Silence - Cisza Becca Fitzpatrick

Okładka Silence - Cisza
autor:
Becca Fitzpatrick
wydawnictwo:
Otwarte
data wydania:
2011
ISBN:
9788375151923

Opis

Nareszcie koniec burz między Patchem a Norą. Zakochani przeszli dramatyczne próby wzajemnego zaufania i lojalności, uporali się z sekretami z przeszłości i połączyli dwa światy pozornie nie do pogodzenia. Wszystko to w imię miłości przekraczającej granice między niebem a ziemią.

Ale zło nie śpi. Nora i Patch będą musieli podjąć desperacką walkę, w której stawką jest ich uczucie.

Słowa kluczowe

Cisza
Recenzent: Hayley
Jestem świeżo po przeczytaniu książki. "Szeptem" to jedna z moich ulubionych serii i muszę powiedzieć, że byłam pełna obaw co do trzeciej części. Wiadomo nie zawsze autorowi udaje się napisać coś co będzie tak samo dobre jak pierwsze część, dlatego zazwyczaj książkowe serie często bywają rozczaro... więcej »
Chyba każdy z nas, choć raz zastanawiał się jakby to było gdyby stracił pamięć, wymazał przeszłość i musiał zacząć od nowa. Czy przyszłoby to nam z łatwością, czy raczej męczylibyśmy się chcąc na nowo odkryć swoją przeszłość? Taką porcję wrażeń dostarcza nam Becca Fitzpatrick znana autorka, które... więcej »
Na koniec pozostała między nami tylko cisza. „Aniele. Na sam dźwięk tego słowa moją skórę łapczywie oblizał żywy ogień. A wokół siebie znowu ujrzałam czarny kolor wijący się szaleńczo jak gorąca wstążka.” Najpierw było Szeptem – powieść o miłości, gdzie jedno z zakochanych należy do sf... więcej »
Po przeczytaniu „Crescendo” od razu wzięłam się za czytanie „Ciszy”. Już nie mogłam się doczekać na kolejne spotkanie Norą, Patchem, a także Vee. Po przejściach ze swoim chłopakiem, mamy nadzieję tylko na szczęśliwy związek już bez żadnych przygód. Wróć! Jakie głupoty ja wypisuję… Właśnie na to m... więcej »
Cisza
Recenzent: morelka11
Opowiem Wam pewną historię. Pewna dziewczynka przeczytała kiedyś książkę Becci Fitzpatrick pt.: "Szeptem", była to pierwsza część serii. Po jej przeczytaniu stwierdziła "To po prostu arcydzieło, jest świetna!". Jakiś czas po tym przeczytała drugą część pt.:"Crescendo", wtedy pomyślała: "Nadal świ... więcej »
"Cisza" jest trzecią książką pani Fitzpatric z cyklu Szeptem. Ta pozycja jest nie gorsza niż poprzednie części. Opowiada o dalszych przygodach Nory zakochanej w Patchu-upadłym aniele. Z jakimi przeciwnościami losu muszą się zmagać w "Ciszy"? Nora budzi się w nocy na cmentarzu. Nie pamięta nic ... więcej »
Silence
Recenzent: Drrim
Pewnej nocy Nora budzi się na cmentarzu. W głowie ma pustkę, nie pamięta ostatnich pięciu miesięcy swojego życia. Nie wie kto ją porwał. Nie wie nic. W głowie ma tylko czerń. Magnetyczną czerń lśniących oczu. Oczy należą do kogoś kogo znała i z kim była bardzo związana przed porwaniem. Czy Nora... więcej »
To los rządzi nami, a nie odwrotnie.
Recenzent: alicehascat
Moja przygoda z tą autorką rozpoczęła się w raz ze styczniem 2010 roku, kiedy został wydany pierwszy tom tej serii, a mianowicie „Szeptem”. Wtedy książką byłam zachwycona, wszystko było idealne, niemal niemożliwe. Druga część także nie sprawiła mi zawodu, a umocniła przekona... więcej »
Cisza
Recenzent: tamashiyui
"Nie mogłam przywołać wspomnienia, jak się tutaj znalazłam. Nie mogłam sobie nic przypomnieć. Tak jakby całą minioną noc wyrwano mi ze świadomości." Przed sięgnięciem po Ciszę miałam ogromne obawy, gdyż po przeczytaniu Crescendo byłam bardzo zawiedziona i bałam się, że kolejna część sprawi... więcej »
Cisza...
Recenzent: Natasha92
Kiedy skończyłam czytać „Crescendo” o drugiej w nocy, mimo późnej pory miałam ochotę od razu sięgnąć po kolejną część sagi. Jednak mój organizm się zbuntował i przygodę z „Ciszą” rozpoczęłam następnego dnia. „-Fajna noc. - Zdjęłam kask i podałam go Patchowi. - Jestem zakochana w twojej poście... więcej »
Po przeczytaniu "Szeptem" i "Crescendo" musiałam natychmiast zabrać się za czytanie trzeciej już części z tej serii. Nie wyobrażałam sobie, że mogę tak po prostu przerwać czytanie tej serii w takim momencie - nie wiedząc co wydarzy się dalej i czy miłość Nory i Patcha przetrwa. Nora zostaje po... więcej »
"Cisza" jest trzecią częścią cyklu Szeptem. Po przeczytaniu "Szeptem" i "Crescendo" byłam nastawiona pozytywnie do kolejnych części, ponieważ historia Patcha i Nory bardzo mi się spodobała :) . Według końcówki "Crescendo" pocałunki wyżej wymienionych przerywa prawdziwy ojciec Nory i jego p... więcej »
Dodali do kolekcji
EmilyStrange
Etreinte
Sallymy
winterolmostover
Kimberlyyy
marthaa
Kasiasnoopy
May
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!