W poszukiwaniu prawdy

Nora Roberts "J.D. Robb"
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka W poszukiwaniu prawdy
Książka W poszukiwaniu prawdy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Przeszłość Zane’a i Darby kryje straszne tajemnice. Drogi tych dwojga młodych ludzi skrzyżowały się w miasteczku nad jeziorem. Doświadczeni przez los postanowili budować wspólne życie. Czy po latach będą w stanie uwolnić się od swoich oprawców? Zane Bigelow dorasta w pięknym, idealnie utrzymanym domu w górach Karoliny Północnej. Społeczność lokalna postrzega jego rodziców jako szanowaną parę, która czynnie uczestniczy w życiu swoich dzieci: podziwia występy baletowe córki i kibicuje synowi podczas meczów baseballowych. Brutalną prawdę znają tylko Zane i jego siostra. Pewnej nocy fałszywa fasada pęka, ujawniając prawdziwe oblicza ich rodziców. Zane wyjeżdża do college’u, nie zamierzając wracać do rodzinnego miasteczka. Lata później już jako dojrzały mężczyzna pojawia się jednak w nim, by ponownie związać się z miejscem i ludźmi, którzy mimo bolesnych wspomnień tak wiele dla niego znaczą. W malowniczym otoczeniu poznaje utalentowaną architektkę krajobrazu o imieniu Darby, próbującą uciec od złych wspomnień. Teraz ci dwoje będą musieli stawić czoło przeszłości i obronić tych, których kochają.
Data wydania: 2019-10-02
ISBN: 978-83-8177-013-2, 9788381770132
Wydawnictwo: Edipresse
Stron: 528
dodana przez: Justyna_K

Autor

Urodzona 10 października 1950 roku w USA ( Silver Spring )

Nora Roberts, właściwie Eleanor Marie Robertson (ur. 10 października 1950 w Silver Spring, w stanie Maryland w USA) – pisarka amerykańska. Była pierwszą autorką, którą przyjęto do Romance Writers of America Hall of Fame. Pisze romanse jako Nora Robe...

Książki Nora Roberts "J.D. Robb"

Wszystkie książki Nora Roberts "J.D. Robb"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Stara, dobra Nora 😁

Jak ja się stęskniłam za Norą! Nie wiem czemu zerwałam z nią kontakt na tak długi czas. Pewnie wydawało mi się, że z niej wyrosłam, że dojrzałam do ambitniejszej literatury, a teraz: Jak trwoga to do Nory! 😂 Kiedy potrzeba Wam nieskomplikowanej literatury kobiecej (nieskomplikowanej zaznaczam, nie znaczy infantylnej) sięgnijcie po Norę Roberts. Tu znajdziecie wszystko: miłość, nienawiść, historię kryminalną, powieść psychologiczną, dużo emocji i dużo uśmiechu. "W poszukiwaniu prawdy" też zawiera wszystkie te elementy. Ktoś może powiedzieć: "Taki misz masz nigdy na dobre nie wychodzi". Cóż... ... czytaj dalej »

Moja opinia o książce

Opinie
@ewfor
@ewfor
2019-11-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane
Zane i jego siostra Britt to dzieci szanowanego i znanego lekarza, którego żona również należy do grona osób znanych i szanowanych głównie dlatego, że chętnie udziela się w różnych stowarzyszeniach, bierze udział w akcjach charytatywnych i jest przykładną żoną i matką. Nikt jednak nie wie, że za zamkniętymi drzwiami rodziny Bigelow, niemal każdego dnia rozgrywają się dramaty, bowiem głowa rodziny nie potrafi panować nad swoimi emocjami, wyładowując je nie tylko na żonie ale również na dzieciach. Pewnego wieczoru dochodzi do tragedii, pobity prawie do nieprzytomności przez ojca Zane, trafia do więzienia fałszywie oskarżony przez rodziców o brutalne pobicie siostry i matki. Czy mała Britt podt...
{} | link |
@wankle7201
@wankle7201
2019-11-10
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane Moja biblioteka
@Nina
2019-11-13
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}