Słodka pokusa

Cora Reilly
8.4 /10
Ocena 8.4 na 10 możliwych
Na podstawie 55 ocen kanapowiczów
Słodka pokusa
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.4 /10
Ocena 8.4 na 10 możliwych
Na podstawie 55 ocen kanapowiczów

Opis

Jednotomowa historia autorki słynnych „Złączonych”!

Po stracie żony Cassio zostaje sam z dwójką małych dzieci. Musi szybko znaleźć dla nich matkę, a dla siebie kobietę, która ogrzeje jego łóżko.

Cassio ma władzę, a wraz z nią obowiązki. Mafioso doskonale wie, że w jego świecie posiadanie żony jest nakazem, bo nie ma niczego ważniejszego od tradycji i honoru. I z tego powodu żeni się z osiemnastoletnią dziewczyną.

Giulia zawsze zdawała sobie sprawę, że poślubi mężczyznę, którego wybierze dla niej ojciec. Ale nie przypuszczała, że będzie on dużo starszy od niej. Nagle musi zostać matką dwójki maluchów, kiedy nigdy nie trzymała niemowlaka w ramionach. Giulia szybko się zorientuje, że Cassio nie jest zainteresowany związkiem z nią. Szukał jedynie niani dla swoich dzieci.

Jednak dziewczyna postanowi zawalczyć o swoją wizję szczęścia.

Tytuł oryginalny: Sweet Temptation
Data wydania: 2021-02-24
ISBN: 978-83-8178-491-7, 9788381784917
Wydawnictwo: NieZwykłe
Stron: 343
dodana przez: Vernau

Autor

Cora Reilly Jest autorką serii Born in Blood Mafia, The Camorra Chronicles oraz wielu innych książek, w większości obracających się wokół niebezpiecznie seksownych mężczyzn. Zanim odkryła swoją pasję do romansów, pisała publikowane tradycyjnie powieści dla młod...

Pozostałe książki:

Złączeni honorem Złączeni nienawiścią Złączeni obowiązkiem Złączeni pokusą Słodka pokusa Złączeni zemstą Złamana lojalność Złączeni miłością Luca Vitiello Złamana duma Złamane emocje Krucha tęsknota Złamane więzi Złamane serca Złamane pragnienia Nie w jego typie Naznaczeni grzechem Złączeni krwią. Antologia Złączeni przeszłością Naznaczeni grzechem. Część druga Naznaczeni upadkiem Pragnienie, by być blisko Naznaczeni zwycięstwem Twisted Hearts
Wszystkie książki Cora Reilly

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Nie aż taka słodka pokusa

5.08.2021

Tytuł nie oddaje zawartości książki. Dzieła autorki nie są sztampowe, z oklepaną, tandetną historią, którą można znaleźć w każdym innym romansie mafijnym. Powieść emanuje niepokojem, mrokiem, jednak główne skrzypce grają trudne relacje rodzinne i próba naprawienia ich. Starania utrudniały stereotypy, które bohaterowie traktowali jak życiowy azymut... Recenzja książki Słodka pokusa

@Logana@Logana × 9

"Słodka pokusa"

1.03.2021

„Żelazne zasady i tradycje decydowały o każdym aspekcie mojego życia”. Cassio to pełen mroku, bezwzględny, brutalny człowiek mafii. W świecie, w którym przyszło mu żyć pełni funkcją podszefa, w tym, co robi jest bardzo skuteczny, wzbudza strach i szacunek. Podlega bezpośrednio capo Luce Vitelli – dobrze nam znanemu z serii „Złączeni”. Cassio w ... Recenzja książki Słodka pokusa

Podobało mi się - to za mało!

7.03.2021

„Życie upływa zdecydowanie przyjemniej, jeżeli koncentrujesz się na pozytywach”. Cassio potrzebuje szybko znaleźć kogoś, kto będzie żoną i zastąpi matkę jego dwójki małych dzieci. Giulia wie, że w świecie mafii nie można liczyć na ślub z miłość. Poślubi tego, kogo wybierze dla niej ojciec. Ma jednak nadzieję, że znajdzie odrobinę szczęścia… Musi... Recenzja książki Słodka pokusa

