Złączeni nienawiścią

Cora Reilly
8.1 /10
Ocena 8.1 na 10 możliwych
Na podstawie 47 ocen kanapowiczów
Złączeni nienawiścią
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.1 /10
Ocena 8.1 na 10 możliwych
Na podstawie 47 ocen kanapowiczów

Opis

Niecierpliwie wyczekiwana historia niezwykle niebezpiecznego mafiosa Matteo i niepokornej Gianny!

Gianna obiecała sobie, że nigdy nie podzieli losu swojej siostry Arii, która została żoną zupełnie obcego mężczyzny. Tak nie będzie wyglądała przyszłość Gianny, choćby miała zapłacić za to własną krwią.
Matteo „Ostrze” Vitiello postanowił, że ożeni się z Gianną, kiedy tylko zobaczył ją na ślubie swojego brata Luki. Rocco Scuderi przystał na tę zachciankę i obiecał Matteo rękę swojej niepokornej córki. Jednak problem w tym, że Gianna stawia opór, deklarując, że nigdy nie wyjdzie za mąż z przymusu.
Ku zaskoczeniu wszystkich dziewczyna spełnia swoje groźby. Kilka miesięcy przed ślubem wymyka się ochroniarzom i ucieka do Europy, gdzie zaczyna nowe życie.
Jednak Gianna dobrze wie, że mafia nigdy nie przestanie jej szukać, a ukrywanie się przed jej mackami jest niezwykle trudne. Szczególnie kiedy poluje na nią jeden z najlepszych łowców – Matteo Vitiello.

Data wydania: 2020-03-25
ISBN: 978-83-8178-258-6, 9788381782586
Wydawnictwo: NieZwykłe
Cykl: Born in Blood Mafia Chronicles, tom 3
Stron: 304
dodana przez: Justyna_K
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Cora Reilly Cora Reilly Jest autorką serii Born in Blood Mafia, The Camorra Chronicles oraz wielu innych książek, w większości obracających się wokół niebezpiecznie seksownych mężczyzn. Zanim odkryła swoją pasję do romansów, pisała publikowane tradycyjnie powieści dla młod...

Pozostałe książki:

Złączeni honorem Złączeni obowiązkiem Złączeni pokusą Złączeni zemstą Słodka pokusa
Wszystkie książki Cora Reilly

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Złączeni nienawiścią"

30.04.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

„W naszym świecie wręczenie komuś pierścionka było niczym znakowanie bydła. Wszyscy mieli wiedzieć, do kogo należałam”. Gianna jest pewną siebie i swoich przekonań dziewczyną. Nie chce żyć według narzuconych jej przez mafię reguł. Nie chce być żoną na pokaz, uległą i posłuszną swojemu panu i władcy. Całą sobą buntuje się przeciwko takiemu ... {} Recenzja książki Złączeni nienawiścią

Gianna i Matteo

13.04.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Złączeni nienawiścią to najbardziej przeze mnie wyczekiwana część tej serii. Wszystko to za sprawą Gianny i Matteo, którzy mieli być tu głównymi bohaterami, a których ze względu na ich mocne i często wybuchowe charakterki oraz niewyparzone buzie,, ogromnie polubiłam w poprzednich częściach. Gianna to dziewczyna, która od zawsze nienawidziła mafijn... {} Recenzja książki Złączeni nienawiścią

@Angel@Angel {}× 3

OD NIENAWIŚCI DO MIŁOŚCI DZIELI, TYLKO NIEWIDZIALNA GRANICA NIEZAUWAŻALNA DO PRZEKROCZENIA...

3.11.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

„ Złączeni Nienawiścią” Born in Blood Mafia Chronicles 3 Seria Born in Blood Mafia Chronicles podbiła setki tysięcy czytelniczych serc na całym świecie. A szczególnie polskie czytelniczki się nią zachwycają. Pokochały tę serię. W poprzednich moich opiniach o tej serii mogliście poznać historię Ari i Luki ze Złączonych Honorem oraz Złączonych Obow... {} Recenzja książki Złączeni nienawiścią

Złączeni nienawiścią

4.08.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Gianna nigdy nie była grzeczną i posłuszną córeczką tatusia. Nie zgadza się z losem kobiet w mafii, nie zamierza się podporządkować, nie chce ślubu bez miłości. Jednak ona, jak i wszystkie kobiety w jej środowisku, nie mają nic do gadania, mają być posłuszne, najpierw ojcu, później mężowi. Z Mateo poznali się na ślubie jej siostry. Jeden pocałunek... {} Recenzja książki Złączeni nienawiścią

Moja opinia o książce

Opinie

@shevill_books
2020-04-22
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane

“Jakie to musi być uczucie - kochać kogoś tak bardzo, że bez wahania jest się gotowym złożyć swoje życie w jego ręce? “

Podobnie tak jak w dwóch poprzednich tomach, tak i tutaj kobieta jest wtrącano w zaaranżowane małżeństwo. Gianna Scuderi jest siostrą Arii Vitiello. Nigdy nie lubiła życia mafii, nigdy nie cieszyła się z luksusów, jakie zapewnia, a jedyną z rzeczy, których się boi, jest zmuszanie jej do poślubienia Matteo. Matteo Vitiello od pierwszego wejrzenia wiedział, że chce tylko jej, jej ognista osobowość całkowicie do niego pasowała. Lecz Gianna nie czuje tego samego.

Gianna jest rozdarta między tym, co wie, że jest złe (życie mafii), a jej pociągiem do Matteo. Fakt, że go pociąga, sprawia, że czuje się jeszcze gorzej. Wie o tym, jakim jest mężczyzną, o ludziach, których zabił bez wyrzutów sumienia.

Bardzo współczułam Giannie, kiedy Matteo przywiózł ją z Europy, to jak była traktowana przez inne rodziny mafijne, było okropne. Najbardziej irytowali mnie Luca i Aria, Luca tym, jak traktował Giannę, Aria natomiast tym, że nie wstawiła się za swoją siostrą.

Myślę,że każdy fan tej serii potwierdzi, iż autorka nie ma w zwyczaju kreować postaci łatwych w zrozumieniu, ale właśnie dlatego pokochałam tę serię, za te cudowne postacie.
Więc jeśli szukasz dynamiki, niepokoju, miłości, nienawiści oraz pożądania, znajdziesz to wszystko tej książce.


...

{}× 2 | link |
@mamazonakobieta
2020-08-04
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Książka pt.: „Złączeni nienawiścią” bardzo mi się podobała. Przeczytałam ją z wielką przyjemnością, nie mogąc się oderwać od samego początku, do ostatniej strony. Czas z nią spędzony był bardzo ciekawy, polecam.


{}× 2 | link |
BO
2020-10-19
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

„Złączeni nienawiścią” to już trzeci tom serii mafijnej „Born in Blood Mafia Chronicles”, ale na szczęście nie ostatni. Jak dla mnie jest to najlepsza seria mafijna, a czytałam już sporo książek z tym wątkiem, ponieważ na rynku wydawniczym coraz częściej spotykamy się z nim. Tak poza tym była to chyba pierwsza taka seria, którą czytałam i bardzo miło wspominam pierwsze spotkanie.

Tym razem w książce poznamy historię Gianny i Matteo. Mogliśmy ich już spotkać w dwóch poprzednich częściach, jako postacie drugoplanowe. Już od pierwszego spotkania ta dwójka nie darzy się sympatią, wręcz czuć między nimi nienawiść. Ale jak to mówią, kto się czubi ten się lubi :) czy w tym przypadku będzie podobnie ? Gianna jest straszną buntowniczką i nie podoba jej się świat w którym zmuszona jest żyć. Od dłuższego czasu planuje ucieczkę, ale zdaje sobie sprawę, że mafia będzie jej szukać. Kiedy już jej się udaje wymknąć ochroniarzom, zaczyna nowe życie w Europie. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jej przyszły mąż jest jednym z lepszych łowców i prędzej czy później ją znajdzie.

Czytałam kilka opinii, że ta część jest najsłabsza w stosunku do dwóch poprzednich, ale ja jej tak nie odebrałam. Podobała mi się bardzo, może nie najbardziej, ponieważ moje serca skradła Aria i Luka z pierwszej części, ale opowieść Gianny (siostry Arii) oraz Matteo (brata Luki) była świetna i aż uśmiech mi się pojawia na ustach, jak sobie przypomnę ich relacje i poty...

{}× 1 | link |
@historie_budzace_namietno
2021-03-09
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Gianna i Matteo to najbardziej wybuchowa nieobliczalna para. Każde z nich chce postawić na swoim i nie odpuści. Gianna jest uparta, pyskata, zawsze mówi to co myśli. Przez co zawsze pakuje się w kłopotu. Ale nie zamierza podporządkować się woli ojca i nie chce poślubić Matteo. Na każdym kroku przeciwstawia się im.
Gianna nie chce podzielić losu swojej siostry Arii i spełnia swoją groźbę i ucieka.
Matteo Vitiello jest bratem Luki i jak tylko zobaczył Gianne postanowił ją poślubić. Matteo zawsze ostaje to czego chcę, a Gianna stawia opór i jeszcze bardziej przyciąga tym do siebie Matteo. Tylko w tym wszystkim jest pewna tajemnica o której nikt nie wie. Ojciec dziewczyny zgodził się na propozycję i na zaręczyny.
Kiedy Gianna ucieka wie, że czeka ją teraz ciężkie zadanie bo musi ukrywać się przed mafią i swoją rodziną. Martwi się jedynie o Arie która jej pomogła. Dobrze wie, że Matteo nigdy nie odpuści i zrobi wszystko by znajdzie ją, nawet jak by schowała się u samego diabła. Ale mimo wszystko cieszy się z wolności którą uzyskała i korzysta z życia tak jak nigdy. Tylko nie potrafi zrozumieć dlaczego ciągle myśli o Matteo. A szczęście które czuła jak uciekła zaczyna znikać i wypełnia ją pustka. Przecież miało być inaczej? Czy Gianna tak naprawdę ucieka przed swoimi uczuciami do Matteo? Czy Matteo odnajdzie Gianne? A jak tak to co się z nią stanie i jakie konsekwencję będzie musiała ponieść? Czy jest im pisane szczęście?
Tą część równie...

{} | link |
@monia.czyta
2021-06-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@Coralen
2021-05-02
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane 🍀Literatura obyczajowa, romans.
@gosiekkulas1991
2021-04-30
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
@Kawoszka
2021-03-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
NA
2021-02-27
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane
@paulaczyta
2021-02-17
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@wikswiatek
2021-02-10
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
@weronika_debiec03
2021-02-06
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane
HA
2021-02-03
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane Cora Reilly Born in Blood Mafia Chronicles
GA
2021-01-27
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane
@barbaritka31
2021-01-22
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane Posiadam
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Cytaty z książki

“"Wpatrzyłam się w odbicie w lustrze. Krew pokrywała moją brodę , a z rozcięcia w dolnej wardze sączyło się jej jeszcze więcej i całość wsiąkała w białą koszulkę. Warga już puchła, lecz z rado...”
{}
#
“Nigdy nie będziesz wolna. Nikt z nas nie jest. Wszyscy żyjemy w klatkach stworzonych z reguł wyznaczanych przez nasz świat.”
{}
#
“Miłość oznacza zobaczenie kogoś w jego wydaniu, a jednak nadal dostrzeganie w nim dobra. Miłość oznacza, że ktoś jest dla ciebie idealny pomimo jego niedoskonałości.”
{}× 1
#
“Miłość oznacza, że ktoś jest dla ciebie idealny pomimo jego niedoskonałości.”
{}× 1
#
{} Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Luca Vitiello
Luca Vitiello
Cora Reilly
{}8.7/10
Bestsellerowa powieść Złączeni honorem z perspektywy Luki Vitiello! Luca był potworem. Okrucie...
Złączeni honorem
Złączeni honorem
Cora Reilly
{}7.8/10
Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego. Aria Scuderi, poch...
Złączeni obowiązkiem
Złączeni obowiązkiem
Cora Reilly
{}8.0/10
Drugi tom serii mafijnej, która wzbudziła uwielbienie wśród polskich czytelniczek. Żona Dantego ...
Złączeni pokusą
Złączeni pokusą
Cora Reilly
{}7.9/10
Tym razem będzie to historia Liliany Scuderi i Romero, których na pewno pamiętacie z poprzednich to...
Złączeni zemstą
Złączeni zemstą
Cora Reilly
{}8.0/10
Piąty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną! Był jej karą. Losem gorszym niż ś...
Złączeni miłością
Złączeni miłością
Cora Reilly
{}8.7/10
Szósty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną! Kontynuacja historii Arii i L...
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe