Recenzje książki "7 razy dziś"

Dodaj swoją recenzję

"Jeśli przekroczysz pewną granicę i nic się nie dzieje, to granica traci znaczenie."

@Camillie @Camillie · 2013-09-30 19:27:16

"7 Razy Dziś" opowiada o Sam - dziewczynie, która wydawałoby się ma wszystko - jest popularna, ma najlepszego chłopaka w szkole, pieniądze, trzy najlepsze przyjaciółki... Wszystko się zmienia po wielkiej imprezie w Dzień Kupidyna - 12 lutego. Ile razy Sam będzie musiała przeżyć ten sam dzień, aby udało jej się czegoś nauczyć? Co ma zrobić aby nastą... czytaj dalej »

Jutra nie będzie

@Chocolate @Chocolate · 2013-08-16 05:34:31

Co byś zrobiła gdybyś wiedziała, że d z i ś jest Twoim ostatnim dniem? Co byś zrobiła wiedząc, że niedługo umrzesz? A później ten sam dzień zaczynałby się od nowa, od nowa, od nowa, a nikt dokoła tego nie widzi. Może zrobiłabyś w s z y s t k o to na co jeszcze w c z o r a j brakowałoby Ci odwagi? Może poszłabyś pokłócić się z najlepszymi przyjaciół... czytaj dalej »

Na życiowej karuzeli, czyli młodzieżowy dzień świstaka

KK
@kkasiek91 · 2013-07-01 18:49:29

Każdy z nas zna „Dzień świstaka”, nawet jeśli ktoś nie oglądał filmu wie o co chodzi. Bohater wciąż powtarza jeden dzień, w książce „7 razy dziś” mamy taką właśnie sytuację, tyle że ofiarą deja vu jest młoda nastolatka - Sam Kingston. Bohaterka raz za razem przeżywa jeden dzień – dzień swojej śmierci w wypadku samochodowym. Trzeba wiedzieć że Sam... czytaj dalej »

7 razy dziś / Before I Fall - Lauren Oliver

@dustyskeleton @dustyskeleton · 2013-06-26 13:20:19

"Zabawne, jak toczy się życie." Nikt nie zna dnia ani godziny swojej śmierci. Nikt nie wie, w jakim momencie to się może wydarzyć. Zastanawiałeś się kiedyś, co by było gdybyś umarł właśnie dzisiaj? Byłbyś zadowolony z tego dnia? Byłbyś zadowolony ze swojego życia i z tego, jakim jesteś człowiekiem? Na pewno chciałbyś, aby zapamiętano cię z jak naj... czytaj dalej »

Przeżyj dzień na nowo

@xrosemarie @xrosemarie · 2013-05-03 13:50:59

"7 razy dziś" nie jest pierwszą przeczytaną przeze mnie książką tej autorki, bowiem pierwszą było "Delirium", które wręcz pochłonęłam. Nieciężko więc wyobrazić sobie, że kiedy miałam okazję przeczytać "7 razy dziś" Lauren Oliver, to od razu skorzystałam z tej okazji. Czy warto? To postaram się przybliżyć w swojej recenzji. „Może dla ciebie jest ja... czytaj dalej »

7 razy dziś - Lauren Oliver

@Ania1986 @Ania1986 · 2013-07-30 12:45:16

Lauren Oliver ukończyła filozofię i literaturę na uniwersytecie w Chicago, potem przeprowadziła się do Nowego Jorku. Mieszka na Brooklynie. "7razy dziś" to był debiut autorki. Znana jest również z późniejszych powieści "Delirium" i "Pandemonium". Zjawisko deja vu jest nam powszechnie znane, ale tym razem odnosi się do śmierci, którą nasza bohater... czytaj dalej »

Oryginalne, wciagające - miłe zaskoczenie

@anoolka @anoolka · 2012-10-01 14:04:34

Dla mnie wielkie zaskoczenie. Ta książka zmotywowała mnie do próbowania większej ilości książek spoza mojego ulubionego gatunku Urban Fantasy. Owszem, jest tu pewien element fantastyczny, ale mimo jego kluczowego znaczenia dla akcji książki - i chyba nie będzie to wielkim spoilerem, że bohaterka książki w sposób nadprzyrodzony doświadcza tego sameg... czytaj dalej »

“7 razy dziś” jest udanym debiutem autorki Lauren Oliver.

2U
@2u2a · 2012-08-28 11:14:17

“7 razy dziś” jest udanym debiutem autorki Lauren Oliver. Książkę, która została okrzyknięta międzynarodowym bestsellerem, przetłumaczono na dwadzieścia jeden języków. Jest to powieść, która pozostaje w pamięci na długo, a co najważniejsze - naprawdę zmusza do myślenia. Sam Kingston wiedzie idealne życie. Jest ładna, popularna, ma trzy przyjaciółk... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"
Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
#konkurs
Zapraszamy na konkurs z okazji Dnia Matki