Jutra może nie być

Gabriela Gargaś
9.4 /10
Ocena 9.4 na 10 możliwych
Na podstawie 16 ocen kanapowiczów
Jutra może nie być
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9.4 /10
Ocena 9.4 na 10 możliwych
Na podstawie 16 ocen kanapowiczów

Opis

Drugie wydanie debiutanckiej powieści Gabrieli Gargaś, publikowane w nowym opracowaniu edytorskim. Czy miłość może być zła? Czy niektórzy ludzie spotykają się za późno, a inni za wcześnie? Bohaterka książki jest zdolna zarówno do miłości, jak i nienawiści, do tego aby zadać ból i odejść, toteż powyższe pytania ważą na losach wszystkich, z którymi się wiąże. Książka o odnalezionej po latach "wielkiej miłości", wielkich namiętnościach i wielkich oczekiwaniach. Książka o sile współczesnych kobiet i odwadze dążenia do realizacji własnych pragnień.
Data wydania: 2012-11-15
ISBN: 978-83-7229-320-6, 9788372293206
Wydawnictwo: Feeria
Kategoria: Literatura piękna
Stron: 384
Mamy 4 inne wydania tej książki

Autor

Gabriela Gargaś Gabriela Gargaś Autorka książek obyczajowych. Realistyczne i nietuzinkowe fabuły stały sie kluczem do jej sukcesu. Pisze o kobietach i dla kobiet. Kobietach szczęśliwych i tych, które boją sie zaryzykować. Jej książki zyskują miano bestsellerów, a książki : „Wieczó...

Pozostałe książki:

Wieczór taki jak ten Magia grudniowej nocy Zostań moim aniołem Księgarenka przy ulicy Wiśniowej Dobrze, że jesteś
Wszystkie książki Gabriela Gargaś

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Jutra zawsze może nie być i należy zdawać sobie z tego sprawę

11.07.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Główną bohaterkę powieści – Kingę poznajemy w momencie, kiedy szykuje się do ślubu z narzeczonym Dariuszem. Mężczyzna nie jest jednak miłością jej życia, kobieta powoli zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę go nie kocha i dochodzi do rozstania. Szalę przeważa nawiązana przez Kingę internetowa znajomość z byłym współpracownikiem. Kobieta wymienia z M... {} Recenzja książki Jutra może nie być

@viki_zm@viki_zm {}× 2

Żyj pełnią życia... jutra może przecież nie być

25.11.2012
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

"Jutra może nie być" jest debiutancką powieścią Gabrieli Gargaś. Niedawno na rynku ukazała się jej kolejna książka, "W plątaninie uczuć". Z wykształcenia pani Gargaś jest ekonomistą bankowcem, a na co dzień niepoprawną marzycielką. Jej motto życiowe brzmi: "Sztuka życia to cieszyć się małym szczęściem". Książka po raz pierwszy została wydana w 2011... {} Recenzja książki Jutra może nie być

@Amarisa@Amarisa {}× 1

Być tą trzecią

19.06.2012
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Miłość to najpiękniejsze uczucie, którego może doświadczyć człowiek. Jak ją opisać ? Jak określić w słowach ? Mnie bardzo się podoba pogląd, że miłość to coś, co pozwala człowiekowi uwierzyć, że ma skrzydła i poszybować ręka w rękę, serce przy sercu do raju u boku ukochanej osoby. Bywa jednak, że nie zawsze pokochać kogoś oznacza dla nas coś dob... {} Recenzja książki Jutra może nie być

Czy miłość może być zła?

11.12.2012

Czy miłość może być zła? Miłość to najważniejsze uczucie w życiu człowieka. Każdy chce być kochanym i móc kochać. Razem z miłością rośnie akceptacja, poczucie własnej wartości, poczucie bezpieczeństwa. Jest oparciem podczas trudnych dni, jest ostoją w szalonych zawirowaniach życia, jest latarnią wskazującą właściwy kierunek. Nasze życie wzbogaca ... {} Recenzja książki Jutra może nie być

Moja opinia o książce

Opinie

@Bujaczek
2012-12-12
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane Posiadam ;)

„Jutra może nie być” t historia, która mogła wydarzyć się naprawdę. Gdy ją przeczytasz zmienisz być może trochę swoje poglądy, a na pewno o niej nie zapomnisz. Nie po tak emocjonującej dawce wrażeń. Historia o życiu prostego człowieka. Polecam z całego serca.

