Jacob

Kinga Litkowiec
8.9 /10
Ocena 8.9 na 10 możliwych
Na podstawie 39 ocen kanapowiczów
Jacob
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.9 /10
Ocena 8.9 na 10 możliwych
Na podstawie 39 ocen kanapowiczów

Opis

Książka, która rozpoczyna niesamowicie mroczną i pełną napięcia serię powieści. Przekonaj się, co dzieje się wtedy, gdy w życiu nie ma wyjścia, a jedynym sposobem na ratunek jest zawarcie umowy z najstraszniejszym człowiekiem, jakiego znasz.

"Jacob" to pierwszy tom powieściowej serii "Blakemore Family". Tym razem w centrum uwagi znajdzie się tytułowy Jacob, który na pewno nie jest i nigdy nie będzie dobrym człowiekiem.

Avery Stone to dziewczyna, która jeszcze do niedawna miała całkiem niezłe, uporządkowane życie. Wszystko zaczęło się jednak komplikować, gdy straciła pracę. Chcąc szybko dorobić się pieniędzy, poświęciła się hazardowi. I to niestety był błąd. Początkowo dobra passa szybko ją opuściła, a ona narobiła sobie długów na ogromną kwotę. A ci, którym powinna je spłacić, mogli się okazać bardzo niebezpieczni.

Postawiona pod ścianą, Avery na gwałt szuka nowego zajęcia. Jest na tyle zdesperowana, że byłaby w stanie zatrudnić się jako ekskluzywna prostytutka. Kiedy więc niespodziewanie pojawia się lukratywna propozycja pracy jako pokojówka w domu niejakiego Jacoba Blackemore'a, nie zastanawia się ani chwili. Dopiero z czasem okazuje się, że decyzja, którą podjęła, wcale nie musi być dobra. Bo jej nowy pracodawca to diabeł wcielony i zwykle lepiej nie wiedzieć, co dzieje się u niego w domu, za zamkniętymi drzwiami.
Data wydania: 2022-11-15
ISBN: 978-83-965810-0-6, 9788396581006
Wydawnictwo: Black Rose
Cykl: Blakemore Family, tom 1
Kategoria: Romans
Stron: 408
dodana przez: landrynkowa

Autor

Kinga Litkowiec Kinga Litkowiec
Urodzona 23 grudnia 1994 roku w Polsce
Kinga Litkowiec – polska autorka z Lubelszczyzny. Spełniona mama i żona, zakochana w książkach i muzyce. Zaczęła pisać w marcu 2019 roku, co szybko przerodziło się w jej największą pasję. Hobbistycznie prowadzi profil lifestylowy na Instagramie – rh...

Pozostałe książki:

Miasto mafii Niegrzeczne święta Grzeszne święta Naomi Bracia Di Caro Jacob Bracia Di Caro. Tom 2 Kasta. Granice pokusy Nie mój dług Miasto mafii 2 Vincent Świąteczne namiętności Dark Empire Facet na wakacje Nowy układ Katherine Richie Pole girl. Prywatny taniec Szept mroku Czarne serce Nic do stracenia Bez zgody W rękach diabła On tu rządzi Prawo Mafii. Pierwsza polska antologia mafijna On ma władzę Bad Teacher Grzeszny rok Alexander Distraction Niebezpieczne. Antologia mafijna On jest prawem Zabójczy duet Grzeszne strony namiętności W imię zemsty Sześć kolorów antologia LGBT+ Wbrew zasadom W blasku
Wszystkie książki Kinga Litkowiec

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Jacob

13.11.2022

"Jacob" ~ K. Litkowiec Jak myślisz... Czy masz na tyle silną osobowość, aby nie ulec przystojnemu mężczyźnie zrodzonego z mroku? [...] 𝐊𝐢𝐞𝐝𝐲 𝐣𝐮𝐳 𝐬𝐢𝐞 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐲𝐝𝐨𝐰𝐚𝐥𝐚𝐦 𝐝𝐨𝐭𝐚𝐫𝐥𝐨 𝐝𝐨 𝐦𝐧𝐢𝐞, 𝐳𝐞 𝐧𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐨𝐝𝐰𝐫𝐨𝐭𝐮 𝐢 𝐬𝐭𝐚𝐧𝐞 𝐬𝐢𝐞 𝐤𝐢𝐦𝐬, 𝐤𝐢𝐦 𝐰𝐜𝐚𝐥𝐞 𝐧𝐢𝐞 𝐜𝐡𝐜𝐢𝐚𝐥𝐚𝐦 𝐛𝐲𝐜. 𝐏𝐫𝐨𝐛𝐨𝐰𝐚𝐥𝐚𝐦 𝐳𝐧𝐚𝐥𝐞𝐳𝐜 𝐢𝐧𝐧𝐞 𝐰𝐲𝐣𝐬𝐜𝐢𝐚, 𝐚𝐥𝐞 𝐛𝐞𝐳𝐬𝐤𝐮𝐭𝐞𝐜𝐳𝐧𝐢𝐞. 𝐁𝐲𝐥𝐚𝐦 𝐬𝐚𝐦𝐚 𝐬𝐨𝐛𝐢𝐞 𝐰𝐢𝐧𝐧𝐚. 𝐓𝐨 𝐣𝐚 𝐧𝐚𝐫𝐨𝐳𝐫𝐚𝐛𝐢𝐚𝐥𝐚𝐦 𝐢 𝐦𝐮𝐬𝐢𝐚𝐥... Recenzja książki Jacob

Jacob

27.01.2023

Książka to pierwszy tom nowej serii Balkemore Family. Docelowo ma być 8 tomów i muszę przyznać, że jak kolejne będą tak samo ciekawe, jak pierwszy tom to ja już chce je wszystkie. Uwielbiam twórczość autorki, ale nie każda książka czy historia mi podchodzi w 100%. Czy ta mi się spodobała? Avery to młoda dziewczyna, która wpadła w poważne kłop... Recenzja książki Jacob

Jacob

24.11.2022

"Jacob" jest pierwszym tomem serii mafijnejBlakemoreFamily, który ostatecznie liczył będzie osiem. Choć wolę, gdy akcja osadzona jest w Polsce, to tym razem absolutnie nie przeszkadzało mi to, że przeniosłam się do Nowym Jorku. Postaci obdarzeni zostali silnymi charakterami. A że motyw mafijny jest tu przewodni, jest to wręcz pożądane. To samo mo... Recenzja książki Jacob

@iza.81@iza.81 × 2

Jacob

2.02.2023

Czytacie książki Kingi Litkowiec? Która jest waszą ulubioną? Zapraszam Was dzisiaj na recenzję pierwszego tomu serii Blakemore Family, pod tytułem “Jacob”. Avery Stone ma duże problemy. Ogromne długi u osób, które mogą zagrażać nawet jej życiu. Jest świadoma, że musi czym prędzej zacząć spłacać zadłużenie, jeśli zależy jej na swoim bezpiec... Recenzja książki Jacob

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@olilovesbooks2
2024-06-11
9 /10
Przeczytane Blakemore Family

Pierwszy tom cyklu o rodzinie Blakemore, który stał się jednym z moich ulubionych, więc ostrzegam, że będę się zachwycać. Książka to romans erotyczny z wątkiem mafijnym. 😍

Pierwsza część opowiada nam o Jacobie, mężczyzna wraz z przyjacielem wiedzie dość specyficzny tryb życia, w którym zatrudnia kobiety w swoimi domu jako pomoc domową, żeby mieć je pod ręką także do innych celów.

W tej części poznajemy także Avery, która przyparta do muru poszukuje pilnie pracy i jest gotowa nawet na bycie prostytutką. Gdy dostaje propozycję pracy jako pokojówka, a jej proponowane wynagrodzenie jest jej na rękę, dziewczyna wie jednak, że gdzieś musi być haczyk. Jej sytuacja nie pozwala jej wybrzydzać i podpisując umowę, sama nie wie na co się godzi, a jej życie już nigdy nie będzie zwyczajne.

Avery i Jacob to specyficzny duet, który naprawdę polubiłam. Są szaleni, ich relacja nie należy do spokojnych, walczą ze sobą, kłócą i robią sobie na złość. Para ma przed sobą długą drogę do przebycia, oboje muszą dostosować się do siebie, ich relacja jest mocno erotyczna i emocjonalna.

Książka bardzo mnie wciągnęła, czasem bawi do łez, a czasem ma się ochotę kogoś zamordować, albo chociaż porządnie wstrząsnąć. Wątek mafijny też jest ale ubogi - taka mafia bez brutalności. Książka idealna na jeden wieczór, ja osobiście uwielbiam.

× 6 | link |
@Zaczytany.pingwinek
2022-11-07
10 /10
Przeczytane

"Jacob" ~ K. Litkowiec

Jak myślisz... Czy masz na tyle silną osobowość, aby nie ulec przystojnemu mężczyźnie zrodzonego z mroku?

[...] 𝐊𝐢𝐞𝐝𝐲 𝐣𝐮𝐳 𝐬𝐢𝐞 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐲𝐝𝐨𝐰𝐚𝐥𝐚𝐦 𝐝𝐨𝐭𝐚𝐫𝐥𝐨 𝐝𝐨 𝐦𝐧𝐢𝐞, 𝐳𝐞 𝐧𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐨𝐝𝐰𝐫𝐨𝐭𝐮 𝐢 𝐬𝐭𝐚𝐧𝐞 𝐬𝐢𝐞 𝐤𝐢𝐦𝐬, 𝐤𝐢𝐦 𝐰𝐜𝐚𝐥𝐞 𝐧𝐢𝐞 𝐜𝐡𝐜𝐢𝐚𝐥𝐚𝐦 𝐛𝐲𝐜. 𝐏𝐫𝐨𝐛𝐨𝐰𝐚𝐥𝐚𝐦 𝐳𝐧𝐚𝐥𝐞𝐳𝐜 𝐢𝐧𝐧𝐞 𝐰𝐲𝐣𝐬𝐜𝐢𝐚, 𝐚𝐥𝐞 𝐛𝐞𝐳𝐬𝐤𝐮𝐭𝐞𝐜𝐳𝐧𝐢𝐞. 𝐁𝐲𝐥𝐚𝐦 𝐬𝐚𝐦𝐚 𝐬𝐨𝐛𝐢𝐞 𝐰𝐢𝐧𝐧𝐚. 𝐓𝐨 𝐣𝐚 𝐧𝐚𝐫𝐨𝐳𝐫𝐚𝐛𝐢𝐚𝐥𝐚𝐦 𝐢 𝐦𝐮𝐬𝐢𝐚𝐥𝐚𝐦 𝐩𝐨 𝐬𝐨𝐛𝐢𝐞 𝐩𝐨𝐬𝐩𝐫𝐳𝐚𝐭𝐚𝐜. 𝐏𝐨𝐭𝐫𝐚𝐤𝐭𝐨𝐰𝐚𝐥𝐚𝐦 𝐭𝐨 𝐰𝐢𝐞𝐜 𝐣𝐚𝐤𝐨 𝐩𝐨𝐤𝐮𝐭𝐞, 𝐤𝐭𝐨𝐫𝐚 𝐬𝐰𝐨𝐣𝐚 𝐝𝐫𝐨𝐠𝐚 𝐛𝐲𝐥𝐚 𝐰𝐲𝐣𝐚𝐭𝐤𝐨𝐰𝐨 𝐨𝐤𝐫𝐮𝐭𝐧𝐚.

Avery Stone. Dziewczyna, która chce zmierzyć się ze swoimi problemami nie patrząc na konsekwencje. Jest gotowa zostać delikatnie mówić Panią do towarzystwa, aby spłacić długi.
Los postanowił dać jej inną możliwość. Czy lepszą?
Avery niczego nieświadoma, mimo próśb przyjaciółki podpisuje umowę, która dorównuje zawarciu paktu z diabłem.
Jacob Blakemore to syn mężczyzny z którym nikt nie ma zamiaru zaczynać, bowiem rodzina Blakemore to ludzkie wcielenie samego diabła.

Czy uda jej się uciec z rąk bezdusznego potwora? A może złamie go doszczętnie?
Czy dziewczyna zdoła ocalić siebie przed jego pragnieniem?

[...] - 𝐌𝐮𝐬𝐳𝐞 𝐰𝐲𝐛𝐫𝐚𝐜 𝐦𝐧𝐢𝐞𝐣𝐬𝐳𝐞 𝐳𝐥𝐨. - 𝐁𝐥𝐚𝐤𝐞𝐦𝐨𝐫𝐞 𝐦𝐧𝐢𝐞𝐣𝐬𝐳𝐲𝐦 𝐳𝐥𝐞𝐦. - 𝐙𝐚𝐬𝐦𝐢𝐚𝐥𝐚 𝐬𝐢𝐞 𝐠𝐨𝐫𝐳𝐤𝐨. - 𝐍𝐢𝐞 𝐬𝐩𝐨𝐝𝐳𝐢𝐞𝐰𝐚𝐥𝐚𝐦 𝐬𝐢𝐞, 𝐳𝐞 𝐤𝐢𝐞𝐝𝐲𝐤𝐨𝐥𝐰𝐢𝐞𝐤 𝐭𝐨 𝐮𝐬𝐥𝐲𝐬𝐳𝐞. - 𝐉𝐚 𝐧𝐢𝐞 𝐬𝐩𝐨𝐝𝐳𝐢𝐞𝐰𝐚𝐥𝐚𝐦 𝐬𝐢𝐞, 𝐳𝐞 𝐛𝐞𝐝𝐞 𝐰 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐬𝐲𝐭𝐮𝐚𝐜𝐣𝐢. 𝐍𝐚𝐫𝐨𝐛𝐢𝐥𝐚𝐦 𝐬𝐨𝐛𝐢𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐦𝐨𝐰 𝐳 𝐰𝐥𝐚𝐬𝐧𝐞𝐣 𝐠𝐥𝐮𝐩𝐨𝐭𝐲, 𝐰𝐢𝐞𝐜 𝐭𝐨 𝐦𝐨𝐳𝐞 𝐣𝐚𝐤𝐚𝐬 𝐤𝐚𝐫𝐚 𝐳𝐚 𝐠𝐫𝐳𝐞𝐜𝐡𝐲.

Kinga Litkowiec to znana, wyśmienita autorka romansów i erotyków. Jej książki podbijają z wielką...

× 4 | link |
@dosia1709
2022-11-16
10 /10
Przeczytane

,,W świecie, w którym rządzą władza i pieniądze, miłość otwiera drzwi do piekła"

Co zmusza młode kobiety do podjęcia pochopnych decyzji? I to takich z których nie ma już odwrotu?
W przypadku Avery były to długi i to nie małe. Wystarczyła chwila zapomnienia i jest pod ścianą. Dziewczyna jest tak zdesperowana że podjęła by już każdą pracę nawet tę która uważa się za starą jak świat. Jednak Avery dostaje propozycję pracy jako pokojówka u Jacoba Blacemora i jest pewna że to los się do niej uśmiechnął. Ale czy na pewno? Co jeśli okaże się że podpisanie umowy o pracę będzie jednoznacznie podpisaniem cyrografu od którego nie ma już odwrotu?
Dziewczyna szybko odkrywa że pracując w tym domu może liczyć tylko na siebie a mroczne sekrety i tajemnice będą prześladowały ja codziennie.
Jacob nie jest przyzwyczajony do odmowy, zawsze dostawał to czego chciał. Do czasu gdy w jego życiu pojawiła się ona… Kobieta o sarnich oczach.

,,Nie spodziewałem się po sobie, że jestem do tego zdolny, ale skoro ta gra wymagała poświęcenia, postanowiłem to zrobić. Nie było już ważne, jak osiągnę swój cel. Ta mała musiała być moja. Chodź na jedną noc."

Ufff kochani…. Kinga Litkowiec po raz kolejny pokazała że całkowicie zasługuje na miano,,królowej romansów mafijnych ,,
Jacob to pierwsza część cyklu Blakemore Family. Książka opowiada losy pierwszego z członków tej rodziny, ale poznamy tu całą śmietankę towarzystwa o których będą kolejne części.
Przez całą k...

× 1 | link |
@sylwiak801
2022-12-13
9 /10
Przeczytane

„JACOB”


AUTOR: KINGA LITKOWIEC
WYDAWNICTWO: BLACK ROSE
CYKL: BLAKEMORE FAMILY (TOM 1)


„Weszłaś do mojego piekła. Powiedz, mała. Warto było? – wysyczałem do jej ucha.
– Będzie warto, kiedy zrobię przemeblowanie – wydyszała.”


Avery straciła wszystko, hazard okazał się jej zgubą, straciła wszystkie pieniądze. Załamana, ale gotowa na wszystko, żeby odbyć się od dna. Jeden telefon powstrzymuję ją od zostania prostytutką. Wydaje jej się, że oferta pracy, jaką otrzymuje, jest darem od losu, ale czyż nie jest tak, że coś wydaje się za piękne, okazuje się nieprawdziwe...? Kiedy podpiszę umowę, okazuje się, że to pakt z prawdziwym diabłem.
„Nie ma już odwrotu.”
Jacob nie jest dobry, jest zły do szpiku kości. Kobiety są jego rozrywką, a jego dom kryje wiele tajemnic. Jeden podpis wystarczy i staje się łowcą, przed nim nie można uciec. Avery staje się wyzwaniem, a on nigdy się nie poddaje.


„Do czego zdolny jest mężczyzna, który nie przywykł do odmowy?
Ile jest w stanie znieść kobieta, która nie chce stracić samej siebie?”


„JACOB” otwiera serię rodziny Blakemore. Rodziny, która rządzi się swoimi prawami. Ustalają swoje reguły oraz korzystają ze swoich przywilejów. I nigdy się nie poddają.
Kinga Litkowiec po raz kolejny dostarcza nam wiele emocji, nie...

| link |
@wdrugimswiecie
2022-12-02
8 /10

Avery Stone desperacko potrzebuje pieniędzy. Jest w stanie zrobić wszystko- nawet zostać prostytutką.

Gdy przestaje mieć nadzieję na wyjście z trudnej sytuacji finansowej na jej drodze staje Jacob Blakemore z ofertą dobrze płatnej pracy.

Niestety jej przyszły pracodawca nie jest uważany za dobrego człowieka. Niestety dziewczyna dowiaduje się o tym za późno.

Nietypowa umowa to tylko początek walki z samym diabłem.
Dom w którym musi pracować skrywa wiele tajemnic. Brak możliwości ucieczki jeszcze bardziej utwierdza Avery w przekonaniu, że nie ma odwrotu i wplątała się w jeszcze gorsze kłopoty.
Sam Jacob Blakemore jeszcze nie wie,że trafiła mu się zdeterminowana pracownica. Walkę czas zacząć…


⭐ Współpraca reklamowa dla @wydawnictwo_blackrose ⭐

Podczas kupowania książki papierowej na co zwracacie największą uwagę? Jest dla was najważniejszy opis czy jednak stawiacie na wygląd, okładkę i sposób wydania?

Jeżeli lubicie książki ,które cieszą oko okładką "Jacob" zdecydowanie przypadnie Wam do gustu.

Dodatkowo czarne kartki zaczynające każdy rozdział są cudownym pomysłem jak również detale i subtelność-to wszystko znajdziemy właśnie w tej powieści.

