Szczęściarz

Szczęściarz
4.46
Ocena 4.46 na 5 możliwych
Na podstawie 35 ocen kanapowiczów
Nowy bestseller niekwestionowanego mistrza romantycznych opowieści, autora "P...
Nowy bestseller niekwestionowanego mistrza romantycznych opowieści, autora "Pamiętnika" i "Listu w butelce". Logan Thibault jest urodzonym szczęściarzem. Służył w piechocie morskiej, ma za sobą służbę w Iraku, gdzie wielokrotnie otarł się o śmierć. Przeżył i wrócił do domu z pamiątką - znalezio...
Pełny opis
Data wydania: 2011
ISBN: 9788376596945
Wydawnictwo: Albatros

Recenzje

Szczęście, które znalazło się samo...
Nie szukaj szczęścia, ono odnajdzie cię samo… Przygoda z książką „Szczęściarz” była moim pierwszym spotkaniem z jej autorem. Wcześniej dużo słyszałam na temat jego książek, jednak nie wiedzieć czemu, nigdy nie miałam odwagi czy tez chęci na przeczytanie ich. Jednak kiedy koleżanka podrzuciła mi „...
Szczęściarz
Wczoraj skończyłam w końcu czytać po raz drugi powieść "Szczęściarz" autorstwa Nicholasa Sparksa. Zazwyczaj, kiedy kupuję nową książkę, a mam ją już za sobą, muszę ją 'ochrzcić':) Nie miałam żadnych przeciwwskazań, bo jestem fankom tego pisarza i zawsze uwielbiam wracać do jego książek. Logan Thi...
Napisz swoją opinię

Opinie

@Rebellish
@Rebellish 2010-03-23
Przeczytane (2010-02-18)
Kolejna książka Sparksa na moim koncie. Czytając ją, miałam strasznie dziwne wrażenie, że została napisana przez kogoś innego, a mianowicie styl przypominał mi pana Musso. Wiem, to dziwne, jednak przez niemal większą połowę książki nie mogłam odpędzić się od tego uczucia, że to ktoś inny napisał tę książkę. Nie wiem, czy to dobrze czy źle, bo obu panów niesamowicie cenię i mam głęboki sentyment do ich książek. Niemniej "Szczęściarz" podobał mi się i dosłownie go pochłonęłam. Czytało się przyjemnie, bez większych przeszkód. Wiadomo, że szczęście nie trwa wiecznie, a książki Sparksa (a raczej akcja w nich) są tego dowodem. Gdy bohaterowie przeżywają radość, miłość i są całkowicie szczęśliwi - to dla mnie znak, że za chwilę wydarzy się coś złego. I ta książka właśnie nie jest wyjątkiem. Niemniej koniec mnie zaskoczył, bo spodziewałam się trochę czegoś innego, za co plus. Niewiele książek mnie zaskakuje. W owej książce po raz kolejny spotykamy się ze skutkami zaborczych mężów, którzy nie mogli pogodzić się z rozwodem i stratą atrakcyjnej żony, nawet, jeżeli nie darzyli jej miłością. Polecam, bo warto ją przeczytać. Nie nudzi, i co najważniejsze - daje do myślenia.
@Tajemnica33
@Tajemnica33 2010-10-05
Przeczytane (2010-10-05)
Moja pierwsza książka autorstwa pana Sparks'a. Nie byłam przekonana do Jego pióra, wszędzie o Nim głośno, wszyscy się zachwycają ... a poza tym zawsze była inna książka ważniejsza, bardziej przyciągająca moja uwagę. Któregoś razu powiedziałam czemu nie, może w końcu ... i w ten sposób w moje ręce wpadł "Szczęściarz" i w sumie nie wiem czy potrzebowałam czegoś luźniejszego po "Dziewczynie w złotych majtkach" czy może jestem na głodzie uczuciowym, czy może faktycznie Facet dobrze pisze. Historia pozornie banalna, znalazł zdjęcie, postanowił Ją odszukać, wojna, emocje, uczucia, przyjaźń (to tak w skrócie oczywiście) ... i w pewnym momencie złapałam się na tym, że ja nie mogę przestać czytać, że ta książka mnie pożera i skrada mi każdą chwilę. Polecam ja każdemu, nie ważne w jakim wieku i jakiej płci, dość uniwersalna pozycja pozwalająca uwierzyć, że jednak nadzieja umiera ostatnia. Jestem zaszczepiona wirusem "sparksowym", zaczynam czytać kolejne Jego książki.
@Jenny_89
@Jenny_89 2014-01-06
Przeczytane (2014-01-01)
"Szczęściarz" spełnił wszystkie moje oczekiwania, które żywiłam wobec tej powieści: romantyczna historia napisana prostym językiem tzw. czytadło, które pozwala choć na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości i zagłębić się w sielską atmosferę tej książki. Czyta się szybko i przyjemnie.
@Bujaczek
@Bujaczek 2012-03-31
Przeczytane (2012-03-31)
Powieść jest ciepła i pełna uroku. Szczerze polecam fanom twórczości Sparksa, z pewnością się nie zawiodą. A ja żałuje, że zwlekałam tyle z sięgnięciem po jego książki. Z pewnością to jak najszybciej nadrobię.
@Sun.shine
@Sun.shine 2011-06-26
Przeczytane (2011-06-26)
Książka ciekawa, ale chyba Sparks napisał kilka lepszych. Mimo wszystko, dobra do czytania na wakacje, ładna historia, dobrze opisana, wzruszająca i przede wszystkim niesamowite sploty akcji i bohaterowie.
@Betsy
@Betsy 2012-03-07
Przeczytane (2012-03-07)
Ta książka jest moim pierwszym spotkaniem z tym autorem i po przeczytaniu jej wiem, że nie ostatnim. Podobała mi się, bardzo, więc z czystym sercem polecam tą chwytającą za serce opowieścią;)
PA
@patrycja93x 2010-03-24
Przeczytane (2010-02-18)
Ja również polecam. Bardzo fajna. Początek trochę dla mnie był nie za fajny ale potem już mnie wciągnęło. Co do końca to zgodzę się z Rebellish. Bardzo zaskakujący! Polecam.
@Cropka
@Cropka 2010-06-13
Przeczytane (2010-01-01)
To moja pierwsza przeczytana książka z twórczości Sparksa. Początek nie zachęcał zbytnio, ale dalej już mnie wciągnęło. Wiem, że na tej książce nie poprzestanę ;)
@Czmielaa
@Czmielaa 2010-07-06
Przeczytane (2010-02-18)
Następna świetna kasiążka Nicolasa Sparksa. Troche koniec mnie zaskoczył, bo myślałam, że oni obaj zgineli.. Dobra kśiążka na wieczory. Polecam :)
@Kasiulka
@Kasiulka 2012-03-07
Chcę przeczytać (2012-03-07)
Czytałam już książki N. Sparksa, ale tej jeszcze nie miałam okazji. Z pewnością chętnie po nią sięgnę, poniewaz zapowiada sie interesująco.
Autorzy
Nicholas Sparks
Nicholas Charles Sparks (ur. 31 grudnia 1965 w Omaha w stanie Nebraska). Współczesny pisarz amerykański, którego książki ukazują się w 33 językach, podbił serca czytelników swoją pierwszą powieścią...
Inne książki:
Książka Szczęściarz
Książka Na ratunek
Książka Na zakręcie
Książka Jesienna miłość
Książka List w butelce
Współtworzący tą stronę
puchar @Rebellish @Rebellish pierwsza opinia