{}× 1 | link |
@AmeliaGrey
2013-03-03
Przeczytane

Piękna historia. Z przesłaniem i pocieszeniem dla ludzi. Polecam!!

{}× 1 | link |
@viki_zm
2021-07-11
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane Z biblioteki Książka papierowa 2021

Główną bohaterkę powieści – Kingę poznajemy w momencie, kiedy szykuje się do ślubu z narzeczonym Dariuszem. Mężczyzna nie jest jednak miłością jej życia, kobieta powoli zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę go nie kocha i dochodzi do rozstania. Szalę przeważa nawiązana przez Kingę internetowa znajomość z byłym współpracownikiem. Kobieta wymienia z M. – jak nazywa mężczyznę wiele maili, które stają się coraz bardziej prywatne i intymne.

Kinga nawiązuje romans z M. Mężczyzna obiecuje jej dużo, ale jest żonaty. Zapewnia, że rozstanie się z żoną i na poważnie zwiąże z Kingą, ale jego obietnice nie są szczere. Mimo to romans trwa dalej, a kobieta nie dostrzega, że kochanek nie zamierza rozstać się z żoną. Dla Kingi miłość do M. jest wyjątkowa i niepowtarzalna, dla niego zmienia swoje życie i liczy, że ukochany zrobi podobnie.

Sytuacja Kingi komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy kobieta zachodzi w ciążę. Postanawia nie informować o ty M., który często mówił, że nie chce dziecka i podejmuje decyzję o rozstaniu. To nie jedyny trudny moment dla kobiety – w dwudziestym tygodniu ciąży kobieta traci swoje dziecko. Po poronieniu Kinga się załamuje, przez pięć miesięcy zdążyła przyzwyczaić się do myśli, że zostanie matką. Na szczęście Kinga zawsze może liczyć na pomoc niezawodnych przyjaciół – Leny i Piotra i powoli staje na nogi.

Czy M. ostatecznie dowie się o dziecku? Czy Kinga pogodzi się z niewyobrażalną stratą? Czy prawdz...

{} | link |
@monika8905
2020-03-10
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@jelonka11
2020-02-08
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
@Moncia_Poczytajka
2019-12-06
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane Odwiedzamy Polskę ❤ 2015 ❤
@VivienneD
2012-03-16
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
@blackcurrant
2012-12-12
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
@milka.czyta
2019-07-20
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@Dominika_3
2019-01-19
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
@monica
2016-10-17
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@Maialis
2013-08-14
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@Natula
2013-01-17
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@Annette_Cinnamon
2012-12-17
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane W moim posiadaniu
@Amarisa
2012-11-25
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Cytaty z książki

“Nie wiedziałam do tej pory, że może być tyle rodzajów łez. Są łzy smutku, gorzkie, łzy wzruszenia i radości. Łzy, które oczyszczają duszę ze złych demonów i łzy, które zabierają wszystko. Łzy ...”
{}
#
“Marzenia trzeba spełniać, choćby nie wiem co, warto próbować, bo w przeciwnym razie nigdy się nie dowiemy, co by było gdyby... Zrozumiałam też kolejną rzecz: trzeba podchodzić z dystansem do p...”
{}
#
“(...)w życiu o to chodzi, żeby mieć przy sobie takiego kogoś, przy kim będziemy mogli być sobą, przy którym będziemy czuli się wyjątkowo. Tak dobrego dla nas, że da nam wolność, takiego kogoś,...”
{}
#
“Człowiek zawsze ma jakiś wybór, nawet kiedy mu się wydaje, że go nie ma. Każdego dnia dokonuje wyboru. Każdy dzień to setki małych i większych wyborów, decyzji do podjęcia. Od wyboru sukienki ...”
{}
#
“zaledwie kilka minut więcej albo mniej i nie byłoby tej czy tamtej historii. Jedna decyzja: idziemy w prawo, czy w lewo, a może prosto, zaważyła o moich i jego losach. Powiązane łańcuchem zdar...”
{}
#
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl