Bezpieczna przystań,Dzień zaślubin,Pięść Anioła,Od pierwszego wejrzenia

Nora Roberts "J.D. Robb", Nicholas Sparks, Luanne Rice, Catherine Alliott ...
Książka Bezpieczna przystań,Dzień zaślubin,Pięść Anioła,Od pierwszego wejrzenia
Książka Bezpieczna przystań,Dzień zaślubin,Pięść Anioła,Od pierwszego wejrzenia
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Najbardziej znani i cenieni twórcy kryminalnych zagadek i powieści sensacyjnych oraz zabawnych historii czy wyciskających łzy romansów powracają w zestawie dwóch tomów, specjalnie przygotowanych dla naszych Czytelników. Te nazwiska mówią same za siebie: Connelly, Child, Roberts czy wreszcie Sparks… Tak szukający mocnych wrażeń panowie, jak i chcące doznać kolejnych wzruszeń panie na pewno się nie zawiodą podczas lektury przygotowanych przez nas tomów. Wszystkich naszych Czytelników czeka znakomita rozrywka, którą zapewnią historie opowiedziane przez mistrzów gatunku. W każdym tomie tego zestawu prezentujemy bestsellery stworzone przez najpoczytniejszych autorów, umiejętnie opracowane przez redaktorów Reader’s Digest.  
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-60530-61-0, 9788360530610
Wydawnictwo: Przegląd Reader's Digest
Seria: Reader''s Digest Poleca
Stron: 604
dodana przez: bookkeeper

Autor

Urodzona 10 października 1950 roku w USA (Silver Spring)

Nora Roberts, właściwie Eleanor Marie Robertson (ur. 10 października 1950 w Silver Spring, w stanie Maryland w USA) – pisarka amerykańska. Była pierwszą autorką, którą przyjęto do Romance Writers of America Hall of Fame. Pisze romanse jako Nora Robe...

Książki Nora Roberts "J.D. Robb"

Wszystkie książki Nora Roberts "J.D. Robb"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Bezpieczna przystań,Dzień zaślubin,Pięść Anioła,Od pierwszego wejrzenia nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Bezpieczna przystań,Dzień zaślubin,Pięść Anioła,Od pierwszego wejrzenia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}