Ale nie sam wygląd gra tutaj pierwsze skrzypce ale sama historia.

Zaczynając n...

| link |
@kuszla
2022-12-02
10 /10

Jak bardzo uparci jesteście?
Czy zdarza się Wam zmienić zdanie pod wpływem czyjejś opinii?

🤎🤎🤎🤎🖤🖤🖤🤎🤎🤎🤎

Kiedy jej życie stanęło na rozdrożu, nie była w stanie wybrać drogi, która połączyłaby obie trasy.

Z jednej strony stanęła jej godność, a z drugiej upragniona wolność.
Tylko dzięki przyjaciółce nie wkroczyła do świata, w którym warto kobiety określa cena za odbyty stosunek.
Ale czy na pewno była z daleka od tego?

Złota karta - praca, która za banalne czynności przyniosła spory dochód, miała być jej wybawieniem. Tylko czy w normalnym świecie, takowa istnieje?

Avery podpisując umowę, nie zwróciła uwagi na to, że zamknie za sobą drzwi, które pozwolą jej uciec.

Od tej pory będzie skazana już wyłącznie na własne JA oraz swojego pracodawcę.

Do czego doprowadzi jej uparta natura? Czy w świecie mafii, może sobie pozwolić na asertywnosc?

🤎🤎🤎🤎🖤🖤🖤🤎🤎🤎🤎

Ta książka ma najpiękniejsza oprawę graficzną, jaką widziałam. Nie mówię tu tylko o okładce. Sam środek robi tak olbrzymie wrażenie, że jeśli wydawnictwo będzie w taki sposób dopieszczać każdą swoją książkę, to z pewnością na moim regale nie zabraknie ani jednego egzemplarza, jaki wyjdzie z ich logotypem.

Jeśli chodzi o samą historię, to mnie pochłonęła. Nie jest to książka, którą czyta się w mgnieniu oka. Autorka nie przewija czasu, zrzucając na jego bieg rozwoju sytuacji. Mozememy śledzic poczynania bohaterów, dokładnie analizując ...

| link |
@Zakreconaa_19
2022-12-01
8 /10
Przeczytane

Pewnie już to wiecie, że książki @rhythm_of_my_life_ biorę w ciemno. Ja przy nich się relaksuję i pochłaniam w kilka godzin. Książki autorki są pełne akcji a przede wszystkim występują tu władczy i niebezpieczni mężczyźni 😈 To jest coś co lubimy. Prawda? 😈😈

"Jacob" to najnowsza książka autorki, która rozpoczyna serię Blakemore Family i jest to świetny romans mafijny. Jacob jest jednym z braci i to jego jako pierwszego mamy okazję poznać. Mężczyzna zatrudnia pełno kobiet, które mają dbać o jego dom. Dzięki pomocy znajomej Avery Stone trafia do jego domu jako sprzątaczka. Dopiero po podpisaniu umowy zdała sobie sprawę, że trafiła do piekła z którego nie ma ucieczki. Jakie tajemnice skrywa dom Jacoba? Jak poradzi sobie Avery?

Cóż to była za historia 😈😍 Pełna tajemnic, problemów rodzinnych a na dodatek bardzo mroczna i wciągająca. Historię poznajemy z perspektywy Avery i Jacoba. On jest niebezpiecznym mężczyzną, który dąży do tego co sobie postanowił, ona jest kobietą, której było wszystko jedno jak zarobi kasę na spłatę długu, mogła być nawet prostytutką. Kinga stworzyła świetne postacie, bracia mimo, tego że mieli czarne charaktery i zabijali to mieli jakiś magnes przyciągania do siebie 🤭
Przygotujcie się na wachlarz pełen emocji, na sporo zaskakujących zwrotów akcji i pełno gorących scen 🔥

Po skończeniu Jacoba mam ochotę poznać kolejnego z braci 😈 Wiem, że następny będzie Vincent, ale bardzo ciekawi mnie też...

| link |
@Booklutek
@Booklutek
2023-02-09
5 /10

„Każdy człowiek zmaga się z różnymi demonami, które zmuszają go do dziwnych czynów”.

Nie wiem, co mam napisać o tej książce, bo długo ją męczyłam... 😬
Główna bohaterka zaczęła mnie irytować, ponieważ była skłonna zostać panią do towarzystwa, a w domu Jacoba udawała cnotkę. Ten opór nie do końca mi się podobał, zważywszy na to, co napisałam wcześniej. Cartera nie lubię. Jacob też nie lepszy, a o jego braciach już nie wspomnę. Bezwzględni i zwyrodniali faceci, którzy nie cofną się przed niczym. Nie wzbudzają jakiejkolwiek sympatii u mnie. I wiecie... ja lubię, gdy w romansach mafijnych jest 50% tej namiętności między bohaterami i 50% porachunków gangsterskich. A tu pierwsze skrzypce gra erotyk, aniżeli nielegalne interesy. Znaczy, coś tam było, ale nie tak, jakbym się tego spodziewała. Mało akcji i niebezpieczeństwa w moim odczuciu. Sceny łóżkowe też nie powalają, brakuje im subtelności i zmysłowości. Mam wrażenie, że autorka pokazała nam, na jakim piedestale mężczyźni stawiają kobiety, czyli je poniżają. Ale nie wiem, czy to też w dobrym kierunku zmierza. 🙄

Skusiłam się na pierwszą część serii Blackmore Family, ponieważ byłam zachwycona drugim tomem „Miasta mafii” i Lucasem. 😍 Niestety, nowość nie przypadła mi aż tak bardzo do gustu, ale to wcale nie oznacza, że Wam może się nie spodobać. Zapewne znajdą się zwolennicy. Jeśli lubicie taki schemat u autorki i kontrowersyjne wątki, to sięgnijcie. Mnie się już przejadł ten powielany scenariusz albo zmien...

| link |
@izuu_i_ksiazki
2022-11-24
8 /10
Przeczytane Recenzenckie


"Jacob" otwiera przed nami kolejna serię, #blackmorefamily która będzie liczyła, aż 8 pozycji, z czego jestem niezwykle rada 🤩
Mam wrażenie, że w tematyce mafijnej przewinęło się już wszystko i niczym szczególnym zaskoczyć Nas nie można. Ja i w tej pozycji nie odkryłam nic zaskakującego, co wprawiłoby mnie w osłupienie, ale po prostu lubię powieści Kingi. Zawsze dzieje się dużo, akcja jest dynamiczna, nie ma czasu na nudę. Autorka znana jest z odważnych scen erotycznych i tutaj oczywiście mamy takich kilka 😈 wątek miłosny jest fajnie poprowadzony, a to wszystko dzięki bohaterom, którzy byli idealnie dobrani. Bardzo polubiłam Avery, ktora świetnie odnalazła się w nowej, niełatwej sytuacji, po drodze pokazując, że ma pazurki, czym zaskarbiła sobie uznanie Jacoba. Mężczyzna uznał, że w końcu znalazła się kobieta, która liczy się dla niego jako osoba, a nie tylko laleczka do zaspokajania potrzeb- ona po prostu znalazła do niego klucz 🥰

Ponad wszystko na uwagę zasługuje jeszcze jedna kwestia. Książka ukazała się nakładem @wydawnictwo_blackrose , które Kinga stworzyła razem z mężem ! Ogromne gratulacje, bowiem powieść jest przepięknie wydana, te czarne kartki robią mega robotę ❤️ jeśli wszystkie pozycje będą tak oryginalnie wydawane, to ja już szykuje dla nich specjalne miejsce w mojej biblioteczce ...

| link |
@nataliawjk27
@nataliawjk27
2023-01-26
9 /10

Z twórczością Kingi Litkowiec nie muszę Was zapoznawać, z pewnością doskonale ją znacie. W swojej biblioteczce mam sporo tytuł od Autorki, a najnowszy z nich to „Jacob”, który niesamowicie mi się podobał. Może to dlatego, że ja po prostu gustuje w takich książkach i lubię pióro Autorki?

Avery Stone przegrała wszystkie swoje oszczędności w kasynie, a do tego narobiła sobie ogromnych długów. Jest gotowa podjąć się każdej pracy, nawet pracy prostytutki. Jednakże trafia jej się inna praca. Ma pracować jako pokojówka, a pensja jaką ma otrzymywać jest tak wysoka, że nigdy o takiej nie marzyła. Wydaje się, że to wymarzona posada, ale jaki jest haczyk?

Ta historia dostarczyła mi ogromu emocji. Istny rollercoaster! Coś, co bardzo lubię w czytaniu, to właśnie mnóstwo różnych emocji. Uwielbiam to! Od samego początku zostałam wciągnięta w fabułę i nie mogę się doczekać drugiego tomu. To rozkwitające uczucie między niebezpiecznym Jacobem, a charakterną Avery podsycało tylko moją chęć czytania i z pewnością będziecie mieli tak samo. Kibicowałam im od samego początku, bo ja już wiedziałam co się kroi i trafiłam celnie. Ilość pożądania i namiętności w tej książce sięga zenitu. Zdecydowany must have wielbicieli romansów mafijnych i fanów Autorki. Stworzyła genialną historię, która z każdą stroną wciąga jeszcze bardziej! Jak zawsze wykreowani bohaterowie byli rewelacyjni, pozostaje czekać na kolejne części. Co mogę powiedzieć więcej, polecam ogromnie i czytajcie!☺️

...

| link |
@lukaszgrudzinski21
2022-11-11
10 /10

Jacoba poznałam na watt, więc z wielką radością objęłam go patronatem, bo ta historie nie przeczytałam raz, a wręcz 3 razy. Chyba pierwsza książka, która przeczytałam kilkukrotnie. A to znaczy dużo.

Avery potrzebuje dużej gotówki na już. Jest zdesperowana i chce się podjąć wszystkiego, co da jej możliwość zarobku. Dostaje prace u samego Blakemora. Zamknięta w rezydencji ma być tylko pokojówką. Ale już na samym początku pojawiają się różne dziwne rzeczy i wymagania.

Zacznijmy od tego co widzę nasze oczy. Książka jest pięknie wydana. Cudowne rozpoczynające się rozdziały, duży druk i jak zawsze znajomy styl autorki, który czyta się lekko i przyjemnie.

Książka nie należy do najbrutalniejszych, ale też nie jest w niej grzecznie. Za ścianami dzieje się wiele zła. Jacob jest mężczyzną, który ma co, chce i nie rozumie odmowy. Bohaterka, natomiast że pomimo wszystko chce przetrwać, również nie chce robić rzeczy wymuszonych. Bohaterzy mają swoje twarde charaktery. Nikt nie mięknie po czasie. I bardzo ich polubiłam wręcz, mam do nich sentyment.

Fabuła zaciekawia od pierwszych stron, niegrzeczne sceny rozpalają do czerwoności oraz momenty niebezpieczeństwa sprawiają, że pojawiają się ciarki na ciele. Ciągle coś się dzieje, nie ma chwili na nudę i zbędne opisy. Są intrygi, zazdrość i sekrety. Historia pisana z dwóch perspektyw, dzięki czemu mamy większy obraz na uczucia i zrozumienie bohaterów. Ja książkę mam w głowie ciągle i emocje mnie nie opusz...

| link |
@czytam_book
2022-12-04
9 /10
Przeczytane

„Jacob” pierwszy tom serii „Blakemore Family”, Kinga Litkowiec, wydawnictwo Black Rose.

Jeśli masz problemy, czy zrobisz wszystko aby je rozwiązać?

Avery bardzo potrzebuje pieniędzy, zrobi wszystko aby je zdobyć, nawet zostanie prostytutką. Los się uśmiecha do kobiety wraz z otrzymaniem oferty dobrej pracy. Podpisana umowa okazuje się paktem z samym diabłem, gdyż jej pracodawca okazuje się jego wcieleniem.

Dom, w którym Avery podejmuje pracę skrywa wiele tajemnic, a Jacob jest mężczyzną, który nie przyjmuje odmowy.

Jak daleko posunie się Jacob aby zdobyć kobietę?

Czy Avery ulegnie urokowi mężczyzny?

Sięgając po książkę wiedziałam czego mogę się spodziewać, ponieważ znam i bardzo lubię pióro autorki.

I otrzymałam porachunki mafijne, przewrotne akcje, mrok, namiętność, prawdziwą miłość, pikantne sceny erotyczne.

Książkę czytałam jednym tchem, gdyż nie sposób jej odłożyć z każdą kartką coraz bardziej zastanawiałam jak rozwinie się relacja Avery z Jacobem. I jak długo kobieta będzie się opierać urokowi mężczyzny.

Dlaczego będzie się opierać? Avery nie należy do potulnych i spokojnych kobiet, kiedy trzeba potrafi wyrazić swoje zdanie i wyciągnąć pazurki. No i mężczyzna ma problem, zawsze bierze co chce, a tu napotyka odmowę.

Jak już ta dwójka znajduje się w jednym pomieszczeniu t...

| link |
@wiktoria.wasilewska
2022-11-19
10 /10
Przeczytane

81/110/2022

Jacob
Blakemore family #1

Powiem Wam, że nie spodziewałam się, że ta książka będzie aż tak dobra!!
Czytając ją totalnie przepadłam, nie obchodziło mnie co działo się wokół.
Książka ma 400 str, a mimo to połknęłam ją niemal w jeden dzień.
Rodzina Blakemore tak cholernie mnie ciekawi, że już zacieram rączki na pozostałe 7 tomów 🔥🥵.
*
Avery Stone popadła w niemałe tarapaty. Grała w kasynie, zapożyczyła się na pół miliona, a ludzie, którym wisi kasę grożą jej śmiercią.
Desperacko stara się łapać każdej pracy, która przynosi duże dochody. Na pierwszy ogień postanawia pogadać z koleżanką, by ta pomogła jej znaleźć pracę jako prostytutka, czym sama się zajmuje.
Ostatecznie jednak daje się przekonać na tajemniczą i bardzo dobrze płatną posadę pokojówki w rezydencji Jacoba Blakemore'a.
Niestety, to co tam zastaje przyprawia o zawrót głowy. Z dnia na dzień co raz bardziej żałuje decyzji jaką podjęła.

Kim jest ten mężczyzna?
Jest on synem głowy mafii, najgroźniejszego człowieka w Nowym Jorku.
Umowa jest niczym pakt z samym diabłem.
Piękna willa skrywa w sobie wiele tajemnic, które nie są w stanie wypłynąć po za jej mury.

Jak ostatecznie potoczą się losy kobiety? Czy uda jej się spłacić dług?

*
Powiem Wam, że jeśli lubicie czytać erotyki z dobrą, mafijną, trzymają w napięciu fabułą, ta seria jest zdecydowanie dla Was!!!
...

| link |
@n.czyta
@n.czyta
2023-01-14
8 /10
Przeczytane

"Ci, którzy często płaczą, kochają deszcz, bo gdy pada, nikt nie widzi ich łez.''

Avery to dziewczyna która stoi na granicy przepaści. Musi spłacić nie mały dług, a że nie ma pracy, jest zdesperowana do tego stopnia, że prosi swoją koleżankę - prostytutkę o pomoc. Dziewczyna podaję jej numer do człowieka, który załatwia jej posadę sprzątaczki. Jedyny warunek jest taki, że nie może kontaktować się ze światem zewnętrznym oraz nie będzie mogła wyjść z domu swojego pracodawcy, chyba że uzyska jego zgodę. Avery nie wie że trafi do domu Jacoba Blakemore'a, mężczyzny który trzęsie stanem, niebezpiecznego i piekielnie przystojnego!

Książka miała w sobie coś takiego, że nie mogłam się oderwać. Czytałam z zaciekawieniem by móc się dowiedzieć w co się wpakowała Avery. Chociaż były momenty, że przewracałam oczami, bo nie mogłam uwierzyć w naiwność bohaterki to i tak uważam że to była świetna rozrywka. Totalnie jestem zaintrygowana co wydarzy się w dalszych losach braci Blakemore. Jak rozwiąże się sytuacja, która wstrząsnęła ich rodem na końcu tego tomu. A przy okazji jestem ciekawa postaci które wykreowała Autorka.

Uważam, że Jacob i jego bracia i siostry są bardzo barwnymi postaciami, które jeszcze nie raz spowodują przyspieszone bicie serca!

| link |
@mol.nad.molami
@mol.nad.molami
2022-11-30
8 /10
Przeczytane


Wydanie, wydanie i jeszcze raz wydanie! Uwielbiam za każdym razem, gdy biorę do ręki książkę Kingi, zachwycam się tak samo. Każdy detal jest tu dopracowany w 100%, za co chylę czoła. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to iż jest to debiut nowego @wydawnictwo_blackrose
Gratuluję i życzę samych sukcesów!

"Jacob" to pierwszy tom rozpoczynający serię [Blakemore Family] autorka przewidziała dla nas aż 8 tomów! Co mnie niezmiernie cieszy. #jacob to romans mafijny, czyli to, co Kindze wychodzi najlepiej! Powieści, która oczywiście mi się podobała! (W sumie jak większość książek autorki) 🤪
Niegrzeczna fabuła, która intryguje i wciąga już od pierwszych rozdziałów!

Ciekawa kreacja postaci, zwłaszcza Avery, która polubiłam bardzo szybko! Z Jacobem na początku nie było mi po drodze, jednak z każdym kolejnym rozdziałem sukcesywnie wyrabiam sobie zdanie na jego temat. Na lepsze czy gorsze? Tego musicie przekonać się sami!

Pierwszy tom ustawił wysoko poprzeczkę! Jestem ciekawa czym, w kolejnych częściach zaskoczy nas autorka. Podobało mi się i czekam na więcej!

| link |
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Cytaty z książki

- Nie możesz mi tego zrobić.
-Nie mogę? - Zaśmiał się gorzko. - Jesteś w moim domu, mała. Skazana na mnie i na moje decyzje.
Łatwo kogoś nienawidzić, bo wystarczy niewiele, by do tego doszło. Boimy się zaś tych, którzy są silniejsi i tworzą dla nas zagrożenie, a poczucie zagrożenia sprawia, że robimy rzeczy, których nie chcemy robić.
Są rzeczy, do których nigdy się nie posunę. Są też takie, z których nie mam zamiaru rezygnować.
Nie pomyślałeś, że nie chce żyć w świecie, w którym ty jesteś królem?
Ci, którzy często płaczą, kochają deszcz, bo gdy pada, nikt nie widzi ich łez.
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Vincent
Vincent
Kinga Litkowiec
8.9/10
Vincent Blakemore ma jeden cel – przejąć władzę. Nic i nikt nie liczy się bardziej. To, co dla resz...
Katherine
Katherine
Kinga Litkowiec
9.5/10
Katherine nie jest zwykłą kobietą. Jako córka Jordana Blakemore’a od najmłodszych lat musi radzić s...
Richie
Richie
Kinga Litkowiec
9.3/10
Richie Blakemore słynie z psychopatycznych działań oraz igrania ze śmiercią. Mogłoby się wydawać, ż...
Alexander
Alexander
Kinga Litkowiec
9.4/10
Alexander Blakemore dostaje to, o czym od zawsze marzył – władzę po ojcu. Szybko jednak okazuje się...
© 2007 - 2024 nakanapie.pl