Avatar @Strusiowata

@Strusiowata

53 obserwujących. 111 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 2 lat. Ostatnio tutaj 2 dni temu.
{} Napisz wiadomość
53 obserwujących.
111 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 2 lat. Ostatnio tutaj 2 dni temu.

Ulubione cytaty

Nauczyłem się, że każdy dzień jest cudem, na który nie zasługujemy.
Nauczyłem się, że chociaż życie jest krótkie - ulatuje jak dym z papierosa - miłość nie.
(...) są dwa rodzaje żałoby. Żałoba może cię zniszczyć, zabić twoją duszę, strzaskać serce i zmienić się w pustą skorupę. Albo może cię wzmocnić. Możesz wznieść się z rozpaczy, możesz ją nosić niczym wewnętrzną zbroję. Może sprawić, że będziesz lepszym człowiekiem.
Samotność nie jest wtedy, gdy nie masz do kogo się odezwać. Tylko kiedy wiesz, że nikt nie zrozumie tego, co mówisz.
Anna Ciarkowska z książki Pestki
{}× 3 Link
Przypominam ci, że nie masz wpływu na decyzje innych. Możesz je jedynie zaakceptować. Ewentualnie zrozumieć, choć niekoniecznie. To nie twoje życie.
Nie ma idealnych rozwiązań, bo wtedy świat byłby rajem. Człowiek musi się potykać, popełniać błędy, próbować je naprawiać, a potem znowu nie do końca dobrze wybierać
Kiedy człowiek podejmie już decyzję, której nie może cofnąć, musi się z nią pogodzić.Wiele lat temu przekonałam się,że nie zmienię przeznaczenia...ani ludzi.
Życie to coś, co dzieje się obok nas, kiedy jesteśmy zbyt zajęci układaniem planów" John Lennon.
W końcu na miłość składa się często nie to, co błyszczące, ale to, co praktyczne. To, co się starzeje i rdzewieje tylko po to, by zostać naprawione i wypolerowane. To, co się gubi i co trzeba regularnie zastępować czymś innym".
Sporo masz do wyboru, wybierz sobie, co lubisz, a dostaniesz szczęście w pakiecie.
To, kim jesteś- akceptuj, wtedy będziesz na pewno
najwspanialszym mężczyzną na świecie!
„Życie jest trudne, czasem wszystko się układa i jest pięknie i cudownie, a w jednej chwili wszystko zaczyna się rozpadać i nie nadążamy, by to złapać.“
W przyjaciołach powinniśmy szukać tego, co w nich najlepsze, i obdarzać ich tym, co w nas najlepsze. Wtedy przyjaźń będzie największym skarbem życia.
Gdzieś musi być granica błędów do popełnienia przez jedną osobę.
Wcale nie chcę wiedzieć, co inni o mnie myślą. I nie chcę widzieć siebie taką, jaką inni mnie widzą. Byłabym wówczas nieszczęśliwa.
Każda z nas ma w sobie miejsce, którego nikt nie zobaczy, do którego nikt nie wejdzie. To, co płonie w tobie, płonie w każdej z nas.
Życie niekiedy jest niczym podróżnik, który znalazł się na ostatnim przystanku. Oczekiwanie nieraz wydaje się wieczne, mamy wrażenie, że czas się zatrzymał, a on w jednej chwili przyśpiesza i ledwie możemy się rozeznać w wirze, który nas porywa.
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe