Klub niewiernych

Agnieszka Lingas-Łoniewska "Linda Szańska", Daniel Koziarski
8.3 /10
Ocena 8.3 na 10 możliwych
Na podstawie 13 ocen kanapowiczów
Klub niewiernych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.3 /10
Ocena 8.3 na 10 możliwych
Na podstawie 13 ocen kanapowiczów

Opis

Niektóre pokusy mają nieprzewidywalnie wysoką cenę Klub Niewiernych to miejsce w sieci, gdzie spotykają się ludzie spragnieni niezobowiązującego seksu. Ale seks bez zobowiązań może mieć... śmiertelne konsekwencje. Przekona się o tym kilka żądnych mocnych wrażeń kobiet, które postanowią zaryzykować i spotkać się z pewnym przystojniakiem spotkanym na czacie. Piotr, wzięty lekarz, nieustannie zdradza swoją piękną i inteligentną, ale coraz bardziej sfrustrowaną żonę. Tymczasem w życiu Justyny pojawia się ktoś, kto wydaje się ją rozumieć. Czy młoda kobieta podda się tej fascynacji? Jaką cenę zapłacą małżonkowie za dokonane przez siebie wybory? Druga powieść pisarskiego duetu Lingas-Łoniewska – Koziarski to pełen fascynujących postaci, zwrotów akcji i erotyki thriller psychologiczny. „28% drapieżnej akcji, 22% lirycznej wrażliwości, 17% stonowanego dramatu, 33 % przeszywającego niepokoju i oto mamy przepis na thriller idealny. Agnieszka Lingas-Łoniewska i Daniel Koziarski stworzyli powieść-ostrzeżenie, po lekturze której trzy razy zastanowisz się, nim nawiążesz wirtualną znajomość. Pisarski duet zaprasza bowiem do klubu niewiernych, ale Twój bilet wstępu może kosztować więcej niż myślisz...” – Angelika Zdunkiewicz, lustrorzeczywistosci.pl „Absolutnie bezkonkurencyjna! „Polecam” to za mało, aby rekomendować tę książkę”. – Klaudia Skiedrzyńska, nhoryzonty.blogspot.com „Czuję, że ta powieść długo nie wyjdzie z mojej głowy”. – Wioleta Sadowska, subiektywnieoksiazkach.pl Agnieszka Lingas-Łoniewska – wrocławska pisarka, autorka książek łączących sensację i kryminał z romansem. Zadebiutowała w styczniu 2010 roku powieścią „Bez przebaczenia”. Obecnie autorka ponad dwudziestu powieści i współautorka kilku antologii. Daniel Koziarski, gdynianin, pisarz i prawnik, autor m.in. cyklu „Socjopata”, „Klubu samobójców” i „Ciemnokręgu”. Owocem pierwszego spotkania literackiego Agnieszki Lingas-Łoniewskiej i Daniela Koziarskiego były „Zbrodnie pozamałżeńskie”. Później oboje zamieścili opowiadania w antologii „Pensjonat pod Świerkiem”. „Klub niewiernych” ucieszy z pewnością miłośników tego nietypowego duetu!
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-8147-036-0, 9788381470360
Wydawnictwo: Novae Res
Kategoria: Sensacja Thriller
Stron: 524

Autor

Agnieszka Lingas-Łoniewska "Linda Szańska" Agnieszka Lingas-Łoniewska "Linda Szańska"
Urodzona 14 listopada 1972 roku w Polsce (Wałbrzych)
Wrocławska autorka ponad trzydziestu bestsellerowych powieści, stanowiących elektryzujący miks gatunkowy romansu, dramatu i sensacji. Kocha zwierzęta, ma cztery koty i psa. Od lat prowadzi autorską akcję Karma zamiast Kwiatka i na licznych spotka...

Pozostałe książki:

Randka z Hugo Bosym Kastor Polluks Kolacja z Tiffanym Niegrzeczne święta
Wszystkie książki Agnieszka Lingas-Łoniewska "Linda Szańska"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Intrygująca, ciekawa i zaskakująca

10.05.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

„Klub niewiernych” to książka po którą miałam ochotę sięgnąć, gdy tylko o niej usłyszałam. Zdecydowanie się nie zawiodłam. Skomplikowane życie rodzinne, często szukamy odskoczni od małżeńskich problemów w postaci zdrady. Właśnie dla takich osób został stworzony portal o nazwie „Klub niewiernych”, gdzie logują się żonaci mężczyźni i zamężne kobie... {} Recenzja książki Klub niewiernych

@Gosia@Gosia {}× 1

...

14.03.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Istnieje wiele podobnych książek. Ta nasunęła dużo pytań i refleksji. Kim my jesteśmy? Główna bohaterką jest osoba zdradzona oraz taką, która jest wystawiona na pokusę. Znajduje się jednocześnie po obu stronach. Kocha męża, który tak naprawdę nie zasługuje na nic, oraz przyciąga ją tajemniczy, troskliwy kolega. Otaczają Justynę dwaj mężczyźni. Je... {} Recenzja książki Klub niewiernych

Moja opinia o książce

Opinie

@Nowe_Horyzonty
2018-12-04
Przeczytane

Kiedy dotarła do mnie najnowsza książka Agnieszki Lingas-Łoniewskiej i Daniela Koziarskiego, pierwsze co pomyślałam to, że jest ona ogromna. Serio! Książka jest obszerna, bo ma ponad 500 stron, a osobiście podchodzę do takich powieści nieco sceptycznie, gdyż z reguły są zwyczajnie „przegadane”, a opisy otaczającego świata zewnętrznego, aż nudzą. Jednak moje obawy szybko się rozwiały, bo Klub niewiernych nie przytłacza opisami, nie nudzi, nie rozwodzi się nad mało istotnymi rzeczami, i co ważne, nie jest kolejnym głupiutkim romansidłem, jakich wiele na rynku wydawniczym. To książka, która zwraca uwagę na istotny problem – zdrady i nawiązywanie bliższych znajomości przez Internet, które często kończą się spotkaniami w realu, a wtedy ktoś może ponieść za to najwyższą cenę.

Ta książka nie jest kolejną moralizatorską powiastką, lecz stanowi materiał do ważnych społecznych dyskusji. Nie ma wątpliwości, że to powieść intrygująca, zmuszająca do rozważań, wzbudzająca szereg emocji. Skłania do refleksji, choćby na temat, czy „wirtualny romans” też można zaliczyć do zdrady małżeńskiej? Internet ma teraz każdy: w domu, smartphonach, tabletach, laptopach, jest na wyciągnięcie ręki, a jego możliwości kuszą. Dlaczego ludzie nie doceniają tego, co dało im życie? Dlaczego ciągle chcą więcej?

„Zdrady miały swój słodko-gorzki smak, ale szybko oboje uznali je za paradoksalną konieczność warunkującą ich wspólne trwanie”.

Poruszany jest też temat zdrady małżeńskiej. Kied...

{}× 1 | Komentarze (2) | link |
@gala26
2019-11-30
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane 2018 Wypożyczone z biblioteki Thriller, sensacja, kryminał

Cena zdrady

Przeczytanie „ Klubu niewiernych „ zajęło mi trochę czasu, ale nie oznacza to, że powieść mi się nie podobała. Na każdą książkę powinien być odpowiedni czas, a ja szczerze mówiąc wybrałam na czytanie tej dość obszernej 500 stronicowej książki okres przedświąteczny, kiedy inne zajęcia nie sprzyjają zagłębianiu się w lekturę.

Klub Niewiernych jest to miejsce w sieci, gdzie szukają wrażeń i niezobowiązującego seksu znudzeni swoimi partnerami żony i mężowie. Z łatwością tłumaczą swoje zdrady, bo partnerzy również ich zdradzają, z nudów, z chęci przeżycia przygody. Ale czy taki seks bez zobowiązań nie ma konsekwencji? Bo skąd można wiedzieć, kto siedzi po drugiej stronie komputera. Przekona się o tym kilka żądnych mocnych wrażeń kobiet, bo grzeszny portal odwiedza również On, a jest tutaj po to, aby ukrócić ich zdradzieckie gierki. Nienawidzi zdradzających kobiet i zabija je bez skrupułów.

Piotr kocha Justynę a ona jego, są małżeństwem pięć lat, ale niestety wziętemu doktorowi do pełni szczęścia nie wystarcza żona, więc odwiedza Klub Niewiernych i szuka ciągle nowych kochanek. Justyna coraz częściej samotna i dręczona przez despotyczną teściową i siostrę Piotra, starą pannę coraz częściej ciepło myśli o swoim koledze z pracy, na którego zawsze może liczyć. Czy para ma jeszcze szansę na ratowanie związku? Dodatkowo Piotr staje się głównym podejrzanym w sprawie morderstw kobiet z Klubu Niewiernych, z którymi się spotykał.

Mimo natł...

{} | link |
@lukrecja84
2021-02-12
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane


“KLUB NIEWIERNYCH”Agnieszka Lingas-Łoniewska Daniel Koziarski Wydawnictwo NOVAE RES

Żeby należeć do “Klubu Niewiernych” trzeba słono zapłacić. Opłata miesięczna jest bardzo droga. Mimo wszystko jest wielu klubowiczów i klubowiczek. Dołączysz do tego klubu? Tutaj spotykają się niewierni na niezobowiązujący sex bez obaw, że zostaną nakryci. Czy wszyscy tylko po to się tam spotykają?
Początkowo myślałam, że to jest zwykły erotyk. Jednak tutaj pojawiają się morderstwa. Mój erotyk zamienił się w doskonały thriller. Ktoś morduje niewierne kobiety. Dlaczego to robi? Co doprowadziło go lub ją do tego stanu? Tego musicie dowiedzieć się sami czytając lub słuchając „Klub Niewiernych”.
Dzięki aplikacji empik go miałam możliwość wysłuchania tego znakomitego audiobooka. Ten psychologiczny thriller trzymał mnie w niesamowitym napięciu. Nasycony jest wątkami erotycznymi, po których szczęki opadają. Dlatego radzę nie słuchać tej książki przy nieletnich.
Obok tej książki nie da się przejść obojętnie. „Klub Niewiernych” trzeba przeczytać lub tak jak ja wysłuchać.
Pod koniec książki przeżywamy szok. Ale ciii nie powiem nic więcej. Mam nadzieję, że kiedyś powstanie druga część tej niesamowitej powieści. Z tego co wiem to niestety na razie autorzy nie mają tego w planach.
Emocje gonią emocje. Byłam ciekawa co kryje się w umyśle tego mordercy, że poluje na niewierne kobiety. Morderca jest bliżej niż myślałam.
...

{} | link |
@Vemona
2019-11-06
Przeczytane Proza polska Pożyczone od kogoś / wypożyczone 2019 Nie zmogłam - odpuszczam

Trochę głupio zaczynać nowy rok od książki, której się nie doczytało, ale cóż, nic na to nie poradzę.
Robiłam kilka podejść do tej pozycji, ale nie jestem w stanie się przemóc, mimo, że opis i opinie wydawały się pozytywne.
Nic mnie w tym tekście nie pociąga, nie interesują mnie bohaterowie, każdy kolejny rozdział, który próbowałam przeczytać ciągnął się (za przeproszeniem) jak flaki z olejem.
Próbuję zrozumieć, dlaczego tak bardzo do mnie nie trafiła, ale nie potrafię. Napisana przyzwoitym językiem, temat istotny, bo internetowe znajomości rzeczywiście należy traktować z ostrożnością, opowiada o stylu życia współczesnych młodych ludzi - ale nic nie poradzę, odpuszczam i nie wrócę.
Miałam w planach zakup tej książki, dobrze, że zanim to zrobiłam, pożyczyła mi ją koleżanka, przynajmniej nie wydałam niepotrzebnie pieniędzy.

{} | link |
KS
2019-02-17
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Książka mnie wciągnęła. Dodatkowy plus za krótkie rozdziały. Bardzo szybko się ją czyta.
Sięgając po tą książkę nie spodziewałam się, że tak się ona rozwinie. Zaciekawiła mnie od pierwszych stron. Według mnie udana współpraca pomiędzy autorami. Polecam.

{} | link |
@sandra90
2021-02-28
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
NO
2021-01-01
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
@kamila763
2020-09-27
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@kubera_anna
2020-07-02
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane
@Vernau
2020-05-31
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane
@jelonka11
2020-03-17
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane
TH
2019-11-09
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane 2019
@Gosia
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@Dominika_3
2019-03-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
AN
2019-02-14
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Cytaty z książki

“Może potrzebuję być sama, żeby dojrzeć do decyzji o powrocie do ciebie.”
{}
#
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl