Powiedz, że zostaniesz

Beata Majewska
7.9 /10
Ocena 7.9 na 10 możliwych
Na podstawie 15 ocen kanapowiczów
Powiedz, że zostaniesz
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.9 /10
Ocena 7.9 na 10 możliwych
Na podstawie 15 ocen kanapowiczów

Opis

„Powiedz, że zostaniesz” to historia dla wszystkich, którzy przeczytali trylogię Beaty Majewskiej, lecz nadal czują niedosyt. W tej książce znajdziecie piękną i dramatyczną opowieść o dalszych losach Brunona i wyjaśnienie, kim jest tajemnicza Naira, która pojawiła się w epilogu powieści „Obiecaj, że wrócisz”. Ścieżki życia tych dwojga będą się splatać i rozchodzić, a uczucie, które nimi zawładnie, musi pokonać wielką tęsknotę.

Jak się skończy ta trudna miłość? Przekonajcie się sami.

Lecz to nie koniec! Na scenę wkroczy Katarina Niekrasowa i jej przystojny ogrodnik, Timur! Ta para to jak ogień i woda, Katia dyryguje, a Timur się uśmiecha i wraca do swoich ukochanych roślin. Co z tego wyniknie?, i jaką rolę odegrają rezolutny Artem i Ksenia, córka Timura?

Odpowiedź znajdziecie w ostatniej części gangsterskiej sagi!
Data wydania: 2021-05-05
ISBN: 978-83-7686-966-7, 9788376869667
Wydawnictwo: Jaguar
Cykl: Zapomnij, że istniałem, tom 4
Kategoria: Romans
Stron: 320
dodana przez: Vernau

Autor

Beata Majewska Beata Majewska
Urodzona 1 maja 1970 roku w Polsce (Gliwice)
Autorka powieści obyczajowych, publikująca pod własnym nazwiskiem oraz pseudonimem Augusta Docher. Mama, żona, córka i siostra. Plastyczka, księgowa, manicurzystka i pisarka. Ogrodnik, kura domowa i bizneswoman. Polka, Ślązaczka. Tradycjonalistka mo...

Pozostałe książki:

Zapomnij, że istniałem Pamiętaj, że byłam Niegrzeczne święta Obiecaj, że wrocisz Kim dla ciebie jestem?
Wszystkie książki Beata Majewska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Miłość pojawia się sama, kiedy z serca wyprosisz tęsknotę.

13.05.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

„Powiedz, że zostaniesz” to historia dla wszystkich, którzy przeczytali trylogię Beaty Majewskiej, lecz nadal czują niedosyt.” Tak to zdanie idealnie oddaje to co czułam po przeczytaniu “Obiecaj, że wrócisz”. Bardzo czekałam na premierę tej części, ponieważ jest takim dopełnieniem, zamknięciem całej serii. Czy dostałam to czego się spodziewałam? ... {} Recenzja książki Powiedz, że zostaniesz

Żałuję, że to już koniec...

7.06.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

" Miłość pojawi się sama, kiedy z serca wyprosić tęsknotę" "Czasami tak bardzo boli, gdy kogoś kochasz" "Szczęście to miłość. Szczęście jest wtedy, gdy kochasz i masz kogoś, kto kocha ciebie". "Czasami boimy się dotrzeć do prawdy, ale ty nie musisz jej szukać, Brono. Nie szukaj tego, co jest blisko. Po prostu otwórz oczy zacznij widzieć". "- Po... {} Recenzja książki Powiedz, że zostaniesz

Powiedz, że zostaniesz

22.05.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Bruno żyje, uratowany przez Nikite wiele miesięcy spędza w prywatnym szpitalu, gdzie pomalutku dochodzi do siebie. Jednak nikt nie wie, że żyje, zostało to zatuszowane, dla innych umarł. Chociaż bardzo tęskni za Wierą, rozumie decyzję Nikity i nie zamierza się ujawniać. Kiedy dochodzi do siebie, kupuje dom i zamierza zacząć wszystko od nowa. W jeg... {} Recenzja książki Powiedz, że zostaniesz

Moja opinia o książce

Opinie

@monika8905
2021-05-13
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Kto z was czytał gangsterką sagę Beaty Majewskiej? Jakie są wasze wrażenia? Ja powiem szczerze, na początku podchodziłam do tej literatury bardzo sceptycznie, ale z czasem pokochałam bohaterów i z niecierpliwością czekałam na kolejne części.

Ostatnia część sagi "Powiedz, że zostaniesz" opowiada o dalszych losach Brunona, który poznaje Naire. Ale czy mężczyzna jest jeszcze w stanie związać się z kimś, skoro miał u swego boku kobietę, o której nie może zapomnieć?

Ta część poświęcona jest również Katarinie, która poznaje Timura. Oboje są po przejściach i próbują być razem. Sprawdźcie czy im się to uda.

Bardzo się cieszę, że miałam okazję poznać historię Rafała, Luizy, Weroniki, Nikity, Katariny, Wierki, Brunona, Timura, Nairy. Wszyscy bohaterowie wnieśli bardzo wiele do powieści. I chociaż to świat gangsterski, pełno tu przemocy, zabijania i nielegalnych interesów to jest tu również miejsce na romantyczną miłość, na pierwszym miejscu jest honor i troska o najbliższych.

Strasznie podobały mi się dialogi wypowiadane przez bohaterów. Czasem zabawne, miejscami wzruszające, jak również erotyczne sceny. To wszystko czeka was podczas lektury.

Polecam wam bardzo gorąco wszystkie części sagi gangsterskiej. Z pewnością nawet na chwilę nie będziecie się nudzić.

{}× 3 | link |
@Angel
2021-07-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane

Cóż mogę rzec... Ja to chyba jestem trochę obrażona na autorkę, bo to wcale tak nie miało być :P Trudo jest ocenić książkę, kiedy wiesz, że ona jest naprawdę dobrze napisana, a jednak Ty chciałaś/eś, żeby niektóre rzeczy inaczej się potoczyły. A ja chciałam.
Sięgnęłam po tę część, bo poprzednia skończyła się tak, że zostawiła nam w głowach sporo pytań, nie do końca rozwiązanych kwestii.
Wracamy do historii Brunona, który dostał drugą szansę, w pewnym sensie urodził się na nowo. No bo wiecie, Nikita miał taki kaprys ;) żeby mu pomóc. A Bruno miał w sobie cholerną siłę.
Docieramy do momentu z końcówki poprzedniej części, ciekawość wzrasta, jak to się wszystko zakończy?
Na pewno fajnie dokończyć tę historię, dostać odpowiedzi, jeżeli czytało się całą serię.
Czy będziecie zadowoleni? Nie mogę tego zagwarantować, ale nie mogę też powiedzieć, że się Wam nie spodoba. Trudny orzech do zgryzienia ;)
Ale! W tej książce czeka nas niespodzianka. Historia Brunona, to tylko jej część, jakieś 170 stron. A dalej? Dalej główną rolę odgrywa Katia. Katia, której mąż był potworem, którego na szczęście już nie ma. Katia, która ma sporo kompleksów, a przecież też chciałaby być kochana. Katia i Timur, trochę nieogarnięty, ale ma w sobie coś fajnego. I ta część, ten bonus, w większości mi się podobał, trochę się pośmiałam, trochę poirytowałam, ale nie w takim mocno wpływającym na wrażenia stopniu. Fajny był to dodatek.
Niemniej, nadal uważam, że najlepsza była pierws...

{}× 2 | link |
@Mirka
2021-06-25
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

„Powiedz, że zostaniesz” to prawdziwa gratka dla wielbicieli trylogii gangsterskiej, w której poznaliśmy wielu wspaniałych bohaterów i niesamowicie pasjonujące historie. Część pierwsza nosiła tytuł „Zapomnij, że istniałem”, druga „Pamiętaj, że byłam” i trzecia „Obiecaj, że wrócisz”.

Mimo, że nie czytałam trylogii, wniknęłam całkowicie w tę historię, traktując ją, jako oddzielną opowieść o losach jej bohaterów. Dałam się porwać stworzonej fabule i gruzińskim urokom, które są tłem dla wydarzeń tej części. To zasługa bardzo ekspresyjnego stylu pisania i wielu zwrotów akcji, emocji i wciągającej fabuły. Z pewnością uzupełnię swoją wiedzę o wcześniejsze tomy, ale ten dodatkowy tom wyzwolił we mnie miłe odczucia i zachęcił do poznania losów wszystkich jej bohaterów.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2021/06/814-powiedz-ze-zostaniesz-tom-iii.html

{}× 2 | link |
@WritersLullaby
2021-06-06
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

❤RECENZJA❤

Ostatnia część, którą czytałam z żalem, bo kończy ona losy bohaterów z serii: Zapomnij, że istniałem.

„Miłość pojawi się sama, kiedy z serca wyprosisz tęsknotę”

Książka jest podzielona na części, więc zacznę od Brunona, który dzięki pomocy Nikity nie pożegnał się z życiem. Został – jak myślał – całkiem sam, bo dla jego ukochanej on już nie istniał. Stał się tylko wspomnieniem, za którym mogła tylko tęsknić. On świadomy tego wszystkiego tęsknił jeszcze bardziej. Czas leciał, ale nie goił ran, ani nie wymazywał tęsknoty. W jego życiu pojawia się młoda Naria. Jednak Bruno nadal nie potrafi wyrzucić z siebie tęsknoty za Wierką. Budził się każdego ranka z nadzieją, że jego serce zabije dla innej. Dla tej, która jest obok niego, dla której istnieje. Niespodziewanie tworzą nowe życie, dzięki któremu Bruno zaczyna kochać na nowo.

Katarina, kobieta po nieszczęśliwych przejściach, która cierpiała najbardziej ze wszystkich. Musiała patrzeć, jak jej brat i przybrana siostra tworzą swoje rodziny. Zazdrościła im szczęścia, które nie było jej pisane. Ale, czy aby na pewno?
Kobieta pogodziła się z tym, że w jej życiu nie pojawi się żaden mężczyzna, prócz Artema. Z dnia na dzień jej samoocena coraz bardziej się obniżała. Nie czuła się kobieco, nie zależało jej już na niczym. Wykonywała swoje obowiązki, które dzieliła z bratem.

Kobieta postanawia zatrudnić ogrodnika, który miał pielęgnować ogród, którym zajmowała się jej matka. J...

{} | link |
@Lalka1
2021-06-14
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Czwarta część to było zaskoczenie. Seria miał się skończyć trylogią i nie sądziłam, że ukaże się kontynuacja. I w sumie tak jest bo "Powiedz, że zostaniesz" to taki bonus do trylogii. Książka podzielona jest na dwie części. Pierwsza dotyczy Bruno, druga Katii.

Wszyscy pamiętamy wydarzenia z części trzeciej, kiedy to Bruno "zginął". Pisze to w " ponieważ końcówka pokazała nam co innego. "Powiedz, że zostaniesz" to właśnie historia Bruna, którego uratował Nikita. Jaki mia w tym cel? To musicie odkryć sami. Dzięki Nikicie Bruno zyskał nowa tożsamość. Ma także pieniądze i może sobie żyć spokojnie. Tak poznaje Nairę, która jest młodą pokrzywdzoną dziewczyną. Dzięki dziewczynie Bruno "zapomina" o Wiercę i dostaje od życia szansę na miłość i rodzinę.

Druga część to historia Kati, siostry Nikity. Katie poznajmy w części drugiej, gdzie czytamy historię Weroniki i Nikit. Ta część szalenie mi się spodobała. Zupełnie inna nie przypomina poprzednich. Zabawa z masą śmiesznych dialogów. I Timur przezabawny człowiek, który wykreowany jest na dużego chłopa, taki spokojny ale skromny człowiek. Ta historia przypadła mi do gustu najbardziej.

Każda część serii miała swoją parę bohaterów. Czwarta miała ich dwie ale to Katia i Timur skradli moje serce. Zabawni, z kompleksami i z bagażem zwykłych problemów. W tej części nie będzie typowej mafii i tej całej otoczki z poprzednich części. Są tylko wzmianki. Książka jest ...

{} | link |
@mamazonakobieta
2021-05-22
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane

Bardzo się cieszę, że autorka postanowiła napisać tę książkę. Moim zdaniem jest doskonałym dopełnieniem serii. Obie historie były ciekawe i wciągające. Ze swojej strony z wielką przyjemnością polecam.

{} | link |
@renata181075
2021-08-20
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
@madzia176
2021-08-05
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
@gosiekkulas1991
2021-06-11
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
JA
2021-06-07
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
@Kawoszka
2021-05-27
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
@renatawawrzyczek
2021-05-19
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
@krecimnieczytanie
2021-05-13
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane
@esclavo
2021-06-09
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane
@Vernau
2021-05-16
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane Romans
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Cytaty z książki

O nie! Książka Powiedz, że zostaniesz. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Zapomnij, że istniałem
Zapomnij, że istniałem
Beata Majewska
{}7.7/10
Trzydziestoletnia Luiza Mleczko, panna, mieszkanka wsi, kobieta nieco sztywna i pryncypialna, ale s...
Pamiętaj, że byłam
Pamiętaj, że byłam
Beata Majewska
{}7.6/10
Nikita dał słowo, że Weronika nie straci swojej rodziny, lecz okrutny los postanowił inaczej. Na oc...
Obiecaj, że wrocisz
Obiecaj, że wrocisz
Beata Majewska
{}7.3/10
Bruno nie ma łatwego dzieciństwa. Kiedy jego ojciec ginie - głupią i przypadkową śmiercią, chłopak ...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl