Dotknąć nieba Richard Paul Evans

Okładka Dotknąć nieba
autor:
Richard Paul Evans
wydawnictwo:
Znak
data wydania:
2012
ISBN:
9788324017171

Opis

„Niektórzy uznają to za opowieść o miłości. Dla nieznających miłości będzie to dziennik podróży. Dla mnie jest to wędrówka człowieka w poszukiwaniu nadziei”.
Alan nie był nikim ważnym ani sławnym. Nie miało to jednak dla niego żadnego znaczenia, bo kochał i był kochany. Niestety, życie dość szybko nauczyło go, że aby latać, najpierw trzeba pogodzić się z możliwością upadku. Alan poznał więc także smak cierpienia. Pewnego dnia, podczas konnej przejażdżki, jego ukochana żona miała wypadek. Pot..em Alan stracił wszystko.
I wtedy właśnie postanowił odejść. Iść przed siebie, jak najdalej stąd...

Jaki sens ma jego wędrówka? Co ofiarują mu napotkani po drodze ludzie? I jaką tajemnicę skrywa Angel, kobieta, która bez wahania zgodziła się pomóc doświadczonemu przez los nieznajomemu?

Dotknąć nieba to pierwsza część nowej serii Richarda Paula Evansa: „Dzienniki pisane w drodze”. Tym razem autor bestsellerowych "Kolorów tamtego lata" i "Stokrotek w śniegu" zabiera nas w podróż po Stanach Zjednoczonych, która ma także wymiar duchowy. W podróż odmieniającą życie i pozwalającą odzyskać nadzieję.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Każdy w życiu ma jakieś zadanie do wypełnienia, dla każdego jest jakiś plan, często może się on nam nie podobać. Cierpienie jakie przynosi nam los sprawia, że jesteśmy bardziej dojrzalsi, bardziej doświadczeni. Życie nas uczy, byśmy nie popełniali w kółko tych samych błędów, byśmy kie... więcej »
Dotknąć nieba [I] (2012) kategoria: literatura obca liczba stron: 265 cena: 32,90 wydawnictwo: ZNAK ocena: 9/10 Na rozstaju dróg [II] (2012) kategoria: literatura obca liczba stron: 295 cena: 32,90 wydawnictwo: ZNAK ocena: 10/10 O tej serii mogę napisać tylko tyle: „Czuję się ja... więcej »
Dodali do kolekcji
monica
freya1982
Castiel
Kasia_Czytajka
jotgol
ansomia
beata5535
Adzeus
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!