@w_swiecie_ksiazek@w_swiecie_ksiazek

Słodka pokusa

25.02.2021

Wydawnictwo NieZwykłe nas rozpieszcza. To już druga książka Cory wydana w tym roku i oby tak dalej 😍 Myślałam, że to będzie osobna historia jednotomówka, dlatego bardzo miłym zaskoczeniem było dla mnie, że jest nawiązanie do serii "Złączonych", a konkretnie do części "Złączeni miłością". Cassio Moretti jest podszefem i żelazną ręką rządzi Filadel... Recenzja książki Słodka pokusa

@krecimnieczytanie@krecimnieczytanie

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@kadynkaczyta
2022-01-31
10 /10
Przeczytane Książki Cory Reilly

Po stracie żony, Cassio zostaje sam z dwójką małych dzieci. Musi szybko znaleźć matkę dla swoich dzieci, a dla siebie kobietę.

Cassio ma władzę, a wraz z nią obowiązki. Doskonale wie, że w jego świecie posiadanie żony jest nakazem, dlatego żeni się z osiemnastolatką.

Giulia zawsze zdawała sobie sprawę, że poślubi mężczyznę, który zostanie dla niej wybrany. Nie przypuszczała jednak, że będzie od niej dużo starszy. Nagle zostaje matką dwóch maluchów, chociaż nigdy nie trzymała niemowlaka w ramionach. Dziewczyna szybko się orientuje, że nowy mąż potrzebuje jej tylko w roli niani dla swoich dzieci. Postanawia walczyć o swoje szczęście.

"Słodka pokusa" to jedna z wielu książek Cory Reilly, która skradła moje serce. Za każdym razem, gdy biorę jej dzieła do ręki, doznaję szoku. Zawsze mnie zaskakuje. Historię Giulii i Cassia bardzo dobrze się czyta. Fabuła jest ciekawa, a dzięki przyjemnemu stylowi pisania, książkę można pochłonąć w jeden wieczór tak jak to było w moim przypadku. Nagłe zwroty akcji, wątki związane z dziećmi, tajemnice... To jest to czego oczekuję od tej autorki. Nigdy mnie nie zawodzi. Każdemu kto lubi książki mafijne mogę zapewnić, że tak jak ja pokocha tę historię.

× 1 | link |
@Shinedown
2021-02-25
4 /10
Przeczytane Rok 2021 Ebook/PDF Romans

Całkiem przyjemne się czytało. Dawno temu czytałam chyba z cztery tomy jej serii "Złączeni". I pamiętam, że nie było najlepiej. Giulia jak na swój wiek okazuje się naprawdę rozsądną i dojrzałą postacią. A to ważne, bo we wcześniejszych książkach pani Reilly miała spory problem z stworzeniem sensownej damskiej postaci. Wycięłabym też sceny seksu. Wiem, że to romans/erotyk, ale raziły mnie momentami wulgarne i tanie opisy. Zaś "pikantne" dialogi miedzy bohaterami w czasie stosunku były jakby wyrwane z jakiegoś filmu pornograficznego. Przez to po prostu się krzywiłam zniesmaczona.
Śmieszą i czasem żenują mnie te opisy mafii i całej tej otoczki mafijnej. Jak na jeden raz do przeczytania nie jest najgorzej. Bo i tak za tydzień, dwa zapomnę o tej książce.

× 1 | link |
@silwana
2023-01-23
7 /10
Przeczytane

Bez rewelacji, ale można przeczytać. Nie wiem tylko, czy na długo ta książka zostanie w mojej pamięci.

× 1 | link |
@wwptuwm
2023-08-19
9 /10
Przeczytane

𝑺𝒍𝒐𝒅𝒌𝒂 𝒑𝒐𝒌𝒖𝒔𝒂 - 𝑪𝒐𝒓𝒂 𝑹𝒆𝒊𝒍𝒍𝒚
4,5/5☆

• 𝑨𝒓𝒓𝒂𝒏𝒈𝒆𝒅 𝒎𝒂𝒓𝒓𝒊𝒂𝒈𝒆
• 𝑨𝒈𝒆 𝒈𝒂𝒑
• 𝒔𝒊𝒏𝒈𝒍𝒆 𝒇𝒂𝒕𝒉𝒆𝒓
• 𝑴𝒂𝒇𝒊𝒂
• 𝑮𝒓𝒖𝒎𝒑𝒚 & 𝒔𝒖𝒏𝒔𝒉𝒊𝒏𝒆

☆☆☆

Absolutnie uwielbiam wszystko autorstwa Cory Reilly, więc w tym przypadku nie mogło być inaczej. Jest to jedna z moich ulubionych książek mafijnych z wątkiem aranżowanego małżeństwa, wciąga już od pierwszych stron i nie przestaję do ostatnich!<3

