do domu paczkę z książką Zaopiekuj się mną, którą udało mi się wygrać w konkursie o fascynującej Australii, dzięki uprzejmości portalu https://nakanapie.pl/ Pokaźna ilość stron i okładka w romantycznym klimacie szybko sprawiła, ze w te szare wrześniowe dni najchętniej dopadłabym tę książkę już, natychmiast! Byle tylko oderwać się od obowiązków codzienności 😉 Świerzbią mnie rączki odkąd tylko rozpakowałam przesyłkę, a książka kusząco zerka z półki w moją stronę kiedy tylko kręcę się po domu.

Też macie takie dni kiedy potwornie irytuje was to, że zwyczajnie nie ma czasu na to co naprawdę lubimy?

Póki co na tapecie mam jeszcze inną lekturę, którą zaczęłam czytać już wcześniej, ale na to też nie ma czasu ;D Wiecie jak to jest, siedząc w pracy w biurze ciągle odbieram telefony i wypisuję maile mając z tyłu głowy, że kiedy tylko wrócę do domu to tylko potężny kubek mocnej kawy, dobra książka i wreszcie chwila dla mnie. Ale realia są inne, bo w domu na głowę spada ci nagle mnóstwo spraw, którymi nie mogłaś się zająć będąc w pracy 🤷. W łazience piętrzą się góry prania po ostatniej podróży, ktoś ciągle czegoś od ciebie potrzebuje, kogoś trzeba odebrać z miasta, zakupy na obiad niezrobione a kawa? Właśnie się skończyła!🤣 Tak to już bywa. I wtedy mam ochotę wygonić wszystkich z domu, albo chociaż zarządzić okupację sypialni i wywiesić ostrzegawczą tabliczkę na drzwiach: Nie przeszkadzać, teraz czytam! 😂 Oczywiście najpierw zamawiając kawę z dowozem do domu z jakiegoś sprawdzonego miejsca☕.

Moja lista czytelniczych życzeń w głowie ciągle się wydłuża, jednak czasu ciągle za mało by wszystko to zrealizować.

A wy jak radzicie sobie z brakiem czasu? To bardziej kwestia dobrego zorganizowania? Czy może macie jakieś sprawdzone patenty jak zaszyć się z książką kiedy ktoś ciągle wywołuje twoje imię? Jakieś warte polecenia kryjówki? 😊

Komentarze
© 2007 - 2024 nakanapie.pl