☆☆☆

Guilia Moretti jest jedną z moich ulubionych książkowych bohaterek, przepadłam dla jej postaci. Gdy dziewczyna dowiaduje się, że musi wyjść za mąż za samotnego ojca dwójki dzieci od razu zabiera się za czytanie książek o dzieciach, by dobrze się sprawdzić w swojej roli, jako żona i mama. Guilia jest przecudowna, urocza, kochana i opiekuńcza, po prostu nie rozumiem jak można jej nie lubić.

Cassio Moretti również jest książkowym mężczyzną, którego uwielbiam (nie tak bardzo jak Guilie, ale wciąż). Po śmierci żony zostaje samotnym ojcem z dwójką dzieci. Jest on nieufny i tajemniczy, jednak z czasem przekonuje się do dziewczyny i otwiera przed nią swoje serce.

☆☆☆

Przepadłam w stu procentach dla ich miłości, tego jak Giulia pokochała jego dzieci, tego jak Cassio powoli się do niej przekonywał i wpuścił ją do swojego serca. Kocham ich wspólne momenty, i to, jak Guilia tak naprawdę skleiła rozbitą rodzinę stając się jej częścią.

| link |
@wisienkaczyta
@wisienkaczyta
2021-04-03
8 /10
Przeczytane

Czyta się z lekkością i ciekawością co będzie dalej.

Historia młodej dziewczyny, której rodzice wybierają przyszłego męża. Wdowca. Podszefa mafijnego. Zimnego i okrutnego czternaście lat starszego mężczyzne- Cassio.
Idealnego wybranka- według opinii matki.
Została rzucona na głęboką wodę, w krótkim czasie musiała stać się żoną, matką i idealną damą wpasowaną w świat mafii.
Wiedziała, że w świecie w którym żyje są reguły i musi się do kich dostosować.
Czy sprosta temu wyzwaniu? Jak sobie poradzi młoda Giulia, w świecie do którego od urodzenia wychowywali ją rodzice?

| link |
@marszaleek__
@marszaleek__
2022-12-18
9 /10
Przeczytane

Giulia jest dojrzałą postacią, której losy są dość przewidywalne, gdyż jest bohaterką, która wyszła spod pióra Cory Reilly.

| link |
SA
@radsandra55
2023-12-31
9 /10
Przeczytane
KA
@czytam_kiedymoge
2023-09-19
8 /10
Przeczytane
KA
@karinakrawczyk02
2023-06-22
10 /10
Przeczytane
@slodka-humanka
@slodka-humanka
2022-11-26
10 /10
Przeczytane
SZ
@sziva007
2022-09-15
9 /10
Przeczytane
@kahna52
2022-09-18
10 /10
Przeczytane
ZA
@zaczytanka
2022-09-02
7 /10
Przeczytane
@crazywatermelo
@crazywatermelo
2022-08-20
10 /10
Przeczytane
@urbanskawiktoria70
2022-07-26
9 /10
Przeczytane
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Cytaty z książki

"Spojrzałem na stojącą przede mną dziewczynę. Gapiła się na mnie wielkimi, niebieskimi oczami, miała szeroko otwarte usta Giulia Rizzo, moja przyszła żona. Nie odrywałem od niej wzroku. Stojacy obok mnie Faro z trudem tłumił rozbawienie, ale mi nie było, kurwa, do śmiechu. Kobieta... dziewczyna, która za niecałe cztery miesiące miała zostać moją żoną, nazwała mnie właśnie panem."
"Jeszcze wczoraj rano byłam sobą, osiemnastolatką, która uwielbia sztukę i pilates. Teraz byłam żoną, macochą i damą, która będzie pojawiała się na przyjęciach socjety u boku ważnego mafiosa."
„Dzielenie z Cassiem łoża było najłatwiejszą z moich bitew. Naprawienie jego rodziny, uczynienie z niej, choć trochę, swojej – nie potrafiłam sobie wyobrazić większego wyzwania. Spojrzałam w wycieńczone, nieustannie czujne oczy męża i przyrzekłam sobie, że zostanę w tym mistrzynią”
Jeżeli w coś nie wierzysz, nie pracujesz nad tym, to nigdy się to nie urzeczywistni.
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl